Widzew. Co będzie z transmisją z wyjazdowego meczu w Elblągu?

pZaktualizowano 
Dobra wiadomość dla fanów Widzewa, którzy nie wybierają się na dwa najbliższe wyjazdowe spotkania

. Klub porozumiał się w sprawie przeprowadzenia relacji telewizyjnych z wyjazdowych meczów Widzewa: z Bytovią Bytów, Skrą Częstochowa i Legionovią. Co ze spotkaniem 4 kolejki 17 sierpnia z Olimpią w Elblągu? W minionym sezonie, a było to tak niedawno w kwietniu rywale dali zgodę tylko na transmisję radiową. Czy tym razem będzie podobnie? Niestety, za transmisje trzeba zapłacić więcej. Jeden mecz 11 zł (poprzednio 10 zł), trzy mecze 24 zł (było 21 zł), 10 spotkań 65 zł (60 zł).

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łodzianin
2019-08-02T10:34:24 02:00, Gość:

Osiedlowy klubik z unii nie wie gdzie może a gdzie "drugie" morze ...

Osiedlowy to jest xerodzew, bo z samej na, wy klub z Aleii UniiLLubelskiej jest Łódzki matole bez przyszłości.

A
Arka
2019-08-02T08:14:34 02:00, Gość:

Lepiej niech oni nie jeżdżą nad może do Bytowa czy Elbląga bo znowu ich Arka złapie i będą się wyrzekać klubu i bluźnić na niego na filmikach

2019-08-02T08:58:03 02:00, ap cwelnia:

"Niech nie jeżdżą nad może"????? ANALFABETO nie pij już royalu. Tępa amebo z ap rojzebana locha.

Rozjebał to się wasz kolega Jędras czerwone cwele z Byczyny

G
Gość
2019-08-02T13:27:37 02:00, Gość:

Przecież wszyscy kibice co do jednego jeżdżą za swoją ukochaną drużyną - to po co komu transmisja .Nikt inny tej padliny nie chce oglądać!

Widzisz tępa strzałko na meczu w Wejcherowie był nadkomplet kibiców, a przed ekranami zebrał się więcej niż wchodzi was pod wiatrołap.

G
Gość

Brawo Widzew!

G
Gość
2019-08-02T10:34:24 02:00, Gość:

Osiedlowy klubik z unii nie wie gdzie może a gdzie "drugie" morze ...

A podmiejsko - byczyński też nie wie !

G
Gość

Przecież wszyscy kibice co do jednego jeżdżą za swoją ukochaną drużyną - to po co komu transmisja .Nikt inny tej padliny nie chce oglądać!

ś
śżk

ktoś chce oglądać tą padlinę z byczyny

A
Artur z fabrycznego

spotkanie 4 kolejki 17 sierpnia z Olimpią w Elblągu będzie transmitowne z obory byczyńskiej po wydojeniu krów i wyniesieniu gnoju

R
Robercik

. Klub porozumiał się w sprawie przeprowadzenia relacji telewizyjnych z wyjazdowych meczów FC KLĘCZNIKI: z Bytovią Bytów, Skrą Częstochowa i Legionovią. A co 17 sierpnia z Olimpią w Elblągu?

G
Gość

Osiedlowy klubik z unii nie wie gdzie może a gdzie "drugie" morze ...

G
Gość

Ja byłem w Wejcherowie i nic takiego nie było. Pewnie chłopak z kałesu nie chodzi ma mecze u siebie bo widać po frekwencji a na wyjazdy jeździ palcem po mapie : )

G
Gość

Arka już tam czeka na chłopaków z Konstantynowa hahahahahah

a
ap chapacze
2019-08-02T08:14:34 02:00, Gość:

Lepiej niech oni nie jeżdżą nad może do Bytowa czy Elbląga bo znowu ich Arka złapie i będą się wyrzekać klubu i bluźnić na niego na filmikach

He....a kto przyjmował dzidę do pysia jak się Hutnik Kraków rozsierdził. Łatwo w necie namierzyć jak chapieci.

a
ap cwelnia
2019-08-02T08:14:34 02:00, Gość:

Lepiej niech oni nie jeżdżą nad może do Bytowa czy Elbląga bo znowu ich Arka złapie i będą się wyrzekać klubu i bluźnić na niego na filmikach

"Niech nie jeżdżą nad może"????? ANALFABETO nie pij już royalu. Tępa amebo z ap rojzebana locha.

a
ap druciarze
2019-08-02T08:47:08 02:00, ŚnieŻKa:

KOGO KURWA OBCHODZI JAKIŚ MARNY LOKALNY KLUBIK ?? Obornik posprzątajcie w Powiecie Łaskim !

TYLKO ŁKS

Widzę że dziewko marnej reputacij budujesz zdanie od kur...... Śnieżka? Bo cały ryj chłopaki białkiem strzepali. osiedlowy jarmułka team ze wsi retkinia.

Dodaj ogłoszenie