Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

W sobotę na parkingu przed magistratem będzie kino samochodowe

Karolina Brózda
Karolina Brózda
W najbliższy weekend (6-7 czerwca) miały się odbyć Dni Koluszek.

Z powodu epidemii koronawirusa dwudniową imprezę odwołano. Żeby jednak mimo wszystko zapewnić mieszkańcom i przyjezdnym jakąś atrakcję, władze miasta postanowiły zorganizować kino samochodowe.

Na miejsce wydarzenia wybrano parking przed koluszkowskim Urzędem Miejskim. Zmieści się na nim około 150-200 samochodów.
Projekcja rozpocznie się w sobotę o godz. 21. Jako pierwszy zostanie wyświetlony film pt. „Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie”. O godz. 22.30 widzowie będą mogli obejrzeć film pt. „Czym chata bogata”. Wstęp na seans będzie bezpłatny.

Ponieważ wciąż na terenie kraju mamy stan epidemiczny, zostaną wprowadzone specjalne środki ostrożności, m.in. przy wjeździe na parking wszystkim kierowcom i pasażerom samochodów będzie mierzona temperatura. W jednym aucie będą mogły znajdować się maksymalnie dwie osoby. Jeśli ktoś będzie chciał siedzieć przy otwartym oknie, będzie musiał zasłonić nos i usta. Nie będzie możliwości opuszczania samochodu (poza koniecznością skorzystania z toalety). Organizatorzy zapewnią dozowniki z płynem dezynfekcyjnym.

Oto najnowsze informacje o frekwencji

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie