WIDZEW - BYTOVIA wynik meczu, 24.11.2019. Dziś Widzew gra o lidera! Sprawdź wynik meczu

(hof, ww)
Widzew pokonał pewnie Bytovię 4:0. W ostatnich 3 spotkaniach łodzianie zdobyli aż 14 bramek! To robi wrażenie. Widzew jest obecnie samodzielnym liderem II ligi.

WIDZEW BYTOVIA NA ŻYWO 24.11.2019

strona wymaga odświeżania

RTS WIDZEW ŁÓDŹ4
BYTOVIA BYTÓW0

90+4' Koniec spotkania, zasłużone zwycięstwo Widzewa. Lider drugiej ligi jest w Łodzi!

90+1' Mandiangu ograł dwóch obrońców Bytovii, strzelił w nogi obrońcy rywala, ale dobitka Wolsztyńskiego była już skuteczna
90+1' GOOOOOOOOL! Znów Wolsztyński

90' Sędzia doliczy cztery minuty

89' W tym meczu już nic nie może odebrać widzewiakom radości z faktu, że znów są liderem drugiej ligi

[b]
88'
Dobra sytuacja Mandiangu, ale poślizgnął się

87' Czubak z bliska strzelał głową, ale pewnie interweniował Pawłowski.
83' Stanczew za Rutkowskiego.

82' [/b]Wolsztyński po kilku chwilach od pojawienia się na boisku wpisał się na listę strzelców. I trzeba przyznać, że zdobył ładnego gola po indywidualnej akcji

82'
GOOOOOOOOL! Wolsztyński

81'
Dobra akcja Wolsztyńskiego
79' Zmiana w Widzewie, Wolsztyński za Kitę.

79' na boisku leży piłkarz gości

77' [/b] Bytovia nadal próbuje się przedrzeć na przedpole Widzewa, ale bezskutecznie

75' Zmiana w łódzkiej drużynie, Pięczek za Gutowskiego.

73' Widzew uspokoił grę

71' Zmiana w Widzewie, Mandiangu za Radwańskiego.

71' Strzał Poczobuta obok bramki

70' Główkował Tanżyna, ale posłał piłkę ponad poprzeczką

67' Bytovia próbuje, ale Widzew spokojnie studzi jej zapędy

65'
Faul na Radwańskim, żółta karta dla Szeli

63' Żółta kartka dla Kawuli

62' Zmiana w Bytovii, Szela za Wolskiego.

61' Z prawej strony dośrodkowywał Kosakiewicz, a Robak z bliskiej odległości strzałem głową umieścił pikę w siatce

61'
GOL, GOL,GOL, GOL! Robak!!!

60' Główka Robaka, ale bramkarz łapie piłkę z łatwością

58' Bytovia atakuje, lecz tym razem strzał Czubaka słaby i nie mógł zagrozić Widzewowi

57' Znów groź;nie pod bramką Widzewa, ale ostatecznie piłka w rękach Pawłowskiego

56' Zmian w Bytovii, Hołtyn za Kwiatkowskiego.

55'
Ładna indywidualna akcji Kity, lecz Gutowski zmarnował syzuację

54' Bytovia nie zamierza rezygnować ze zdobycia gola

52' Tym razem Możdżeń blokuje strzał rywala. Było bardzo groźnie

51' Powinno być 2:0, jednak Kita z bliska posłał piłkę obok słupka.

50' Dobra interwencja Tanżyny ratuje Widzew przed utratą gola

49' Niecelne dośrodkowanie Możdżenia

48' Pawłowskiego próbował zaskoczyć Rutkowski

47' Bytovia zaczęły agresywnie, lecz Widzew nie zamierza być gorszy

46'
Bez zmian w obu zespołach

46' Sędzia rozpoczął drugą część meczu

45+2' Koniec pierwszej części spotkania. Widzew - Bytovia 1:0 i lekka przewaga łodzian. Dużo walki na boisku, ale znacznie mniej pięknego futbolu.

45' Sędzia doliczył dwie minuty

45'
Piłka w rękach bramkarza gości

44' Rożny dla Widzewa

42'Delu dyskutował z Możdżeniem. Obaj ujrzeli żółte kartki

41'
Pawłowski ratuje Widzew przed utratą gola

40' Znów sporo chaosu w środkowej części boiska

39' Rudol wybija piłkę spod nóg Czubaka

37'Kontra Bytovii, piłkę sprzed linii wybił Tanżyna

36' Zamieszanie na przedpolu Bytovii, ale bez konsekwencji

35' Możdżeń przerwał akcję rywala

33' Faul Bąka na Robaku,

31' Faulował Radwański, żółta kartka dla widzewiaka

30' Widzew miał problemy ze skonstruowaniem akcji i piłka wychodzi na aut

28' Piłkę od bramki wybija Kapsa

27' Rożny dla Widzewa

26' Żółta kartka dla Lecha za faul Na Gutowskim. Widzew - Bytovia 1:0

25' Była okazja na drugiego gola, ale piłki dobrze nie trafił Robak

24' Fragment mniej ciekawej gry

22' Pawłowski wybił pikę z piątki na aut

21' Bramkarz Bytovii łapie piłkę po dośrodkowaniu Kosakiewicza.

