Widzew. Będzie (pewnie) Przemysław Kita, dlaczego nie ma Michała Trąbki?

pZaktualizowano 
Już 12 czerwca piłkarze Widzewa rozpoczną przygotowania do nowego sezonu

Nie jest wykluczone, że w pierwszych zajęciach weźmie udział człowiek, który pomógł pogrążyć łódzki klub w walce o awans do I ligi czyli napastnik Olimpii Grudziądz - Przemysław Kita.
Piłkarz w II lidze wystąpił w 29 spotkaniach. Strzelił 11 bramek, miał siedem asyst. Kita swoją karierę zaczynał we Włókniarzu Pabianice. Potem były ŁKS, Cracovia, Znicz Pruszków, Warta Poznań i Olimpia.
Gdyby wszystko poszło po myśli łodzian i piłkarza, to wystąpiłby on pewnie 6 lipca w jednym znanym do tej pory sparingu łodzian z Wartą Poznań.
Łodzianie mieli innego ciekawego piłkarza na wyciągnięcie ręki i go nie dostrzegli (?). Najlepszym graczem meczu Widzewa ze Stalą Stalowa Wola (0:0) był pomocnik rywali Michał Trąbka. Jesteśmy przekonani o tym, że gdyby doszło do transferu, dałby drużynie więcej niż Dario Kristo i Filip Mihajlević razem wzięci. W klubie zdecydowano inaczej i efekcie bardzo utalentowany zawodnik trafił przed nowym sezonem do... rywala zza miedzy. Dobra rada: zamiast szukać po świecie, najpierw trzeba rozejrzeć się uważnie wokół siebie!

polecane: FLESZ: Nowy sezon ekstraklasy. Kiedy startuje liga?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 37

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
v
volt
2019-05-23T10:54:14 02:00, ŁKS PODGÓRNA:

Bo wybrał grę w Łodzi gdzie jest ekstraklasa a nie 2 liga koło Łodzi na wsi widzew

Uhuhu! Podgórna! To ci dopiero wielka Łódź! Dwa rzuty beretem i już pola kukurydziane! Tak samo jak okolice Dworca Kaliskiego! 3 km od Konstantynowa, a puszą się jakby co najmniej mieli swoją siedzibę na Piotrkowskiej 104, albo w Manufakturze!

z
zibi
2019-05-23T10:53:48 02:00, Gość:

To czasopismo bije juz wszelkie rekordy zdebilenia

2019-05-23T11:45:49 02:00, LONG:

Oni robią to celowo - są reklamy - liczy się liczba kliknięć.Nie czytajcie tej szmaty!

Pieprzycie o tym bojkocie już od miesięcy, tymczasem artykuł o Widzewie i jest was co najmniej 70% na forum. Niby chwilowo wyżej od Widzewa, a odwieczne kompleksy wiecznie żywe. Białe dowcipaski.

y
yan
2019-05-23T13:19:55 02:00, Gość:

Dziennikarze z EI!

wyjaśnijcie czytelnikom o jakiej rywalizacji piszecie! :"Trąbka nie przyszedł do Widzewa tylko do rywala zza miedzy" W jakiej konkurencji widzicie rywalizacje klubu z ekstraklasy z klubem drugoligowym?

2019-05-23T19:22:09 02:00, Kibic:

Dokładnie tak. Ci pseudo dziennikarze nie mogą zaakceptować rzeczywistości że to ŁKS jest lepszy a zydzew lata świetlne z tyłu. Ale na pocieszenie zdradzę sekret: jest duża szansa że w połowie następnego sezonu Widzew wycofa się z rozgrywek z powodów finansowych.plan jest taki że mają się od nowa reaktywować. Rudy już wszystko przyklepal. Zydzewiaki tylko jednego nie wzięły pod uwagę: jak się wycofają z rozgrywek to na Piłsudskiego od razu przenosi się ŁKS do czasu rozbudowy stadionu.......także pycha wróci że zdwojoną siła. A nazwa Byczyna przylgnie do różowych parówek chyba na zawsze. Zresztą nawet z kalendarza wynika że pora upadek Widzewa bo średnio co 3 lata tak robili.

Ha,ha,ha, ha,ha! Nie no jednak bycie kibicem ŁKS-u to stan umysłu! Od wielu już dni słyszy się o wycofaniu sponsorów z Widzewa i nadchodzącym upadku Widzewa, ale tylko na forach internetowych spod klawiatury nawiedzonych białych dzbanów. Nikt poza tym o tych bzdurach nie mówi. Powiadają sobie różne głupoty w pijalni piwa i zamroczeni już kolejnym mają wrażenie, że czytali o tym co najmniej w Przeglądzie Sportowym!

Ale ten egzemplarz przeszedł już wszystkich! Jasne, sam Boniek przyłoży rękę do upadku Widzewa, po tylko by ŁKS mógł grać na Widzewie. Ludzie, ile to trzeba wypić jaboli na limance, by na taki pomysł wpaść?!

G
Gość

to w końcu Kita jest już zakontraktowany do widzewa czy znowu to są tylko zapowiedzi?

K
Kibic
2019-05-23T13:19:55 02:00, Gość:

Dziennikarze z EI!

wyjaśnijcie czytelnikom o jakiej rywalizacji piszecie! :"Trąbka nie przyszedł do Widzewa tylko do rywala zza miedzy" W jakiej konkurencji widzicie rywalizacje klubu z ekstraklasy z klubem drugoligowym?

Dokładnie tak. Ci pseudo dziennikarze nie mogą zaakceptować rzeczywistości że to ŁKS jest lepszy a zydzew lata świetlne z tyłu. Ale na pocieszenie zdradzę sekret: jest duża szansa że w połowie następnego sezonu Widzew wycofa się z rozgrywek z powodów finansowych.plan jest taki że mają się od nowa reaktywować. Rudy już wszystko przyklepal. Zydzewiaki tylko jednego nie wzięły pod uwagę: jak się wycofają z rozgrywek to na Piłsudskiego od razu przenosi się ŁKS do czasu rozbudowy stadionu.......także pycha wróci że zdwojoną siła. A nazwa Byczyna przylgnie do różowych parówek chyba na zawsze. Zresztą nawet z kalendarza wynika że pora upadek Widzewa bo średnio co 3 lata tak robili.

R
RTS Huje
2019-05-23T12:22:24 02:00, Rain:

Flet trąbka i waltornia...trzy cweluchy z galery.

2019-05-23T12:51:37 02:00, Gość:

Widzew,Ruch i Elana.To dopiero trio.NIEUDACZNIKÓW.

Żydzew,Wisła , Ruch,Elana to są kurwy do jebania .Czerwony cwelu z reaktywacji

S
Steffen

Matko, ile literówek w tym artykule...

Nie Mihajlević, tylko Mihaljević!

B
Bly

Ten artykuł jest z dupy jak nie masz o czym pisać to nie pisz wcale

G
Gość
2019-05-23T17:29:43 02:00, Piotr:

To śmiechu warte piłkarze Widzewa to amatorzy co powinni zarabiać około 3000 zł brutto a jak się nie podoba to na produkcję za 14 zł brutto na godzinę.

Za mecz tym nieudacznikom z Widzewa 400 zł będziesz dobry to dostaniesz premii 200zł a za strzelenie bramki i wygranie meczu na strzelca dodatkowo 500 zł.Za drewno się przepraszam nie płaci.

22>3
2019-05-23T11:51:30 02:00, MS:

Typowo 2 ligowy piłkarz , za słaby na 1 ligę .Będzie kasiora - będzie Kita.

2019-05-23T17:30:41 02:00, 22>4:

Haaahaaaa, Kota się nadaje do koszenia śniegu , albo do reaktywacji :-)

Kita ;)

22>4
2019-05-23T11:51:30 02:00, MS:

Typowo 2 ligowy piłkarz , za słaby na 1 ligę .Będzie kasiora - będzie Kita.

Haaahaaaa, Kota się nadaje do koszenia śniegu , albo do reaktywacji :-)

P
Piotr

To śmiechu warte piłkarze Widzewa to amatorzy co powinni zarabiać około 3000 zł brutto a jak się nie podoba to na produkcję za 14 zł brutto na godzinę.

W
Wiesiek rts

Klątwa odkrytego autobusu wciąż aktualna nawet Trąbka zrobił nas w trąbe

M
Mike

Dlaczego? Przecież to proste- wolał grać w klubie z Ekstraklasy, niż na trzecim poziomie rozgrywkowym w miernym zespole...

G
Gość

Dziennikarze z EI!

wyjaśnijcie czytelnikom o jakiej rywalizacji piszecie! :"Trąbka nie przyszedł do Widzewa tylko do rywala zza miedzy" W jakiej konkurencji widzicie rywalizacje klubu z ekstraklasy z klubem drugoligowym?

Dodaj ogłoszenie