MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym. Pełne wyniki i ZDJĘCIA

Krzysztof Szymczak
Krzysztof Szymczak
W Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym. Impreza zgromadziła na starcie 714 zawodników z 35 klubów.

Organizatorem zawodów była Polska Unia Karate Tradycyjnego wraz z lokalnymi organizatorami: Łódzkim Klubem Karate Tradycyjnego, Łódzką Akademią Karate Tradycyjnego oraz Karate Team Bełchatów.
Patronat nad wydarzeniem objął Władysław Kosiniak-Kamysz – Wicepremier, Minister Obrony Narodowej.

Zmagania toczono w 8 kategoriach wiekowych na 6 matach, a łącznie rozegrano 105 konkurencji.

Grupy zawodników były bardzo liczne. W poszczególnych kategoriach wiekowych startowało często po 30-40 karateków. Najliczniejszą grupę zgromadziła konkurencja kata juniorów młodszych – wystartowało tu aż 57 zawodników! W kumite w tej kategorii zmagało się 46 zawodników. Wśród juniorek młodszych do kata zgłosiło się 46 zawodniczek (w kumite 38 zawodniczek).

Po zaciętych i emocjonujących pojedynkach, Akademia Karate Tradycyjnego Kraków-Niepołomice sięgnęła po najwyższe miejsce na podium w klasyfikacji generalnej klubów! Na drugim miejscu uplasował się Łódzki Klub Karate Tradycyjnego. Trzecią pozycję zajęła Akademia Sportu Chikara, a na czwarte miejsce zdobył Klub Karate Tradycyjnego Chidori.

Wyniki:

Enbu chłopiec/chłopiec C+D

1. MIKOŁAJ JANUSZ, IGNACY WOJTASZCZYK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. FILIP WÓJCIK, KRYSTIAN BRODA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. ALEKSANDER HARĘZGA, JAN ŁANOWY - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
4. LEON PULTER, IGOR DEC - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Enbu dziewczyna/chłopiec C+D

1. NADIA LIS, MIKOŁAJ JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ALEKSANDER PLAPIS, PATRYCJA SIEK - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. ZUZANNA MATOGA, BARTOSZ ŚLIŻ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
4. PAULINA WOJTAS, ALAN FALASA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Enbu kobieta/mężczyzna Junior Młodszy + Junior

1. HANNA JANUSZ, BARTOSZ DATKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. GABRIELA KISZKA, JAN JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. JUDYTA ROPKA, NIKODEM STAWIARSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
4. URSZULA MOROZ, JAKUB GIENIUSZ - UKS Poznańska Akademia Karate

Enbu kobieta/mężczyzna Młodzieżowiec + Senior

1. PAULINA TUTKA, KAMIL BURY - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. DAWID JĘDRZEJCZYK, ANNA WACEK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. FILIP HORSKI, DARIA BĄK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
4. NATALIA RUTKOWSKA, MACIEJ LASKOWSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Enbu mężczyzna/mężczyzna Junior Młodszy + Junior

1. MIKOŁAJ KISIEL, SZYMON MOŁDACH - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
2. MATEUSZ RAKOWSKI, ADRIAN KOSMALSKI - Klub Karate Tradycyjnego Zanshin
3. IGOR CISKAŁ, TYMOTEUSZ SKÓRA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
4. BARTOSZ DATKA, ADRIAN ROPKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Enbu mężczyzna/mężczyzna Młodzieżowiec + Senior

1. JAN BEDNARZ, DAWID NOWAK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. FILIP HORSKI, DAWID JĘDRZEJCZYK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. PIOTR DZIERŻANOWSKI, WOJCIECH KRUPACKI - Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław - Stowarzyszenie
4. FRANCISZEK MOROZ, MATEUSZ NOWAK - UKS Poznańska Akademia Karate

Fukugo Kobiety Junior 5 kyu - dan

1. NATALIA NAJS - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. DARIA DOLNA - Klub Karate Płock
3. NATALIA GÓRSKA - UKS Pomerania-Szczecin
3. LENA KACZMAREK - UKS Pomerania-Szczecin

