W zapasach są medale, ale... ukradli manekina

(p)
Medaliści Pucharu Polski i ich trenerzy
Medaliści Pucharu Polski i ich trenerzy archiuwm
Dwa złote medale i brązowy zdobyli nasi zawodnicy w Pucharze Polski kadetów w zapasach.

Złoto wywalczyli Robert Dobrodziej (50, kg, Budowlani) i Marcin Majka (58 kg, ZTA Zgierz), a brąz Jakub Muszyński (85 kg, ZTA). Piąte miejsce zajął Dariusz Mikołajczak (120 kg, Budowlani). Startowało 300 zawodników z Polski oraz Białorusi, Litwy, Estonii, Ukrainy, Słowacji i Łotwy.
W ZTA problem. Ktoś ukradł manekina, niezbędnego do prowadzenia zapaśniczych treningów. Na nowego nie ma pieniędzy, więc siłą rzeczy zajęcia mają ograniczony zasięg.