ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
W niedzielę, 14 stycznia, gramy razem z „Ranczem”. Aktorski...

MJ

2018-01-12 00:00

2018-01-12 12:57

W niedzielę, 14 stycznia, gramy razem z „Ranczem”. Aktorski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Łódzkiej

MJ

2018-01-12 00:00

W niedzielę, 14 stycznia, gramy razem z „Ranczem”. Aktorski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Łódzkiej W niedzielę, 14 stycznia, gramy razem z „Ranczem”. Aktorski finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Łódzkiej
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku gromadzi miliony darczyńców, a „Ranczo” - miliony wiernych fanów. Dlatego w tegorocznym Finale WOŚP w Galerii Łódzkiej wezmą udział znani aktorzy z serialu wszech czasów, zagrzewając do wsparcia tej wyjątkowej akcji charytatywnej.

W niedzielę, 14 stycznia, na scenie Galerii Łódzkiej pojawią się m.in. Dorota Nowakowska, Paweł Królikowski, Bogdan Kalus, Katarzyna Żak, Beata Olga Kowalska, Piotr Ligienza. W programie przewidziano wywiady z artystami, niepublikowane materiały z planu filmowego oraz ciekawe anegdoty. Fani serialu będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z kultowymi postaciami i zdobyć ich autografy. Kto nie marzy o „selfie” z Kusym czy Solejukową?

Gratką dla miłośników serii telewizyjnej będzie spotkanie z autorkami książki „Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów”, czyli Elą Piotrowską i Martą Lipecką. Podczas wydarzenia klienci Galerii Łódzkiej będą mieli okazję wygrać opowieść o „Ranczu”, w której znajdą m.in. historię powstania serialu, anegdoty z planu i wywiady z twórcami.

W trakcie imprezy wolontariusze będą kwestować na rzecz WOŚP. Każda osoba, która przekaże minimum 10 zł na szczytny cel, będzie mogła wziąć udział w grze zręcznościowej „Rzutem Po Serce”.

Cel wszystkich działań pozostaje niezmienny - zebrać jak największą sumę pieniędzy dla potrzebujących. W tym roku gramy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Łódzkiej gramy w iście aktorskim stylu. Akcja zaplanowana jest w godzinach 12-17. Okażmy serce!


Szukasz idealnego upominku? Nie wiesz, co kupić? Wybierz kartę podarunkową Galerii Łódzkiej, która pozwala dokonać zakupów w sklepach na terenie naszego centrum handlowego. Kartę podarunkową można zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 1000 zł gotówką, kartą płatniczą lub przelewem. Jak zakupić kartę? W punkcie informacji na poziomie 0, biurze parkingu na poziomie +2 lub przez internet.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.