Weekendowy kiermasz rękodzieła w Ogrodach Geyera

Karolina Brózda
Karolina Brózda
Grzegorz Gałasiński
Sensoryczne zabawki wykonane na szydełku można było kupić na jednym ze stoisk podczas kiermaszu “Rękodzieło w Ogrodach Geyera”, który można zwiedzać w sobotę i w niedzielę.

W tym roku wydarzenie zorganizowano na świeżym powietrzu.

Wśród wielu osób, które podczas kiermaszu wystawiły swoje dzieła, byli m.in. twórcy oryginalnej biżuterii, obrazów, różnego rodzaju ozdób, bawełnianych toreb na zakupy, poduszek i wyprawek dla niemowląt. Po zakupach można było z lodami, kawą lub watą cukrową zasiąść w leżaku przed wielkim ekranem i obejrzeć film, ponieważ przygotowano także polowe seanse kinowe.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie