MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Łodzi otwierają się miejskie pływalnie sezonowe. Gdzie i za ile w wakacje będzie można popływać pod chmurką. Zobacz film

Magdalena Rubaszewska
Magdalena Rubaszewska
Wideo
od 16 lat
Zaczyna się sezon na miejskich odkrytych pływalniach w Łodzi. Obiekty "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki, przy ul. Sobolowej i ul. Głowackiego otwierają się w czwartek 8 czerwca.

Rusza sezon na łódzkich odkrytych pływalniach

W długi weekend, czyli od 8 do 11 czerwca oraz w weekend 17 i 18 czerwca sezonowe pływalnie będą otwarte w godz. 9 - 20. W ostatnie dwa tygodnie przed wakacjami - od 12 do 16 czerwca oraz od 19 do 23 czerwca - na pływanie pod chmurką będzie można wybrać się w godz. 14 -20. A w wakacje od 24 czerwca do 31 lipca wszystkie baseny będą dostępne codziennie w godz. 9-20, a w sierpniu w godz. 10 -19. Sezon zakończy się na początku września, na ostatnie kąpiele będzie można wybrać się w piątek 1 września w godz. 14 - 19, a w weekend 2-3 września w godz. 10 - 19.

od 16 lat

W sobotę 1 lipca pływalnia Wodny Raj na Teofilowie będzie obchodzić 20 - lecie. Stanie się to okazją do świętowania, które rozpocznie się o godz. 12. Profesjonalny DJ poprowadzi zabawę, animator zajmie się zajęciami w wodzie, a instruktorzy poprowadzą gry i zabawy sportowe. Staną dmuchańce Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, klientów dostaną na przywitanie słodkie drobiazgi. Odbędą się pokazy ratownictwa wodnego.

Natomiast pływalnia przy ul. Sobolowej w sobotę 29 lipca zaprosi na urodzinowe wodne party z okazji 600-lecia Łodzi, w którego programie znajdą się animacje w wodzie, gry i zabawy sportowe, a na koniec dyskoteka.

Gdzie jeszcze są otwarte pływalnie pod chmurką?

Aqupark Fala już udostępnił zewnętrzną Strefę Basenową.

Aquapark Fala w Łodzi. Fala w Łodzi rozpoczęła nowy sezon. Z...

Na wszystkie miejskie pływalnie bilet jednorazowy, 4-godzinny, od poniedziałku do piątku kosztuje: normalny 32 zł, ulgowy 20 zł, grupowy 19 zł od osoby (minimum 10 osób + opiekun), a w soboty, niedziele i święta - normalny 36 zł, ulgowy 25 zł, bilet grupowy 21 zł od osoby.

Dopłata za przekroczenie czasu podstawowego wynosi 0,50 zł za minutę. Dzieci do 3 roku życia oraz weterani są zwolnieni z opłat. Do wstępu na pływalnie uprawniają karty rabatowe, m.in. Karta Łodzianina z pakietami mieszkańca, seniora oraz Młodzi w Łodzi, Fit Profit, MultiSport, Łódzką Kartę Dużej Rodziny i Kartę Bez Barier.

Można też wykupić kartę stałego klienta, która obowiązuje również na pływalni całorocznej "Wodny Raj". 90 – dniowa to koszt 250 zł , 120 – dniowa 410 zł.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany