W Klubie Przyjaciół...

(ei24)
Osoby, które chcą wstąpić do Klubu Przyjaciół, proszone są o dostarczenie osobiście obszernego listu, w którym opowiedzą o swoich przeżyciach, pasjach oraz zainteresowaniach. Nazwiska i adresy członków Klubu Przyjaciół pozostają do wiadomości redakcji.

o Dziś nie będzie seansu filmowego w kinie Bałtyk dla członków Klubu Przyjaciół Expressu. W okresie wakacji filmy będą wyświetlane co 2 tygodnie dla wszystkich klubowiczów, czyli tych, którzy posiadają znaczki klubowe z numerami kończącymi się cyfrą parzystą i nieparzystą. Najbliższy seans - 14 lipca.
o W najbliższą sobotę (10 lipca) zapraszamy klubowiczów na wspólny spacer tym razem po Lesie Chełmskim. Zbiórka chętnych o godz. 11 na krańcówce autobusów (76,81,83,87,89) przy ul. Szczecińskiej (przy cmentarzu). Zakończenie wycieczki nastąpi w ośrodku Nowa Gdynia.
o 8 sierpnia planowana jest wycieczka autokarowa połączona z piknikiem nad Jeziorskiem, na trasie Tubądzin (Muzeum Walewskich), Uniejów, Jeziorsko. Koszt z piknikiem i biletem wstępu do muzeum - 58 zł.
o Od 24 do 27 września organizowana będzie wycieczka do Pragi. W programie jest spacer z miejscowym przewodnikiem na trasie: Hradczany, Katedra św. Wita, Most Karola, Vaclavskie Namesti, Dzielnica Żydowska, dla chętnych Krizikowe Fontanny.
o We wtorki w godz. 15-17 w Domu Kultury "Rondo" przy ul. Limanowskiego 166 można zasięgnąć szczegółowych informacji w sprawie wycieczek organizowanych dla członków Klubu Przyjaciół.
o Bliższe informacje o wycieczkach i zapisy, pod nr. tel. 42 652 85 04 w godz. 12-15.

Osoby, które chcą wstąpić do Klubu Przyjaciół, proszone są o dostarczenie osobiście obszernego listu, w którym opowiedzą o swoich przeżyciach, pasjach oraz zainteresowaniach. Nazwiska i adresy członków Klubu Przyjaciół pozostają do wiadomości redakcji. Zapisy do Klubu odbywają się w redakcji "Expressu Ilustrowanego" (ul. ks. I. Skorupki 17/19) we wtorki w godz. 11-13. Nasz telefon klubowy: (042) 66-59-280.

A teraz listy:
Uczę się grać na keyboardzie
- Mam 58 lat i od 3 lat jestem na emeryturze. Uważam, że dzień, w którym przeszłam na emeryturę był najpiękniejszym w moim życiu. W sumie przepracowałam 35 lat. Wreszcie czuję się wolna, mogę realizować swoje marzenia i pasje, na które zawsze brakowało czasu. Od 2 lat uczę się grać na instrumencie klawiszowym - keyboardzie. Opanowałam nuty, które kiedyś były dla mnie czarną magią. Granie sprawia mi bardzo dużo radości. Od wiosny do jesieni spędzam czas na wsi. Posiadamy z mężem dużą działkę i dom w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. Zajmuję się uprawą kwiatów i krzewów ozdobnych, a mój mąż ; ogrodem warzywnym. Aby nasze uprawy były piękne, poświęcamy im dużo pracy. Okolice, gdzie mamy działkę są bardzo ładne i urozmaicone i skłaniają do spacerów. Jestem również fanką jazdy na rowerze. W marcu kupiłam komputer i podłączyłam internet.
Elżbieta (nr klubowy 5458)

Oglądamy filmy przyrodnicze
- Oboje z mężem opiekujemy się teściami, którzy ukończyli 90 lat. Jestem już na emeryturze i trochę pomagam córce i wnukowi. Od czasu do czasu chcielibyśmy z mężem mieć trochę wolnych chwil i oderwać się od szarej rzeczywistości. Lubimy oglądać filmy przyrodnicze. Mąż interesuje się również numizmatyką i filatelistyką oraz sportem, zwłaszcza piłką nożną. Moje hobby to gotowanie i spacery. Pragniemy nawiązać kontakt z innymi ludźmi, by móc porozmawiać i wspólnie spędzić czas.
Maria i Maciej (nr klubowy 5450 i 5452)

Interesuję się psychologią i poezją
- Jestem wierną czytelniczką "Expressu". Mam 56 lat. Dużo czasu spędzam przy komputerze, bo tego wymaga mój charakter pracy. Dlatego też każdą wolną chwilę staram się wykorzystywać jak najaktywniej. Chodzę na długie spacery, wyjeżdżam na wycieczki. Wielką frajdę sprawiają mi górskie wspinaczki. Interesuje mnie psychologia, parapsychologia oraz poezja. Staram się jak najczęściej słuchać muzyki. Sprawia mi to ogromną przyjemność i pozwala na wyciszenie i relaks. Uwielbiam E. Demarczyk i B. Okudżawę. Najczęściej oglądam filmy przyrodnicze, psychologiczne i biograficzne. Bardzo chętnie wracam do dawnych polskich komedii. Urlop staram się spędzać w górach lub nad morzem, najczęściej w ustronnych i cichych miejscach. Chciałabym poznać przyjaznych ludzi, z którymi mogłabym kontynuować moje zainteresowania.
Jadwiga (nr klubowy 5444)

Listy do Elżbiety, Marii i Macieja oraz do Jadwigi prosimy kierować do redakcji "Expressu Ilustrowanego" pod adresem: 90-532 Łódź, ul. ks. I. Skorupki 17/19 (na kopercie piszemy: "Klub Przyjaciół" oraz imię i numer klubowy adresata).

Wideo

Dodaj ogłoszenie