5/57
Bukowina Tatrzańska (małopolskie)...
fot. Google Maps

Bukowina Tatrzańska (małopolskie)
ul. Kościuszki 140
pokoje gościnne
Pokoje usytuowane są na I piętrzew budynku Urzędu Pocztowego z osobnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy 16 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 1 apartament 4-os. - 2 pokoje, kuchnia ( pełne wyposażenie), łazienka, (ręczniki). 1 pok. 1-os. II kat. -wersalka, kuchnia i łazienki wspólne 2 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia i łazienki wspólne, 2 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, wersalka, kuchnia i łazienki wspólne. Pokoje wyposażone w podstawowe naczynia, sprzęt RTV, lodówki oraz umywalki. Wyposażenie kuchni :2 kuchenki czteropalnikowe elektryczne, naczynia, garnki, kuchenka mikrofalowa, 2 lodówki. Łazienki (2 prysznice), WC / 2/ na korytarzu. Ponadto do dyspozycji suszarki do bielizny, deska do prasowania, żelazko. Wyżywienie we włsnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych, 4 miejsca parkingowe.
Bukowina Tatrzańska leży na Podhalu w powiecie tatrzańskim w województwie małopolskim. Jest to jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, oddalona 14 km od Zakopanego i 22 km od Nowego Targu. Słynie z pięknych widoków na Tatry, zwłaszcza z polany Głodówka położonej przy drodze do Morskiego Oka – 4 km od centrum. Z Bukowiny widać cały łańcuch Tatr, który biegnie ze wschodu na zachód. W okolicy liczne wyciągi narciarskie, nartostrady, oświetlone stoki. Przejścia graniczne na Słowację: Łysa Polana oraz Jurgów. W Bukowinie i okolicznych wioskach przykłady architektury drewnianej – Białka Tatrzańska, Jurgów. Corocznie w okresie styczeń - luty odbywają się imprezy kulturalne: góralski karnawał, wyścigi kumoterek, Sabałowe Bajania, konkursy tańca zbójnickiego, grup kolędniczych.

6/57
Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)...
fot. Google Maps

Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)
plac Gdański 1
pokoje gościnne
Pokoje gościnne znajdują się w budynku Urzędu Pocztowego Ciechocinek 1, usytuowanym w centrum miasta, w pobliżu tężni, Parku Zdrojowego, dworca PKP i przystanku autobusowego. Do pokoi gościnnych wchodzi się oddzielnym wejściem. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 apartament 2-os. z łazienką, bez aneksu kuchennego (115,00 zł/dobę), łóżko 2-os, sofa (nierozkładana), sprzęt RTV - znajduje się na II piętrze (apart. nr 1 - 40,45 m2). 2 apartamenty 2-os. z łazienką i aneksem kuchennym (125,00 zł/dobę), łóżko 2-os, kanapa, sprzęt RTV - znjaduje się na II piętrze ( apart. nr 2 - 45,6 m2) i na parterze (apart. nr 9 - 37,7 m2). 5 pok. 2-os. III kat., z umywalką, wyposażeniem kuchennym, łóżko 1-os, kanapa, sprzęt RTV - znajdują się na I piętrze (pok. nr 5 - 16,00 m2, pok. nr 6 - 11,30 m2, pok nr 8 - 14,10 m2) i II piętrze (pok nr 3 - 14,18, pok. nr 4 - 15,67 m2). Na III piętrze znajduje się wspólny węzeł sanitarny (natryski i WC), oraz kuchnia (w pełni wyposażona). Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych.
Ciechocinek – Perła Kujaw - miasto w Kotlinie Toruńsko - Bydgoskiej, w dolinie Wisły. Jedno z głównych uzdrowisk Polskich. Leczy się tu głównie choroby reumatyczne, kobiece, układu krążenia, obwodowe układu nerwowego, górnych dróg oddechowych oraz przeprowadza się rehabilitację narządów ruchu. Ciechocinek przyciąga kuracjuszy i wczasowiczów nie tylko walorami leczniczymi, lecz także malowniczym położeniem, zielenią licznych skwerów i parków, urokiem miejsc spacerowych, powagą tężni. Ciechocińskie tężnie to największe w Europie konstrukcje drewniane do odparowywania wody z solanki. W Ciechocinku znajdują się trzy takie obiekty. Ze względu na swój unikatowy charakter zostały wpisane do rejestru zabytków wraz z obudową źródła, warzelnią soli i rezerwuarami solankowymi. Wokół tężni tworzy się mikroklimat bogaty w jod, tworząc naturalne, lecznicze inhalatorium. Spośród 142 hektarów terenów zielonych cztery parki (Zdrojowy, Tężniowy, Zdrowia i Sosnowy) zajmują 69 ha. Największy z nich, centralnie usytuowany Park Zdrojowy, wyróżnia się bogactwem krzewów, drzew i roślin niskopiennych. Wśród licznych skwerów i klombów na terenie miasta uwagę zwracają znane kompozycje kwiatowe tworzące dywan, zegar i kalendarz. W pobliżu Parku Zdrojowego liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, fontanna – źródło „Grzybek”, Zakład Przyrodoleczniczy nr 1 wzniesiony w latach 1845-49, Zakład Przyrodoleczniczy nr II z 1898 roku, Teatr nawiązujący stylem do architektury uzdrowiskowej końca XIX wieku należący do nielicznych tego typu budowli w Europie.

