ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Wicewojewoda z Łowicza. Paweł Bejda jest nowym wicewojewodą...

(msm)

2012-04-26 15:25

2012-04-26 15:33

8 Komentarzy
Dodaj komentarz

Wicewojewoda z Łowicza. Paweł Bejda jest nowym wicewojewodą łódzkim

(msm)

2012-04-26 15:25

Nominację odebrał wczoraj w południe z rąk wojewody Jolanty Chełmińskiej.
  • .
  • .
- Odbieram działalność urzędu jak działanie szwajcarskiego zegarka. Jestem wdzięczny, że mogę być jednym z wielu trybików w tej strukturze - mówi Paweł Bejda. - Funkcję wicewojewody traktuję jako służebną dla mieszkańców całej ziemi łódzkiej.

Nowy wicewojewoda ma odpowiadać za departament spraw obywatelskich i infrastruktury oraz bezpieczeństwo imprez masowych.
Paweł Bejda pochodzi z Łowicza, ma 49 lat.
Ukończył Akademię Rolniczo - Techniczną w Olsztynie z tytułem magister inżynier mechanik. Pracował w Państwowym Ośrodku Maszynowym w Łowiczu, był wiceprezesem Spółdzielni Pracy "Łowiczanka" i przez 10 lat kierował spółką łowiecką "Promyk".

W 2002 został wiceburmistrzem Łowicza, a w 2007 - dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Skierniewicach. W ostatnim czasie był też radnym powiatu łowickiego (zostając wicewojewodą musiał zrzec się mandatu). Ma żonę i dwóch dorosłych synów.
Jest wiceprezesem PSL w województwie. Na stanowisku wicewojewody ma zarabiać ok. 10 tys. zł brutto.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

(8)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Dobry człowiek

+1 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Krzysztof (gość)  •

Panie Pawle walczył pan wspaniale o większą wycenę gruntów pod S-8 w powiecie sieradzkim z 3.50 zł za 1 mkw. na 19.30 zł będę na Pana głosował 16.11.2014 tak jak głosowałem w wyborach do europarlamentu.Pozdrawiam

odpowiedzi (0)

skomentuj

+4 / -13

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Cobra (gość)  •

Popieram poprzednia wypowiedz!!Wypad z miasta !! następny wielki urzędasek!!Takim jak on to juz dziękujemy dla was juz nie ma miejsca!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

+6 / -14

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Do życzliwego (gość)  •

Człowieku Opamiętaj się! Przecież to powinna być elita przynajmniej tytułem MBA dobrej uczelni a nie absolwent ATR w Olszytnie rozwiązujący studia przypadków w swojej partii, POM w Łowiczu, w Spółdzielni Pracy "Łowiczanka" czy w spółce łowieckiej "Promyk". No jeszcze WORD Skierniewice. Rzeczywiście ma gruntowne wykształcenie do zarządzania województwem. Nie oszukuj siebie i pozostałych czytelników. Partyjniactwo to podstawa. Reszta byle by był magister i wystarczy!
A gdyby szanowny Pan okazał odrobinę samokrytyki i zastanowił się czy może sprawować taki urząd? Szkoda gadać skoro są tacy, którym to nie przeszkadza. Masz rację czym gorzej tym lepiej. Do dna jeszcze trochę zostało a później? Nie martw się znajdzie się drugie. Dajmy się mamić politykom to będzie lepiej. W cholerę zlikwidować te posadki, dać w zarządzanie i płacić za wyniki tylko która partia zrezygnuje z lukratywnych posadek? Odpowiem NIE MA TAKIEJ!

odpowiedzi (0)

skomentuj

+11 / -19

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

życzliwy (gość)  •

Czemu oceniacie człowieka skoro go nie znacie? Czemu jest w was tyle zawiści i zazdrości?

odpowiedzi (0)

skomentuj

+5 / -12

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Mam pytanie (gość)  •

Jakie trzeba mieć cechy żeby zostać wicewojewodą? Odpowiednie pochodzenie partyjne i koniec. Ten Pan nie jest wybitnym specjalistą. Żył spokojnie w małej mieścinie i tam realizował się w gigantycznych firmach. Elity polityczne dlaczego robicie krzywdę społeczeństwu województwa łódzkiego? Nie ma już osób, które maja przygotowanie zawodowe i doświadczenie w służbie cywilnej? Musi być działacz z klucza partyjnego? Przecież to kpiny. Od 23 lat buduje się kapitalizm w Polsce. Jakie są jego skutki? No ale ryba tez psuje się od głowy. Gratuluję dobrego samopoczucia. Myślałem, że wicewojewoda pokaże na co go stać ale on deklaruje, że cyt:" Odbieram działalność urzędu jak działanie szwajcarskiego zegarka. Jestem wdzięczny, że mogę być jednym z wielu trybików w tej strukturze" No i już wiemy jak korba zakręci tak pan wicewojewoda sie obróci. Ruki po szwam - Nie to nie te czasy ! A może?

odpowiedzi (0)

skomentuj

+8 / -11

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

miastowy (gość)  •

Jak się wieśniak cieszy na tym zdjęciu , prawdziwie wsiowa uroda.

odpowiedzi (0)

skomentuj

+14 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Cobra (gość)  •

Brawo następny potrzebny urzędasek.Brawo!Ciekawe co zrobi dla ziemi łodzkiej.Hmm a może coś zrobi dobrego?HAHAHA ale mi się żart udał!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

+9 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

ja (gość)  •

nie zrobił w życiu nic a chapie publiczne pieniądze wsiór z PSL-u !

odpowiedzi (0)

skomentuj