Fukugo Kobiety Junior Młodszy 6 kyu - dan

1. DOMINIKA BENC - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. ALEKSANDRA PODSIADŁY - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. KAROLINA KOSEK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. JUDYTA ROPKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Fukugo Kobiety Młodzieżowiec 3 kyu - dan

1. MALWINA CELMER - Klub Karate Płock
2. JOANNA ŁYŻWIŃSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. OLIWIA MILANOWSKA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. NATALIA RUTKOWSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Fukugo Kobiety Senior 3 kyu - dan

1. DARIA BĄK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. PAULINA TUTKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. MONIKA SOCZEWKA - Klub Karate Płock
3. WIKTORIA NOWAK - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Fukugo Mężczyźni Junior 5 kyu - dan

1. WOJCIECH WROŃSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. SZYMON MOŁDACH - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
3. TYMOTEUSZ SKÓRA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. SZYMON SZLENDAK - KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE

Fukugo Mężczyźni Junior Młodszy 6 kyu - dan

1. JAKUB LIMAŃSKI - UKS Pomerania-Szczecin
2. MARCEL POPIAK - Akademia Karate Daniela Iwanka
3. JAN PĘCHERZEWSKI - Klub Karate Płock
3. MIKOŁAJ KISIEL - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI

Fukugo Mężczyźni Młodzieżowiec 3 kyu - dan

1. JAN SZELĄGOWSKI - Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
2. WIKTOR JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. DAWID JĘDRZEJCZYK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

3. JAKUB BĄK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

1. WIKTOR STASZAK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ARSENIJ KARPOW - UKS Pomerania-Szczecin
3. JAN BEDNARZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. RAFAŁ KOZŁOWSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Kata drużynowe dzieci A+B (MIX)

1. KAJETAN WYSZYŃSKI, ADAM FILIPCZYK, ADRIAN KUCHARSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. BARTŁOMIEJ WÓJCIK, OLIWIA SZYBIŃSKA, ZUZANNA CZOP - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. TYMON BOGUSIAK, POLA FRANKOWSKA, JAN MARKWANT - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. ALEKSANDRA MIŚKIEWICZ-FILIP, JULITA OBROCKA, ALEKSANDRA KOŚKA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kata drużynowe Kobiety Grupa C, Grupa D 3 kyu - dan

1. NINA KĘDZIERSKA, JULIA KOWALCZYK, PATRYCJA SIEK - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. NADIA LIS, ZUZANNA MATOGA, JULIA GROTOWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. KAJA MIROWSKA, POLA RUBINKOWSKA, ALEKSANDRA FAGAS - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI

Kata drużynowe Kobiety Grupa C, Grupa D 9 kyu - 4 kyu

1. NATASZA MOSKAL, BIANKA MORENO, ALICJA POLINCEUSZ - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
2. LAURA DYJASIŃSKA, VESNA MALATYŃSKA, ZUZANNA KRZEMIEŃ - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. LIDIA PIOSIK, OLIWIA KUŻEL, ANTONINA KOSTYRA - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
4. PAULINA WOJTAS, ZUZANNA BANAŚ, ALEKSANDRA RUSEK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata drużynowe Kobiety Junior Młodszy + Junior

1. HANNA JANUSZ, GABRIELA KISZKA, EMILIA PACŁAWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. HANNA KAWCZYŃSKA, NATALIA GÓRSKA, LENA KACZMAREK - UKS Pomerania-Szczecin
3. NATALIA NAJS, POLA CIORGOŃ, LENA KOWAL - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
4. JUDYTA ROPKA, KAROLINA KOSEK, MAŁGORZATA MIGAS - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata drużynowe kobiety Młodzieżowiec + Senior

