Widzew - Boruta 3:1. Długo męczyli się z czwartoligowcem

Alex Bruno
Alex Bruno
W sparingowym spotkaniu piłkarze Widzewa wygrali 3:1 z przedstawicielem czwartej ligi - Borutą Zgierz

Widzew - Lechia 4:1. Race, świece dymne i przerwany mecz-FILM

Widzew w pierwszej połowie miał kilkanaście sytuacji bramkowych, ale żadnej nie potrafił wykorzystać. Dobrze, że to był to sparing, a nie ligowy mecz. Do roboty zabrali się dopiero po przerwie rezerwowi, którzy w krótkim czasie w końcówce pojedynki zaczęli trafiać do siatki. Piękną indywidualną akcją popisał się Łukasz Staroń.
Widzew - Boruta Zgierz 3:1 (0:1)
0:1 - Krzysztof Baszczyński (37), 1:1 - Mroziński (70, głową), 2:1 - Kowalski (80), 3:1 - Staroń (85)
Widzew: Mielcarz (46, Krakowiak) - Płotka (60, Tomczyk), Augustyniak, Perez, Kaczmarek - A. Visnakovs, Okachi, Kasprzak (46, Mroziński), Alex Bruno (60, Kowalski)- Batrović (60, Staroń), Melunović.
W sobotę łodzianie zagrają mecz w Krośnie z Karpatami.