W derbach o las LZS Justynów lepszy od LKS Gałkówek [GALERIA ZDJĘĆ]

W naszym regionie nie brakuje derbowych pojedynków na różnych szczeblach futbolowych rozgrywek

W derbach o las piłkarze LZS Justynów pewnie pokonali LKS Gałkówek 2:0. W sobotę o godz. 16 LZS podejmie rezerwy Boruty. W derbach justynowianie od początku mieli inicjatywę, ale LKS skutecznie się bronił. Do 51 minuty, kiedy to na listą strzelców wpisał się Igor Jagodziński. W 75 minucie rzut karny pewnie wykorzystał Krzysztof Pawlak. Mecz oglądało w Gałkówku około 100 kibiców, w tym 40 z Justynowa.
Polonia Andrzejów w hokejowym spotkaniu przegrała z Błękitnymi Dmosin 4:5. W sobotę o godz. 16 Polonia podejmie Gałkówek. O tej samej godzinie w Rogowie Pogoń zmierzy się z Włókniarzem Zgierz.
Dramatyczny pojedynek na szczycie stoczyli piłkarze Jagiellonii Tuszyn, którzy 3:3 zremisowali z Santis Łódź.

- Przegrywaliśmy już 0:3 - mówi Grzegorz Wnorowski. - Na sczęście drużyna potrafiła podnieść się z kolan i wyrównać, po dwóch golach Daniela ścicbisza i trafieniu Łukasza Madajczyka. Ba, była jeszcze niewykorzystana niestety szansa na zdobycie zwycięskiego gola.

W sobotę o godz. 17 Jagiellonia zagra w Łodzi z Victorią.