1. NATALIA JANUSZ, JOANNA ŁYŻWIŃSKA, AMELIA KUCHARSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. WIKTORIA NOWAK, HANNA KOCEMBA, NATALIA RUTKOWSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. PAULINA TUTKA, AGATA MIECZNIKOWSKA, OLGA GILEWICZ - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
4. ANASTASIYA AVRAMENKO, OLIWIA PĘKALA, ZOFIA TKACZEWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata drużynowe Mężczyźni Grupa C, Grupa D 3 kyu - dan

1. MIKOŁAJ JANUSZ, FILIP WÓJCIK, IGNACY WOJTASZCZYK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. CYPRIAN STACHOWIAK, WOJCIECH ŁUKASZEWSKI, ADAM SOBOTKA - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości

3. MAKSYMILIAN MARSZELEWSKI, MAREK OCHMAN, KRZYSZTOF ZABOJSKI - KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE

1. ALAN FALASA, KRYSTIAN BRODA, SZYMON CZOP - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ALEKSANDER MAZUREK, MICHAŁ BLICHARZ, NATAN SOLAK - BIŁGORAJSKA AKADEMIA SZTUK WALKI
3. SZYMON PISKORSKI, DOMINIK PISKORSKI, ALEKSANDER HARĘZGA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
4. BARTOSZ ŚLIŻ, JAN ŁANOWY, ANTONI KOPINIAK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata drużynowe Mężczyźni Junior Młodszy + Junior

1. IGOR CISKAŁ, SZYMON FLEJSZAR, TYMOTEUSZ SKÓRA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. SZYMON LIMAŃSKI, JAKUB LIMAŃSKI, FRANCISZEK KANIEWSKI - UKS Pomerania-Szczecin
3. BARTOSZ DATKA, ADRIAN ROPKA, IGOR GRELA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
4. JAN PĘCHERZEWSKI, GABRIEL PIETRZAK, MATEUSZ KĘDZIERSKI - Klub Karate Płock

Kata drużynowe mężczyźni Młodzieżowiec + Senior

1. JAN BEDNARZ, WIKTOR JANUSZ, DAWID NOWAK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. JAKUB HURBA, JAKUB PASZTALENIEC, HUBERT NAJS - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. PIOTR SZYMAŃSKI, PIOTR BANASIAK, PIOTR SERWATKA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Kata Kobiety Grupa A 7 kyu

1. POLA KOGUT - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. NINA WOJCIECHOWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. ZOFIA WARCHOLIK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. ALEKSANDRA ARCZEWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata Kobiety Grupa A 9 kyu - 8 kyu

1. KLARA MICHALIK - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. LILIANNA LISIECKA - Klub Karate Płock
3. JANINA KŁĘBEK - Klub Karate Płock
3. MATYLDA ŚNIEŻEWSKA - Klub Karate Tradycyjnego Zanshin

Kata Kobiety Grupa B 6 kyu - 5 kyu

1. ALEKSANDRA KOŚKA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. OLIWIA SZYBIŃSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. RÓŻA TUTKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. ALEKSANDRA MIŚKIEWICZ-FILIP - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kata Kobiety Grupa B 7 kyu

1. ANNA KŁOS - UKS Pomerania-Szczecin
2. HANNA BIAŁAS - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. ZUZANNA CZOP - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. JAGODA MAJEWSKA - Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile

Kata Kobiety Grupa B 9 kyu - 8 kyu

1. POLA FRANKOWSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. ANTONINA JAROŃ - Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. OLGA WOŁODKIEWICZ - Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław - Stowarzyszenie
3. ALICJA FASTYN - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI

Kata Kobiety Grupa C 4 kyu

1. LIDIA PIOSIK - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. EMILIA OCHĘDOWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie
3. NATASZA MOSKAL - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. HANNA POTOCZEK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata Kobiety Grupa C 5 kyu

1. IGA WALCZAK - Klub Karate Płock
2. POLA SZNAJDER - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI
3. PAULINA WOJTAS - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. HANNA OPALIŃSKA - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu

