WARTA SIERADZ - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. WARTA WIDZEW NA ŻYWO WYNIK MECZU

(ww)
warta widzew łódź puchar 10.05 na żywo
warta widzew łódź puchar 10.05 na żywo Warta - Widzew relacja na żywo
WARTA SIERADZ - WIDZEW ŁÓDŹ 10.05 PUCHAR POLSKI NA ŻYWO. ZAPRASZAMY NA RELACJĘ W MECZU WARTA SIERADZ - WIDZEW ŁÓDŹ. Dzisiaj (17) trzecioligowi piłkarze Widzewa rozpoczną w Sieradzu mecz półfinału okręgowego Pucharu Polski. Przeciwnikiem łodzian będzie lider IV ligi, Warta. Początek relacji z meczu WARTA SIERADZ - WIDZEW ŁÓDŹ o godzinie 17.

WARTA SIERADZ - RTS WIDZEW ŁÓDŹ [1:0]

odśwież [wciśnij F5]

Sędzia kończy mecz!

Po koszmarnym meczu Widzew przegrał zasłużenie 1:0 z Wartą Sieradz. Łodzianie dzisiaj się bardzo męczyli na boisku. Zawodziński, były piłkarz Widzewa rozegrał znakomite spotkanie, był prawdziwym reżyserem gry, takiego piłkarza dziś nie miał w swoich szeregach Widzew.

94' Kamiński fauluje i rzut wolny dla Warty.
93' Widzew przy piłce. Może teraz. Ostatnia akcja.

91' Szewczyk marnuje 200-procentową sytuację!

Dostał idealną piłkę na trzeci metr, uderzył z głowy i nad poprzeczką. Tragedia. To powinna być bramka.
90' Sędzia dolicza 4 minuty.
89' Strzał piłkarza Warty i piłka odbiła się od słupka, Humerski łapie ją. Mieliśmy dużo szczęścia. Cały czas przy piłce gospodarze.
88' Widzew w opałach, przy piłce Warta. Rzut rożny dla gospodarzy. Widzew wciąż bez pomysłu.
86' Nic z tego, faul i zacznie Mielcarz.
85' Rzut wolny dla Widzewa, może teraz.
82' Możdżonek traci piłkę w sposób żenujący, Mariusz Zawodziński wyszedł z piłką, wyłożył futbolówkę na puste pole napastnikowi Warty, ten strzelił będąc sam na sam z Humerskim, ale nasz bramkarz okazał się lepszy. Widzew gra tragicznie. Zawodziński dziś w środku pola dzieli i rządzi.
79' Teraz powinna być bramka dla Warty, strzelał z lewej strony piłkarz gospodarzy, piłka na szczęście dla łodzian nie trafiła do siatki.
77' Wolny teraz dla Widzewa. Wrzutka i Patryk Strus z czwartego metra przerzuca piłkę nad poprzeczką. To powinna być bramka.
75' Rzut wolny dla Warty. Jesteśmy na połowie Widzewa. Będzie wrzutka.
71' Dobre podanie w tempo Zawodzińskiego do napastnika Warty, ten drugi uderza ale obok bramki.
69' Teraz strzał Brochockiego i znakomita parada Mielcarza. Ależ były piłkarz Widzewa popisał się znakomitą paradą.
68' Broniszewski zszedł z boiska, zameldował się Kamil Tlaga.
66' Żółta kartka dla Macieja Szewczyka.
64' Piękne uderzenie Mariusza Zawodzińskiego i piłka uderza w poprzeczkę. Oj przydałby się dzisiaj we Widzewie piłkarz Warty.
61' Zmiana we Widzewie, Ogawa schodzi a za niego wszedł Brochocki.
59' Źle to wygląda, łodzianie grają ślamazarnie i niedokładnie.
57' Widzew nie potrafi zawiązać składnej akcji. Gospodarze są groźni z kontry.

54' GOL dla Warty

Kobierski Marcin strzelcem gola. Widzew musi zaatakować.

53' KOLEJNY RZUT KARNY DLA WARTY!
50' Ostra walka na połowie gospodarzy. Widzew gra agresywniej.
47' Przerwa w grze. Paweł Broniszewski trzyma się za klatkę piersiową.
46' Zaczęliśmy. Na boisku Patryk Strus, zmienił Patryka Barana.

Sędzia kończy I połowę.

Widzew szczęśliwie remisuje 0:0. Zapraszamy po przerwie.

43' STRZAŁ NIECELNY! Wciąż remis.
42' RZUT KARNY dla Warty Sieradz. Fauluje Marcin Nowak.
40' Dośrodkowanie w pole karne łodzian i Nowak w ostatniej chwili wybija na rzut rożny.
35' Teraz strzał zawodnika gospodarzy i piłka trafia w słupek. Widzew miał teraz dużo szczęścia.
33' Dużo niedokładności z obu stron. Nie było jeszcze żadnej klarownej sytuacji dla Widzewa.
26' Olczak strzela. Za lekko. Widzew teraz aktywniejszy.
24' Rzut rożny dla Warty. Niebezpieczna centra ale Nowak wybija.
21' Gospodarze teraz mieli szansę ale dużo niedokładności w ich grze. Póki co nudne spotkanie. Praktycznie żadna z drużyn nie zagroziła jeszcze żadnemu bramkarzowi.
15' Kamiński z prawej strony ładnie wrzucił do Ogawy, jednak uderzenie było niezbyt silne i Mielcarz spokojnie złapał futbolówkę.
13' Widzew trochę przyspieszył. Łodzianie w ataku pozycyjnym.
11' Rzut rożny dla Widzewa, ale wprost w ręce Mielcarza, bramkarza Warty Sieradz.
9' Wolny dla Warty. Przed polem karnym Widzewa, będzie groźnie. Zawodnik gospodarzy uderzył ale bardzo niecelnie.
8' Senny mecz, pierwsze minuty wolne, obie drużyny cofnięte w defensywie.
5' Rzut wolny dla gospodarzy. Piłka w środku pola. Widzew póki co nie może przejąć piłki na dłużej.
3' Gospodarze przy piłce, Widzew wyczekuje. Trwa walka w środku pola.
1' Sędzia rozpoczyna mecz z lekkim opóźnieniem. Widzew na czerwono, Warta na biało.

Właśnie za jedną z bramek pojawiła się flaga z napisem "Sieradz znaczy Widzew". Powoli zbierają się kibice łódzkiego Widzewa.
Piłkarze już przygotowani. Za chwilę sędzia rozpocznie mecz.

Skład Widzewa:
Humerski - Kozłowski, Nowak, Czaplarski, Baran - Szewczyk, Możdżonek, Broniszewski, Olczak, Kamiński - Ogawa

Zapraszamy na relację na żywo. Za chwilę podamy skład w jakim zagra Widzew Łódź.

Dzisiaj Widzew podejmie lidera IV ligi Wartę Sieradz. Na mecz wyjazdowy nie pojechało kilku podstawowych zawodników. Zapewne trener Przemysław Cecherz da pograć dublerom.

WARTA - WIDZEW 10.05 RELACJA NA ŻYWO

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim to doskonała szansa dla zawodników rezerwowych, aby się ogrywać i pokazać trenerowi, że warto na nich stawiać. W tych rozgrywkach z III ligi pozostał tylko Łódzki Widzew, inne kluby są z lig niższych.

WARTA SIERADZ - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO WYNIK MECZU

Pozostaje mieć nadzieję, że dziś dublerzy pokażą się z jak najlepszej strony i Widzew przejdzie do finału tych rozgrywek.