Warta - ŁKS 1:1. Nie było rehabiltacji

h
W spotkaniu dwunastej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Warta Działoszyn zremisowała z ŁKS 1:1. Kibice liczyli, że ełkaesiacy zrehabilitują się za kompromitację w pojedynku z Wartą Sieradz. Tak się jednak nie stało. Łodzianie kolejny raz zawiedli. Ponoć działacze już myślą o nowym opiekunie drużyny.

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla ełkaesiaków. Już w trzynastej minucie goście stracili gola i to na dodatek sami sobie go strzelili. Gospodarze wykonywali rzut rożny. Piłka trafiła do Cichowlasa, a ten źle ją uderzył, po czym futbolówka odbiła się od porzeczki i wylądowała w siatce łodzian.
W trzydziestej trzeciej minucie wyrównał Adam Patora, wykorzystując dośrodkowanie partnera z rzutu wolnego.
Na początku drugiej części spotkania piłkarze Warty zepchnęli łodzian do obrony. Kilka razy pod bramką Kołby było niebezpiecznie. 69 minucie czerwoną kartkę ujrzał Cibulskas! Litwin faulował wychodzącego na czystą pozycję rywala.

Działoszynianie są beniaminkiem III ligi i jak widać nie wystraszyli się wyżej notowanego rywala.
Warta Działoszyn - ŁKS 1:1
1:0 - Cichowlas (13), 1:1 - Patora (33)

ŁKS: Kołba - Szumer, Ślęzak, Zimoń, Cibulskas - Kacela (64, Dynel), Golański (72. Filipiak), Cichowlas, Ostalczyk (78. Terentiew), Sarafiński (36, Serwaciński), Patora