Kata Kobiety Grupa C 6 kyu

1. OLIWIA KUŻEL - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. AMELIA TURCZANIK - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. ZUZANNA KAWALEC - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. ZOFIA KONDRACKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Kata Kobiety Grupa C 7 kyu

1. LILIANA BAZAN - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ALEKSANDRA KOWAL - UKS Pomerania-Szczecin
3. ALICJA MAKULSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. LAURA DYJASIŃSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Kata Kobiety Grupa C 9 kyu - 8 kyu

1. NATALIA NAPIERALSKA - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI
2. NADIA SZKLAREK - Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile
3. NICOLA FURCZYŃSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. SANDRA FURCZYŃSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Kata Kobiety Grupa D 3 kyu - dan

1. NADIA LIS - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. NINA KĘDZIERSKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. AMELIA SAWAJDA - Klub Karate Tradycyjnego Do Shotokan "Sento-Kan"
4. KAJA MIROWSKA - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI

Kata Kobiety Grupa D 4 kyu

1. BIANKA MORENO - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
2. NATALIA ŁYSAKOWSKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. JAGODA RACKO - Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław - Stowarzyszenie
3. NIKOLA FOLTYN - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Kata Kobiety Grupa D 5 kyu

1. SIMONA ŁUKASIK - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. JULIA GROTOWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. MAGDALENA GĄSIOREK - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. IZABELA GĄSIOREK - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Kata Kobiety Grupa D 6 kyu

1. MAJA JAWORSKA - Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
2. MARTA WOJCIESZAK - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. WIKTORIA KAWULA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. WERONIKA GAŁA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata Kobiety Grupa D 7 kyu

1. BLANKA BUCKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. ZUZANNA KRZEMIEŃ - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. EMILIA LACH - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. RÓŻA ANGERMAN - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Kata Kobiety Grupa D 9 kyu - 8 kyu

1. ZUZANNA TOMCZYK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. KORNELIA WOLSKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. MAJA KUKULAK - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. ZUZANNA TRZCIŃSKA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Kata Kobiety Junior 5 kyu - dan

1. DARIA DOLNA - Klub Karate Płock
2. GABRIELA KISZKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. POLA CIORGOŃ - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
4. NATALIA NAJS - Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Kata Kobiety Junior Młodszy 6 kyu - dan

1. HANNA JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ALICJA FASZCZOWA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. JUDYTA ROPKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
4. ALEKSANDRA PODSIADŁY - Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Kata Kobiety Młodzieżowiec 3 kyu - dan

1. JOANNA ŁYŻWIŃSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. OLIWIA PĘKALA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. MALWINA CELMER - Klub Karate Płock
4. ANASTASIYA AVRAMENKO - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata Kobiety Senior 3 kyu - dan

1. PAULINA TUTKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. DARIA BĄK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. PATRYCJA NIEWIADOMSKA - KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
4. WIKTORIA NOWAK - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Kata Mężczyźni Grupa A 7 kyu

1. MIŁOSZ WILANOWICZ - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. MICHAŁ POŹNIAK - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. PIOTR LIS - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. MIKOŁAJ MATECKI - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości

Kata Mężczyźni Grupa A 9 kyu - 8 kyu

1. KAROL RZEPECKI - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
2. TOMASZ BIS - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. SZYMON LENIART - BIŁGORAJSKA AKADEMIA SZTUK WALKI
3. FILIP PONIEWIERKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kata Mężczyźni Grupa B 6 kyu

1. KAJETAN WYSZYŃSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. BARTŁOMIEJ WÓJCIK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. TOMASZ FILIPCZAK - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
3. SZYMON CHAŁUPCZAK - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego

Kata Mężczyźni Grupa B 7 kyu

1. ADAM FILIPCZYK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ADRIAN KUCHARSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. MAURYCY ŁOSOWSKI - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. NIKODEM GAŁEK - UKS Pomerania-Szczecin

