Warta Sieradz ŁKS Łódź - łodzianie lepsi!

(tj)
ZAPRASZAMY DO TRANSMISJI NA ŻYWO Z MECZU WARTA SIERADZ VS ŁKS ŁÓDŹ
ZAPRASZAMY DO TRANSMISJI NA ŻYWO Z MECZU WARTA SIERADZ VS ŁKS ŁÓDŹ WARTA ŁKS NA ŻYWO
Dziś piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego jadą do Sieradza na mecz z tamtejszą Wartą. WARTA SIERADZ VS ŁKS NA ŻYWO. Mecz rozpoczyna się o godzinie 17. Przeprowadzimy z niego relację na żywo. Do przerwy łodzianie prowadzili na wyjeździe 1:0. W drugiej połowie strzelili na 2:0. ŁKS wygrał w Sieradzu z Wartą 2:0.

Aby odświeżyć, wciśnij F5

KONIEC MECZU. ŁKS wygrał 2:0. Brawo!

92' Sędzia doliczył 3 minuty. ŁKS kontroluje sytuację
90' To już końcówka meczu.
Na szczęście nic z tego nie wyszło. ŁKS 2, Warta 0.
88' Rzut rożny dla Warty. Ostatnia szanse, by zmienić wynik, by zdobyć honorowego gola.
85' ŁKS walczy, kontroluje grę, więc nic nie wskazuje na to, by wynik uległ zmianie.
80' Ależ błąd łodzian, ale Kołba na posterunku i wygrywa pojedynek sam na sam
77'Zmiana w ŁKS i rzut rożny dla łodzian. PAtryk Bryła wchodzi na boisko. Schodzi Artur Golański.
73' Wynik meczu wydaje się, że jest już ustalony. Warta nie gra dobrych zawodów. Warta nie jest w stanie zagrozić bramce Kołby.
70'GOOOOOLLLLL Strzał PATORY z daleka i precyzyjnym strzałem pakuje piłkę do bramki. 2:0
68'Kołba wybija od bramki. Walka w środku boiska.
65' Mecz staje się nieciekawy - trochę chaosu zapanowało na boisku.
63' Żółta kartka dla zawodnika ŁKS ukarany Paweł Pyciak. Zawodnik nie zagra w następnym meczu. Rzut wolny bardzo blisko pola karnego. Jest groźnie.
60' Rajd Serafińskiego lewą stroną, ale niestety nie udało się precyzyjnie dośrodkować i Warta gra od bramki.
Zmiana w ŁKS, schodzi Ostalczyk, wchodzi Serafiński
55' Dziś mecz można określić jako typowe spotkanie walki. Niewiele klarownych sytuacji, ale sporo walki.
51' ŁKS kontroluje grę, ale Warta jest groźna. Trzeba uważać, bo w każdej chwili sieradzanie mogą wyjść z groźną kontrą.
48' Dobra akcja Patory, ale powstrzymana faulem.
46' Jedna zmiana w drużynie Warty.
Jesteśmy ponownie na stadionie w Sieradzu

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY DO PRZERWY ŁODZIANIE PROWADZĄ JEDNĄ BRAMKĄ
45' Piłka w środku boiska, za moment sędzia zakończy pierwszą część meczu. Słabą, ale najważniejsze, że 3 punkty na razie po stronie łodzian.
42' Teraz Warta przejęła inicjatywę. Groźnie pod bramką ŁKS, ale udało się wybić piłkę w pole!
40' Rzut rożny dla ŁKS! Dobry strzał z dystansu...
37'Faul teraz właśnie na Golańskim. Ale daleko do bramki. ŁKS w natarciu.
Bramkę strzela Golański po indywidualnej akcji, Brawo!

34' GOOOOOOLLLLLL. Wreszcie dobra akcja ŁKS!!!

30' ŁKS niestety nie staje na wysokości zadania. Piłkarze z Łodzi grają po prostu słabo. Szkoda, bo można dziś ograć Wartę.
25' Pierwsza niezła akcja ŁKS-u, dobre dwa szybkie podania i niezły strzał. Wreszcie coś się ruszyło.
20' Generalnie gra toczy się pomiędzy polami karnymi, nie ma akcji bramkowych ani po jednej ani po drugiej stronie
18' Na boisku panuje taka raczej niedzielna atmosfera, obie drużyny niby grają, niby walczą, ale wielkiego zaangażowania nie widać ani u jednych ani u drugich. Taki mecz bez historii. Czy to się zmieni? Oby!
16' Niestety ŁKS gra dziś niemrawo, przynajmniej na razie. Nie było jeszcze żadnej groźnej akcji, żadnego groźnego strzału.
13' Walka w środku boiska. Golański próbował przejść kilku przeciwników, ale został sfaulowany.
10' Cały czas 0:0. Pierwszy rzut rożny dla łodzian. Ale nic z tego nie wyszło. Szkoda.
7' ŁKS na razie niemrawo, na razie bardzo ospale, nie ma akcji łodzian, które byłby godne odnotowania. Początek słabo, bardzo słabo.
4' Bogołębski zgubił piłkę w polu karnym ŁKS-u.

3' Pierwszy rzut wolny dla gospodarzy. Ale zbyt mocne dośrodkowanie Bogdana.

1' Zaczynamy! Na stadionie w Sieradzu bardzo niewielu kibiców. Mecz nie cieszy się zainteresowaniem.

Jesteśmy już na stadionie w Sieradzu. Za 10 minut początek meczu.