Widzew - Błękitni 2:0. Niespodziewany gość na trybunach

pZaktualizowano 
Widzew to jest magiczny klub, a al. Piłsudskiego to magiczne miejsce

Pojedynek z Błękitnymi Stargard (2:0) zgromadził na trybuanch 17 435 widzów.
Jak podaje widzewtomy.net mecz obserwowali m.in. Daniel Bogusz, Wiesław Chodakowski, Andrzej Grębosz, Zdzisław Kostrzewiński, Andrzej Kretek. Był też człowiek, którego chyba niewielu się spodziewało - były i tak naprawdę niedoszły trener Widzewa - Zbigniew Smółka. Został zmieniony zanim liga się zaczęła. Widać nie obraził się śmiertlenie, tylko przyjechał do Łodzi, ciekaw jak zaprezentuje się drużyna pod wodzą trenera Marcina Kaczmarka.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 26

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

T
Ty
2019-08-10T21:31:36 02:00, Drodzy Łodzianie:

TYLKO

ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY

Chyba Łódzki Kawałek Sradionu ;)

J
Ja

I tak do pierszej ligi nie wejdom

ł
łks polesie :)
2019-08-10T16:52:03 02:00, Gość:

Ale smród od wczoraj w łodzi, traaagedia!!!! byczyńskie snopki zjechały

2019-08-10T20:35:35 02:00, Anty ap eł-kałes:

Nie cwelu żydowski. To menele z limanki szukają na al.Unii dziury w płocie na jutrzejszy dzień.

2019-08-11T10:50:23 02:00, Gość:

Na Limance to pachnie kutasie, w odróżnieniu u was w familokach na grembachu z rynsztoka, a i na obiekcie MAKiSu jak snopowiązałki byczyńskie zjadą.

Pachnie niemytym kutasem z tym się zgodzę!!!Haha całe życie w jednym dresie ...

G
Gość
2019-08-10T16:52:03 02:00, Gość:

Ale smród od wczoraj w łodzi, traaagedia!!!! byczyńskie snopki zjechały

2019-08-10T20:35:35 02:00, Anty ap eł-kałes:

Nie cwelu żydowski. To menele z limanki szukają na al.Unii dziury w płocie na jutrzejszy dzień.

Na Limance to pachnie kutasie, w odróżnieniu u was w familokach na grembachu z rynsztoka, a i na obiekcie MAKiSu jak snopowiązałki byczyńskie zjadą.

W
Wiesław

Magiczne miejsce i magiczne pieniądze. Oto cała tajemnica pobytu na meczu trenera Smółki poprostu przyjechał po wypłatę

G
Gość
2019-08-10T15:18:51 02:00, Gość:

widzewioki wprowadzają nowe trendy w kibicowaniu .po primo wolą oglądać mecze z za płotu bo tam też dobrze widać niż jechać w takiej liczbie jakiej jest sektor gości przykład Radom sektor gości na 200 osób i inne jak ostatnio i wcześniej Wejherowo itp .kolejny to siedzenie razem z kibicami gości na sektorze gości żeby się miejsce nie marnowało :)

2019-08-10T22:30:17 02:00, M:

Bo nas jest dużo A Was gòwno

Wy to z nazwy w ostatnim twoim słowie. Trzymaj się snopku.

A
Artur z fabrycznego
2019-08-10T16:52:03 02:00, Gość:

Ale smród od wczoraj w łodzi, traaagedia!!!! byczyńskie snopki zjechały

2019-08-10T22:18:14 02:00, Gość:

Prawda wali w całym mieście 😷

Byczyńskie ziemioołody jak to stało się normą wygrały na farcie przy pomocy sędziego i nadzorem prezesa rudego .a karne w końcówce meczów to od jakiegoś czasu to już norma

M
M
2019-08-10T15:18:51 02:00, Gość:

widzewioki wprowadzają nowe trendy w kibicowaniu .po primo wolą oglądać mecze z za płotu bo tam też dobrze widać niż jechać w takiej liczbie jakiej jest sektor gości przykład Radom sektor gości na 200 osób i inne jak ostatnio i wcześniej Wejherowo itp .kolejny to siedzenie razem z kibicami gości na sektorze gości żeby się miejsce nie marnowało :)

Bo nas jest dużo A Was gòwno

G
Gość
2019-08-10T16:52:03 02:00, Gość:

Ale smród od wczoraj w łodzi, traaagedia!!!! byczyńskie snopki zjechały

Prawda wali w całym mieście 😷

D
Drodzy Łodzianie

TYLKO

ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY

A
Anty ap eł-kałes
2019-08-10T16:16:28 02:00, łks:

Nie wiecie jaki był powód tego że kilka lat temu pobił nas Hutnik na parkingu ??

Hutnik nie lubi facetów z pejsami.

A
Anty ap eł-kałes
2019-08-10T16:34:25 02:00, Powód był taki:

...że klamki w autobusie się zacieły

U was się nigdy to nie stanie bo wysyłacie czujki z przodu i wzywacie policję jak to miało miejsce gdy zauważyliście podejrzanych pracowników drogowych. Akademia pejsów eł-kałes policja = koalicja.

A
Anty ap eł-kałes
2019-08-10T16:52:03 02:00, Gość:

Ale smród od wczoraj w łodzi, traaagedia!!!! byczyńskie snopki zjechały

Nie cwelu żydowski. To menele z limanki szukają na al.Unii dziury w płocie na jutrzejszy dzień.

M
Magia ma moc
2019-08-10T19:24:42 02:00, Magia ma moc:

Tak magiczny klub że spadł do 2 ligi jak nadal vtski magiczny będzie to jeszcze trochę nie będzie 4 liga.

Tak magiczny klub że spadł do 2 ligi jak nadal taki magiczny będzie to jeszcze trochę i będzie 4 liga.

M
Magia ma moc

Tak magiczny klub że spadł do 2 ligi jak nadal vtski magiczny będzie to jeszcze trochę nie będzie 4 liga.

Dodaj ogłoszenie