Kata Mężczyźni Grupa B 9 kyu - 8 kyu

1. TYMON BOGUSIAK - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. ANTONI GARDZIEL - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. TOMASZ KĘDZIORA - Uczniowski Klub Sportowy - Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. MICHAŁ PIECHNIK - Zamojski Klub Karate Tradycyjnego

Kata Mężczyźni Grupa C 4 kyu

1. FILIP WÓJCIK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. PRZEMEK SZYCHTA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. MIKOŁAJ SIWY - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. FRANCISZEK WISZ - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kata Mężczyźni Grupa C 5 kyu

1. VIKTOR MIKOŁAJ WOJTYRA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. SZYMON CZOP - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. OSKAR TIUKAŁO - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. IGOR KUDŁA - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości

Kata Mężczyźni Grupa C 6 kyu

1. ALEKSANDER HARĘZGA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ADAM MACH - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. KACPER JARZYŃSKI - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. MICHAŁ GIDASZEWSKI - Klub Karate Tradycyjnego Zanshin

Kata Mężczyźni Grupa C 7 kyu

1. JAN WILKOSZ - Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile
2. DOMINIK PISKORSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. MAREK CZUPRYN - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
3. PAVLO MARCHENKO - Klub Karate RONIN Głuchołazy

Kata Mężczyźni Grupa C 9 kyu - 8 kyu

1. MATEUSZ BOCZKOWSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. KONRAD SIWIK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. NATAN DERDZIKOWSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

3. ANTONI IMPEROWICZ - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

1. MIKOŁAJ JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. WOJCIECH ŁUKASZEWSKI - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. MAKSYMILIAN MARSZELEWSKI - KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE
4. TYMON ŁUKOMSKI - UKS Poznańska Akademia Karate
Kata Mężczyźni Grupa D 4 kyu
1. JAN WROŃSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. BARTOSZ ŚLIŻ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. ADAM SOBOTKA - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. NATAN SOLAK - BIŁGORAJSKA AKADEMIA SZTUK WALKI

Kata Mężczyźni Grupa D 5 kyu

1. ALAN FALASA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. KRYSTIAN BRODA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. JAKUB SEŃ - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
3. WIKTOR GŁUCH - Klub Karate RONIN Głuchołazy

Kata Mężczyźni Grupa D 6 kyu

1. KRZYSZTOF GRUDNIAK - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. TYMOTEUSZ GAPYS - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. IGOR DEC - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. IGNACY KWAŚNIEWSKI - UKS Pomerania-Szczecin

Kata Mężczyźni Grupa D 7 kyu

1. SZYMON PISKORSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. JAKUB KAMOCKI - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI
3. SZYMON JEZIERSKI - Uczniowski Klub Sportowy - Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. VITALII KIRICHUK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kata Mężczyźni Grupa D 9 kyu - 8 kyu

1. WIKTOR STOLARSKI - KS Raion Fight Club
2. JULIUSZ JANIEC - KS Raion Fight Club
3. ARKADIUSZ GLIWIŃSKI - KS Raion Fight Club
3. BARTOSZ MŁYŃCZAK - Klub Karate RONIN Głuchołazy

Kata Mężczyźni Junior 5 kyu - dan

1. WOJCIECH WROŃSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. KACPER KICZAK - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. JAN JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
4. TYMOTEUSZ SKÓRA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kata Mężczyźni Junior Młodszy 6 kyu - dan

1. MIKOŁAJ KISIEL - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
2. BARTOSZ DATKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. FILIP JANUSZEWSKI - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
4. JAKUB LIMAŃSKI - UKS Pomerania-Szczecin

Kata Mężczyźni Młodzieżowiec 3 kyu - dan

1. JAN SZELĄGOWSKI - Mazowiecki Klub Karate Tradycyjnego NIKOBUSHI
2. DANIEL MAJCHRZAK - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
3. WIKTOR JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

4. WIKTOR BIS - Akademia Karate Daniela Iwanka

1. ARSENIJ KARPOW - UKS Pomerania-Szczecin
2. RAFAŁ KOZŁOWSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. WIKTOR STASZAK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

