WALIA IRLANDIA WYNIK NA ŻYWO. WALIA IRLANDIA PÓŁNOCNA TRANSMISJA LIVE. JAKI WYNIK IRLANDIA WALIA

(WW)
WALIA IRLANDIA TRANSMISJA NA ŻYWO
WALIA IRLANDIA TRANSMISJA NA ŻYWO WALIA IRLANDIA PÓŁNOCNA WYNIK NA ŻYWO
WALIA IRLANDIA WYNIK NA ŻYWO. WALIA - IRLANDIA JAKI WYNIK? WALIA IRLANDIA TRANSMISJA NA ŻYWO. WALIA IRLANDIA NA ŻYWO LIVE. Walia wygrała z Irlandią 1:0. WALIA vs IRLANDIA WYNIK NA ŻYWO.

WALIA - IRLANDIA PÓŁNOCNA [1:0]

KONIEC MECZU! Walia przechodzi do następnej rundy.

88 minuta - wciąż częściej przy piłce Walia. Irlandia próbuje ale bezskutecznie. Chyba tu się już nic nie zmieni.

74 minuta - GOOOOOOOOOL dla Walii! Samobój. Po dośrodkowaniu Garetha Bale'a obrońca Irlandii pakuje piłkę do własnej bramki! Mamy zmianę wyniku. Gareth McAuley pakuje piłkę do własnej bramki.

70 minuta - wciąż gra od bramki do bramki, sporo niedokładności. Nie ma zarysowanej przewagi żadnej z drużyn. Jeden z najnudniejszych meczów na Euro 2016.

60 minuta - wciąż 0:0. Wyrównany mecz, bez stuprocentowych akcji, jeśli tak dalej będzie wyglądała gra będzie prawdopodobnie dogrywka.

Zaczęła się druga połowa meczu. Wciąż 0:0

Sędzia zakończył I połowę. Po słabej pierwszej połowie mamy remis.

Po 30 minutach gra się wyrównała. Irlandia zaczęła dochodzić do głosu. Mecz niezbyt ciekawy, dużo niedokładnych podań, sporo walki w środku pola.

20 minuta meczu - wciąż Walijczycy w natarciu, nadal remis, Irlandia ustawiła autobus na swojej połowie.

Po 10 minutach meczu Walia Irlandia Północna, nudnym początku wciąż 0:0. Walijczycy częściej są przy piłce, próbują atakiem pozycyjnym rozbić obronę Irlandczyków, którzy bronią się prawie całą drużyną.

SKŁADY:
Hennessey - Gunter, Chester, A. Williams, Davies, Taylor - Allen, Ledley, Ramsey - Bale, Vokes
McGovern - Hughes, McAuley, Cathcart, Evans - Ward, Steven Davis, Evans, Norwood, Dallas - Kyle Lafferty

WALIA - IRLANDIA PÓŁNOCNA WYNIK MECZU

Już o 18 zacznie się mecz między reprezentacjami Walii i Irlandii Północnej. Prawdopodobnie zobaczymy mecz walki, mecz dwóch drużyn, które nie zwykły odpuszczać, zawsze grają do końca, do ostatniego gwizdka. Jest to drugi mecz po spotkaniu Polaków ze Szwajcarią.

WALIA IRLANDIA MECZ NA ŻYWO WYNIK MECZU IRLANDIA WALIA 25.06

Najjaśniejszą gwiazdą, która będzie błyszczeć w tym spotkaniu to bez wątpienia piłkarz na co dzień występujący w wielkim Realu Madryt, Gareth Bale. Skrzydłowy królewskich jest w świetnej formie, co pokazuje na Euro 2016. Ma już na koncie 3 bramki i to dzięki jego skuteczności Walia może teraz się cieszyć z dalszego udziału w Euro 2016.

WALIA vs IRLANDIA WYNIK MECZU LIVE

Reprezentacja Irlandii wyszła z grupy C i grała razem z Polską. To był pierwszy mecz białoczerwonych, który nasi piłkarze wygrali. Irlandczycy sprawili sporo kłopotów drużynie z Polski, ale w końcowym wyniku udało się pokonać rywali jedną bramką. W drugim meczu zagrali z faworyzowaną Ukrainą i ku zdumieniu kibiców pokonali naszpikowaną gwiazdami reprezentację 2:0. Wyszli z grupy na trzecim miejscu i dziś zmierzą się z Walią.