Widzew. Czeka ich arcytrudny mecz z GKS w Katowicach

W niedzielę czeka Widzew jeszcze trudniejsze wyzwanie niż w Siedlcach.

Łodzianie o godz. 13.05 zmierzą się w Katowicach z depczącym im po piętach GKS. Transmisja meczu w TVP 3, TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.
W październiku ubiegłego roku spotkały się w ramach 14. kolejki. Gospodarze wyszli na prowadzenie bardzo szybko. Już w siódmej minucie trafił Bartłomiej Poczobut. Po 22 minutach odpowiedział Dawid Rogalski. Po przerwie gole nie padły i starcie zakończyło się rezultatem 1:1.
Widzewiacy walczą o awans do I ligi. Po restarcie rozgrywek roztrwonili jednak przewagę. Ostatnie porażki z Górnikiem Polkowice (3:4) i Pogonią Siedlce (1:3) oraz remis z Elaną Toruń (1:1) sprawiły, że mają zaledwie punkt przewagi nad GKS.
Opinia Macieja Stefanowicza dla oficjalnej strony klubu po zwycięstwie GKS nad Elaną 2:1, w którym strzelił jedną z bramek: Musimy dalej robić swoje i nie zachłysnąć się tą wygraną. Z Widzewem także będziemy starali się kontrolować mecz i grać ambitnie. Po dwóch porażkach zwycięstwo na pewno poprawi morale naszej szatni. Mental na pewno podskoczy do góry, a to w piłce nożnej jest bardzo ważne.