4. JAN BEDNARZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

1. JULIA NAGNAJEWICZ, OLIWIA MILANOWSKA, DARIA BĄK, ANNA WACEK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. NATALIA JANUSZ, JOANNA ŁYŻWIŃSKA, OLIWIA PĘKALA, AMELIA KUCHARSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. ANDŻELIKA SERWATKA, BERENIKA SERWATKA, MAGDALENA NOWICKA, PATRYCJA GŁOWACKA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. PAULINA TUTKA, AGATA MIECZNIKOWSKA, ZOFIA ORŁOWSKA, OLGA GILEWICZ - Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Kumite drużynowe mężczyzn

1. WIKTOR STASZAK, PAWEŁ TOMASIK, WIKTOR JANUSZ, DAWID NOWAK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. FILIP HORSKI, DAWID JĘDRZEJCZYK, JAKUB SKOCZYLAS, JAKUB BĄK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. KAMIL BURY, JAKUB HURBA, JAKUB PASZTALENIEC, HUBERT NAJS - Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Kumite Kobiety Grupa A 7 kyu

1. POLA KOGUT - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. NINA WOJCIECHOWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. ZOFIA WARCHOLIK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

3. ALEKSANDRA ARCZEWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

1. KLARA MICHALIK - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. JANINA KŁĘBEK - Klub Karate Płock
3. MATYLDA ŚNIEŻEWSKA - Klub Karate Tradycyjnego Zanshin
3. MATYLDA IWIŃSKA - Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław - Stowarzyszenie

Kumite Kobiety Grupa B 6 kyu - 5 kyu

1. ALEKSANDRA KOŚKA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. ALEKSANDRA MIŚKIEWICZ-FILIP - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. MARIA DRĄŻKIEWICZ - Klub Karate Płock
3. OLIWIA SZYBIŃSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kumite Kobiety Grupa B 7 kyu

1. ANNA KŁOS - UKS Pomerania-Szczecin
2. JAGODA MAJEWSKA - Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile
3. DIANA RYNKOWSKA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. ZUZANNA PANKONIN - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Kumite Kobiety Grupa B 9 kyu - 8 kyu

1. MAYA RZEŻAWIŃSKA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2. ANTONINA JAROŃ - Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. AMELIA BŁASZCZYK - KS Raion Fight Club
3. MARTYNA GAWŁOWSKA - Klub Karate Tradycyjnego Zanshin

Kumite Kobiety Grupa C 4 kyu

1. LIDIA PIOSIK - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
2. EMILIA OCHĘDOWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie
3. HANNA POTOCZEK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. NATASZA MOSKAL - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu

Kumite Kobiety Grupa C 5 kyu

1. PAULINA WOJTAS - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. HANNA KUREK - KS Raion Fight Club
3. JULIA PIECZYRAK - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. IGA WALCZAK - Klub Karate Płock

Kumite Kobiety Grupa C 6 kyu

1. AMELIA TURCZANIK - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
2. ZUZANNA KAWALEC - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. KAROLINA GŁOCKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. DARIA DENUS - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI

Kumite Kobiety Grupa C 7 kyu

1. LILIANA BAZAN - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. LAURA DYJASIŃSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. MARTA PAWŁOWSKA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. HANNA PASEK - UKS Pomerania-Szczecin

Kumite Kobiety Grupa C 9 kyu - 8 kyu

1. NATALIA NAPIERALSKA - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI
2. NICOLA FURCZYŃSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. NADIA SZKLAREK - Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile
3. ANASTASIIA PIATYBRAT - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI

Kumite Kobiety Grupa D 3 kyu - dan

1. JULIA KOWALCZYK - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
2. PATRYCJA SIEK - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. GAJA ELEONORA ŚNIADECKA-MANDRYK - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. NINA KĘDZIERSKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Kumite Kobiety Grupa D 4 kyu

