W filmie Dody. Weronika Rosati nie będzie „Dziewczyną z...

  W filmie Dody. Weronika Rosati nie będzie „Dziewczyną z Dubaju”

  r-bo

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  W filmie Dody. Weronika Rosati nie będzie „Dziewczyną z Dubaju”
  1/2
  przejdź do galerii
  To może być najbardziej skandaliczny polski film przyszłego roku.
  Producent filmowy Emil Stępień oraz jego żona Dorota Rabczewska rozpoczęli prace nad filmem „Dziewczyny z Dubaju". Parze udało dotrzeć się od osób, które były naocznymi świadkami wydarzeń opisanych w książce Piotra Krysiaka podaje wp.pl. Wśród rozmówców ekipy produkującej film znalazły się osoby, które mają bezpośrednią wiedzę bądź były niejednokrotnie naocznymi świadkami wydarzeń z udziałem ekskluzywnych „celebrytek".

  Pięknie bezpruderyjne panie potrafiły w kilka tygodni zarobić po kilkaset tysięcy zł. „Dziewczyny z Dubaju" to panie do towarzystwa, które pracowały w świetnie zorganizowanym seksbiznesie. Głośna książka przedstawiała świat ekskluzywnych prostytutek i bezwzględnych sutenerek.

  Korzystając z mnogości pięknych i bogatych celebracji zrealizowaliśmy rmateriały, które zostaną wykorzystane do filmu jako przebitki, podkłady pod efekty specjalne czy urokliwe ujęcia sezonowe mówi Dorota. Dodzie zależy, aby jedną z dziewczyn zagrała Weronika Rosati podaje Plejada . Nic z tego nie będzie. Weronika nie jest zainteresowana rolą, choć mówi: Lubię Dodę i cieszę się, że odnosi sukcesy. Jest bardzo utalentowaną osobą.
  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo