Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 18godz.
  • 12min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Weekendowe propozycje

(rs, jed)
.
. Łukasz Kasprzak
Jak co tydzień przedstawiamy naszym Czytelnikom propozycje na miłe spędzenie weekendu. Każdy znajdzie coś dla siebie...

o FILHARMONIA W TUMIE
W niedzielę, o godz. 18, Filharmonia Łódzka wystąpi w Archikolegiacie w Tumie. W koncercie oratoryjnym wystąpią: Chór i Orkiestra Symfoniczna FŁ oraz Kameralny Chór "Vivid Singers".

Dyrygować będą Jakub Chrenowicz i Dawid Ber. Wykonana zostanie Msza Nelsońska d-moll J. Haydna. Jedna z czternastu w dorobku kompozytora, uważana dziś za najlepszy z jego utworów liturgicznych.

Podczas pracy nad mszą do Haydna dotarła wieść o niesłychanych sukcesach bojowych admirała Horatio Nelsona, najsłynniejszego w brytyjskiej flocie. Dzieło Haydna ma szczególny charakter - powstało na orkiestrę bez instrumentów dętych drewnianych.
W programie koncertu jest też Locus inaestimabilis łódzkiego kompozytora Krzysztofa Grzeszczaka. Wstęp wolny.


o Punk - Farben Lehre

Empik w Manufakturze. Dziś, o godz. 16, płocka formacja punkowa Farben Lehre promuje swoją 10. płytę "Achtung 2012".

o Bond

Cinema City. W dniach 5 - 7 bm., z okazji półwiecza Bonda, przypomniane zostaną trzy filmy z agentem 007. 26 bm. zapowiadana jest premiera kolejnego - "Skyfall".

o Jubileuszowa Elita
Teatr Mały w Manufakturze. W sobotę, o godz. 19.15, z programem jubileuszowym "40 lat naszego dzieciństwa" wystąpi wrocławski Kabaret Elita.

o Festiwal Komiksu i Gier
ŁDK (ul. Traugutta 18) jest centrum 23. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier (5 - 7 bm.). Gośćmi są rysownicy światowej sławy. Odbędą się spotkania, prezentacje, warsztaty. W gmachu Textilimpexu w sobotę i w niedzielę spotkają się zwolennicy gier komputerowych i planszowych, przygotowano też targi. Wystawy są w Centralnym Muzeum Włókiennictwa, festiwal zaznaczy również swoją obecność na Piotrkowskiej i w Manufakturze. W programie m.in. obchody 30-lecia magazynu "Fantastyka". W sobotę w Klubie Wytwórnia wybory rysunkowej miss. Szczegóły programu pod: www.komiksfestiwal.com.

o O książkach
Empik w Manufakturze. W sobotę, o godz. 12, gośćmi będą Małgorzata Musierowicz, autorka oraz ilustratorka książek dla dzieci i młodzież, oraz Katarzyna Michalak pisząca dla dorosłych.

o Łódzka Fabryka Orientu
AOIA (ul. Zachodnia 54/56). W dniach 6 - 7 bm. będzie festiwal Łódzka Fabryka Orientu. To cykl prezentacji i warsztaty przygotowane przez Zafira BellyDance Group. W sobotę Scena Otwarta (godz. 15 - 17) przedstawi tańce orientalne. O godz. 18 gala. W niedzielę w godz. 10 - 15 warsztaty. W programie festiwalu jest też pokazy mody i orientalny kiermasz.

o Zdjęcia w Przechowalni
Łódzka Piwnica Artystyczna - Przechowalnia (ul. 6 Sierpnia 5). W sobotę, o godz. 18, otwarcie wystawy |In the World of Silence|, obrazującej ciszę. To seria zdjęć Karoliny Jakóbczych, przedstawiających ludzi głuchych, słabo słyszących i niesłyszących.

o Smyczki w Porcie
Port Łódź (naprzeciw Marks&Spencer). W niedzielę, o godz. 16, Teatr Wielki i Opera String Quartet zapraszają na koncert smyczkowy. W programie aranżacje muzyki z oper i operetek, m.in. z: "Carmen", "Nabucco", Cyganerii", "Traviaty". Wystąpią: Marcin Budziarski - I skrzypce, Aleksandra Bartoszek - II skrzypce, Adam Brakowski - altówka, Joanna Dzidowska - wiolonczela. Będzie muzyka i anegdoty o muzykach oraz operze.

o Chór z Holandii
Parafia św. Piotra i Pawła (ul. Nawrot 104). W niedzielę, o godz. 16, koncert holenderskiego Chóru Młodzieżowego ze Szkoły Prins Maurits i Zelowskich Dzwonków. Wstęp wolny.

o Klub Muzyczny Atmosfera (ul. Jaracza 47). Piątek, godz. 20 - karaoke. Największy repertuar w mieście.

o Irish Pub (ul. Piotrkowska 77) piątek, godz. 20, zagra Ceili, wstęp wolny, sobota, godz. 20 koncert Funny Fingers, wstęp wolny.

o Keja Pub
(ul. Kopernika 46) piątek, godz. 21, koncert zespołu Wolna Grupa Bukowina, wstęp 20 zł, sobota, godz. 20, inauguracja działalności łódzkiego Klubu Podróżnika "Śródziemie", koncert zespołu Pod Dudą, wstęp wolny.

o Stereo Krogs (ul. Zielona 8) piątek, godz. 20, zagra Farben Lehre, wstęp 10 zł, sobota, godz. 20, koncert The Sumpilots, wstęp wolny, niedziela, rockowe karaoke, wstęp wolny.

o Klub Antrakt (ul. Zachodnia 95) piątek/sobota, godz. 20, imprezę przy muzyce lat 70.-90. prowadzi DJ Raff, wstęp wolny.

o U Fabrykanta (pl. Zwycięstwa 2) piątek, godz. 20, wieczorek taneczny z muzyką na żywo i konkursami, wstęp wolny.

o Pod Amorami (ul. Narutowicza 26) sobota, godz. 20, wieczorki zapoznawcze dla panów i pań "40 plus", wstęp wolny.

o Restauracja Tulipan (ul. Wspólna 6) sobota, niedziela, godz. 17, weekendowe grillowanie przy muzyce, wstęp wolny.

o Restauracja Impuls (ul. Maratońska 57a, przeniesiona z ul. Dachowej) piątek, godz. 20, wieczorki taneczne, wstęp wolny.

o Klub Tirador (ul. Piotrkowska 55) piątek, sobota, godz. 21, karaoke, wstęp wolny.

o Klub Muzyczny (ul. Narutowicza 26) piątek/sobota, godz. 21, w rytmie house, electrohouse i DJ Adi, Sojer, wstęp wolny

o Restauracja Orient-Express (ul. Woronicza 1/3) piątek, sobota, niedziela, godz. 20, dancing z zespołem Mix Dance, wstęp wolny.

o Restauracja Rajdowa (ul. Paderewskiego 11) sobota, godz. 20, dancing, wstęp 12 zł, niedziela, godz. 17 wieczorek taneczny (przeniesiony ze Spatifu), wstęp 10 zł

o Restauracja Szampańska
(ul. Limanowskiego 194/196) piątek, godz. 18, sobota, niedziela, godz. 17.30, zabawa przy muzyce na żywo.

Wideo

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

J
Ja

Fakt, że niektóre z tych zdjęc pasują bardziej do CKM-u. Ale widocznie tym dziewczyną podobają się pozycję w jakich ustawia ich fotograf...

f
fotografik pp

A co Ci się nie podoba w dziewczynach - fajne są
jak przychodzi nieprzygotowana na sesję to ma takie zdjęcia i tak wygląda, przecież to są zwykłe dziewczyny z sąsiedztwa, a nie modelki, czego oczekujesz żeby wyglądały jak pani z szablami albo ta z kolczykami, a to właśnie zdjęcia kubika

f
fotografik

Weźcie zróbcie jakieś szkolenia fotografom którzy robią dział dziewczyna z sasiedztwa .To co pokazał teraz Ziarek a wcześniej Łacheta woła o pomstę do nieba. Czy oni mają odpowiednie wykształcenie czy robią na czuja?? Dzieci w podstawówce robią lepsze fotki. Czemu nie robią tych zdjec Kubik i jego poprzednik (na emeryturze ale żyje).

Dodaj ogłoszenie