20' Faul na Gutowskim

18' Kita fauluje rywala

16' Dużo walki w środku pola, sędzia często gwiżdże

14' Kita na pozycji spalonej

13' Kontra Widzewa, ale przerwana przez rywala

12'Piłkę od bramki wybija Pawłowski

11' Agresywnie grający Widzew nie pozwala na wiele Bytovii

9' Kosakiewicz na pozycji spalonej

8' Faul na Pawłowskim

7' Kibice na trybunach zachęcają widzewiaków do zdobycia kolejnego gola.

4' Z prawej strony dośrodkował Kosakiewicz. Piłka trafiła na linię pola bramkowego do Możdżenia, a ten bez problemów umieścił ją w siatce.

3' GOL, GOL,GOL, GOL! Bramkę zdobył Możdżeń
2' Dziś nie jest zbyt ciepło. Sześciu widzewiaków gra w rękawiczkach.

1' Sędzia rozpoczął spotkanie

Godz. 13.02 Dzisiejszy mec poprowadzi 41-letni arbiter Marcin Szrek z Kielc.

Godz.12.58 Pierwszy raz w ligowej kadrze Widzewa znalazł się Kamil Piskorski.

Godz. 12.55 W sierpniu w drugiej kolejce sezonu Bytovia wygrała w Bytowie z Widzewem 2:1. Gole dla gospodarzy zdobyli Karol Czubak i Norbert Hołtyn, a dla Widzewa - Przemysław Kita. Łódzcy kibice liczą na skuteczny rewanż.

Godz. 12. 45 Przypomnijmy, że dzisiejszy przeciwnik łodzian w poprzednim sezonie rywalizował na zapleczu ekstraklasy, ale zakończył rozgrywki na 16. miejscu i spadł do drugiej ligi. Działacze nie zmienili jednak trenera. Drużynę nadal prowadzi t 40-letni Adrian Stawski.

Godz. 12.35 Rywal Widzewa zagra dziś w następującym składzie: Kapsa – Deleu, Bąk, Kawula, Rutkowski – Wolski, Feruga, Lech, Kwiatkowski – Czubak, Giel

Godz. 12.26 Łodzianie wygrali wysoko dwa poprzednie spotkania ligowe. Najpierw pokonali Znicz Pruszków (6:0), a następnie Gryf Wejherowo (4:0).

Godz. 12.13 Dziś na ławce rezerwowych Widzewa zasiądą: Patryk Wolański, Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki, Marcel Pięczek, Marcel Gąsior, Łukasz Zejdler, Kamil Piskorski, Christopher Mandiangu, Rafał Wolsztyński.

Godz. 12 Skład Widzewa na mecz z Bytovią: Wojciech Pawłowski - Łukasz Kosakiewicz, Sebastian Rudol, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas, Konrad Gutowski, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Możdżeń, Adam Radwański, Przemysław Kita, Marcin Robak.

Godz. 11:35 Sędziować w meczu Widzew Bytovia będzie arbiter Marcin Szrek z Kielc.

Widzew Bytovia LIVE. Godz 11:05 W piątek oficjalnie zgłoszony do rozgrywek został młody Widzewiak Kamil Piskorski. Cy dostanie dziś szansę? Dowiemy się już za kilkadziesiąt minut. Godzinę przed meczem podamy składy.

Trwa głosowanie...

Kto wygra dzisiaj mecz WIDZEW BYTOVIA?

Godz. 11 Historia meczów Widzewa z Bytovią:

• 2014, Widzew Łódź – Bytovia Bytów 0:1
  • 2015, Bytovia Bytów – Widzew Łódź 2:0
  • 2019, Bytovia Bytów – Widzew Łódź 2:1

*Godz. 10:45*- Mamy jeszcze dwa spotkania do rozegrania i te sześć punktów jest nam bardzo potrzebne. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że fajnie jest, jeśli wygrywa się pewnie i wysoko, ale musimy mieć świadomość, iż nie zawsze tak będzie. W ostatnim czasie jesteśmy skuteczni, ale wszyscy powinni być zadowoleni, jeżeli z Bytovią po prostu wygramy - dodał Kaczmarek.

Widzew Bytovia LIVE, godz. 10:35 - Widzew do tej pory rozegrał z Bytovią trzy mecze. Łodzianom nie udało się jeszcze pokonać gości, teraz przed własną publicznością jest ku temu wyśmienita okazja. Początek meczu o godz. 13:05.

Przypomnijmy, że wczorajsze spotkania drużyn z czołówki II ligi ułożyły się znakomicie dla łódzkiego Widzewa. Zarówno Resovia jak i Górnik potraciły punkty. Poniżej aktualna tabela II ligi.