1. ALICJA KAMIŃSKA - UKS Pomerania-Szczecin
2. ALICJA ALEKSANDRA BOŁOCHOWSKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. JULIA JAROSZ - Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
3. KAROLINA KWIATKOWSKA - KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE

Kumite Kobiety Grupa D 5 kyu

1. JULIA GROTOWSKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. KAROLINA KICZAK - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. HANNA WOLSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. IZABELA GĄSIOREK - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Kumite Kobiety Grupa D 6 kyu

1. WIKTORIA KAWULA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. MAGDALENA BECZEK - KLUB KARATE TRADYCYJNEGO RYKI
3. MAJA JAWORSKA - Puławska Akademia Karate Tradycyjnego
3. MARTA WOJCIESZAK - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości

Kumite Kobiety Grupa D 7 kyu

1. POLA SIENKIEWICZ - Zamojski Klub Karate Tradycyjnego
2. ZUZANNA KRZEMIEŃ - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. BLANKA BUCKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. EMILIA LACH - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Kumite Kobiety Grupa D 9 kyu - 8 kyu

1. ZUZANNA TOMCZYK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. KORNELIA WOLSKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. JULIA TRZCIŃSKA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. LENA KĘCIŃSKA - Klub Karate RONIN Głuchołazy

Kumite Kobiety Junior 5 kyu - dan

1. DARIA DOLNA - Klub Karate Płock
2. LENA KACZMAREK - UKS Pomerania-Szczecin
3. NATALIA NAJS - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. HANNA KAWCZYŃSKA - UKS Pomerania-Szczecin

Kumite Kobiety Junior Młodszy 6 kyu - dan

1. HANNA JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. OLIWIA FALGIER - Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie
3. DOMINIKA BENC - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. LENA KALINKA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kumite Kobiety Młodzieżowiec 3 kyu - dan

1. ANNA WACEK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. NATALIA RUTKOWSKA - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. OLIWIA MILANOWSKA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. MALWINA CELMER - Klub Karate Płock

Kumite Kobiety Senior 3 kyu - dan

1. DARIA BĄK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. OLIWIA KOZŁOWSKA - Klub Karate Tradycyjnego Zanshin
3. WIKTORIA NOWAK - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. PAULINA TUTKA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori

Kumite Mężczyźni Grupa A 7 kyu

1. MICHAŁ POŹNIAK - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
2. MIŁOSZ WILANOWICZ - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. MIŁOSZ FRANK - Uczniowski Klub Sportowy - Szkoła Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim
3. MIKOŁAJ MATECKI - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości

Kumite Mężczyźni Grupa A 9 kyu - 8 kyu

1. SZYMON LENIART - BIŁGORAJSKA AKADEMIA SZTUK WALKI
2. TOMASZ BIS - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. KAROL RZEPECKI - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
3. LEON ELIAS - Klub Karate RONIN Głuchołazy

Kumite Mężczyźni Grupa B 6 kyu

1. KAJETAN WYSZYŃSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. BARTŁOMIEJ WÓJCIK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. TOMASZ FILIPCZAK - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
3. MAKSYMILIAN TOMASZKIEWICZ - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kumite Mężczyźni Grupa B 7 kyu

1. ADAM FILIPCZYK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. WOJCIECH AUGUSTYNIAK - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. JAN SOBCZYK - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. ADRIAN KUCHARSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kumite Mężczyźni Grupa B 9 kyu - 8 kyu

1. TYMON BOGUSIAK - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. ANTONI GARDZIEL - Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego
3. JAN PONIEWIERKA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

3. JAN MARKWANT - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

1. FILIP WÓJCIK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. MICHAŁ MASZTAKOWSKI - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI
3. MIKOŁAJ SIWY - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. PRZEMEK SZYCHTA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kumite Mężczyźni Grupa C 5 kyu

1. OSKAR TIUKAŁO - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
2. VIKTOR MIKOŁAJ WOJTYRA - Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3. SZYMON CZOP - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. GRACJAN SOCHA - Klub Karate Tradycyjnego Zanshin