7/57
Cisna 77 (podkarpackie)...
fot. Google Maps

Cisna 77 (podkarpackie)
Cisna 77
pokoje gościnne
Obiekt położony jest w centrum miejscowości w otoczeniu obiektów administracyjnych, handlowych i gastronomicznych. Pokoje gościnne mieszczą się w Urzędzie Pocztowym na poddaszu. Do Państwa dyspozycji mamy: 1 pok. 1-os. III kat., ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, sprzęt RTV, 1 pok. 2 os. III kat., ze wspólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie), wersalka, tapczanik, sprzęt RTV, 1 pok. 3 os. III kat., ze wsólną łazienką i wspólną kuchnią (pełne wyposażenie ), wersalka, dwa tapczaniki, sprzęt RTV. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Obok urzędu znajduje się parking i miejsce do grilownia.
Cisna położona jest na grzbietach górskich porośniętych lasami . Część obszaru to Bieszczadzki Park Narodowy i Wetliński Park Krajobrazowy. W Cisnej środowisko jest czyste, a wodę z kryształowych potoków można pić bez gotowania. Na turystów czekają piesze szlaki o zróżnicowanym stopniu trudności, ścieżki rowerowe, trasy wspinaczkowe. Warto odwiedzić muzea przyrodnicze, rezerwaty, przekroczyć granicę ze Słowacją. Atrakcje: Bieszczadzka Kolejka Wąskotorowa, wyciąg narciarski o długości 800 m.

8/57
Czarny Dunajec (małopolskie)...
fot. Google Maps

Czarny Dunajec (małopolskie)
ul. Kolejowa 16
pokoje gościnne

Pokoje znajdują się w budynku Urzędu Pocztowego na I piętrze. Do dyspozycji gości jest 16 miejsc noclegowych w 6 pokojach: 1 apartament 4-os. - 2 pokoje wersalki,narożniki, kuchnia (pełne wyposażenie), łazienka,ręczniki. 3 pok. 2-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia, łazienki wspólne, 2 pok. 3-os. II kat. - tapczaniki, kuchnia, łazienki wspólne. Wspólna kuchnia: dla każdego pokoju szafka z naczyniami, 2 kuchenki elektryczne czteropalnikowe, garnki, lodówki. Wyżywienie we własnym zakresie, pokoje nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Brak miejsc parkingowych.
Wieś letniskowa i turystyczna, położona w kotlinie Orawsko-Nowotarskiej. Na południu pasmo Tatr, na zachodzie masyw Babiej Góry, od wschodu Gorce a w oddali Pieniny. Szlaki turystyczne, rzeka Czarny Dunajec, dogodne warunki do kąpieli. Baza wypadowa od Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej. Przejście graniczne na Słowację w Chochołowie.

Kontynuuj przeglądanie galerii
WsteczDalej

Polecamy

Trener Śląska Wrocław chce walczyć o medal. Czy piłkarze ŁKS na to pozwolą?

Trener Śląska Wrocław chce walczyć o medal. Czy piłkarze ŁKS na to pozwolą?

Znane osoby na finale Pucharu Polski. Zobacz zdjęcia z loży

Znane osoby na finale Pucharu Polski. Zobacz zdjęcia z loży

ŁKS Commercecon już bez Valentiny Diouf

ŁKS Commercecon już bez Valentiny Diouf

Zobacz również

Żużlowcy H.Skrzydlewska Orła Łódź muszą próbować pokonać lidera

Żużlowcy H.Skrzydlewska Orła Łódź muszą próbować pokonać lidera

To piłkarze Pogoni usłyszeli od kibiców po przegranym finale

To piłkarze Pogoni usłyszeli od kibiców po przegranym finale