Kumite Mężczyźni Grupa C 6 kyu

1. ALEKSANDER HARĘZGA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. FILIP TRZYBIŃSKI - Klub Karate Płock
3. MIESZKO ŚLIŻ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. AMADEUSZ KAPŁON - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu

Kumite Mężczyźni Grupa C 7 kyu

1. JAN WILKOSZ - Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile
2. DMYTRO MELNYCHUK - Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. DOMINIK PISKORSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. PATRYK LEWANDOWSKI - KLUB KARATE TRADYCYJNEGO KUMADE

Kumite Mężczyźni Grupa C 9 kyu - 8 kyu

1. ANTONI IMPEROWICZ - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. MATEUSZ BOCZKOWSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. NATAN DERDZIKOWSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
3. GABRIEL JARMUSZ - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego

Kumite Mężczyźni Grupa D 3 kyu - dan

1. JĘDRZEJ PIETRAS - Klub Karate Płock
2. JAKUB MIKA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. ŁUKASZ PIECHNIK - Zamojski Klub Karate Tradycyjnego

3. MIKOŁAJ JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

1. JAN WROŃSKI - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. ADAM SOBOTKA - Akademia BUDO i Rozwoju Osobowości
3. DOMINIK LEDER - Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław - Stowarzyszenie
3. ARKADIUSZ RZUCIDŁO - Akademia Karate Tradycyjnego w Rzeszowie

Kumite Mężczyźni Grupa D 5 kyu

1. ALAN FALASA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ANTONI WINNICKI - Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu
3. JAN ŁANOWY - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
3. KRYSTIAN BRODA - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kumite Mężczyźni Grupa D 6 kyu

1. TYMOTEUSZ GAPYS - Łódzki Klub Karate Tradycyjnego
2. JAKUB OLEWNIK - Klub Karate Płock
3. IGOR DEC - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. ANTEK ŻYŁKA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kumite Mężczyźni Grupa D 7 kyu

1. SZYMON PISKORSKI - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. JAKUB KAMOCKI - Centrum Kształcenia Karate Tradycyjnego BUSHI
3. VITALII KIRICHUK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. FRANCISZEK AGACKI - Akademia Karate Tradycyjnego Zielona Góra

Kumite Mężczyźni Grupa D 9 kyu - 8 kyu

1. WIKTOR STOLARSKI - KS Raion Fight Club
2. BARTOSZ MŁYŃCZAK - Klub Karate RONIN Głuchołazy
3. TEODOR YOVKOV - KS Raion Fight Club
3. ARKADIUSZ GLIWIŃSKI - KS Raion Fight Club

Kumite Mężczyźni Junior 5 kyu - dan

1. TYMOTEUSZ SKÓRA - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. MATEUSZ RAKOWSKI - Klub Karate Tradycyjnego Zanshin
3. NORBERT SIEK - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. JAN JANUSZ - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

Kumite Mężczyźni Junior Młodszy 6 kyu - dan

1. JAKUB LIMAŃSKI - UKS Pomerania-Szczecin
2. JAN PĘCHERZEWSKI - Klub Karate Płock
3. FRANCISZEK KANIEWSKI - UKS Pomerania-Szczecin

3. MACIEJ PERZANOWSKI - KS Raion Fight Club

1. DAWID JĘDRZEJCZYK - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
2. JAKUB HURBA - Klub Karate Tradycyjnego Chidori
3. DANIEL MAJCHRZAK - Akademia Karate Tradycyjnego ASAHI
3. KRZYSZTOF KOPECKI - Akademia Sportu Chikara Rzeszów

Kumite Mężczyźni Senior 3 kyu - dan

1. WIKTOR STASZAK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków
2. ARSENIJ KARPOW - UKS Pomerania-Szczecin
3. FILIP HORSKI - Akademia Sportu Chikara Rzeszów
3. DAWID NOWAK - Akademia Karate Tradycyjnego Niepołomice-Kraków

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świątek w finale turnieju w Rzymie!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany