VICTORIA SULEJÓWEK - WIDZEW ŁÓDŹ 5.08 RELACJA NA ŻYWO. VICTORIA VS. WIDZEW MECZ NA ŻYWO

WW
VICTORIA SULEJÓWEK - WIDZEW ŁÓDŹ TRANSMISJA
VICTORIA SULEJÓWEK - WIDZEW ŁÓDŹ TRANSMISJA VICTORIA SULEJÓWEK - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO
VICTORIA SULEJÓWEK - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA Z MECZU NA ŻYWO. TRANSMISJA VICTORIA SULEJÓWEK WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO. MECZ VICTORIA - WIDZEW 5.08.2017 NA ŻYWO RELACJA. Widzew przegrał 2:1 z Victorią po słabej grze.

ZAPRASZAMY NA RELACJĘ Z MECZU VICTORIA - WIDZEW ŁÓDŹ 5.08.2017

VICTORIA SULEJÓWEK - WIDZEW ŁÓDŹ [2:1]

[odśwież, wciśnij F5]
KONIEC MECZU! Widzew mimo wielu transferów, czołowych piłkarzy III ligi przegrał z beniaminkiem, zasłużenie. Widzew wciąż gra podobnie jak w zeszłym sezonie, bez pomysłu, długą piłką. Miejmy nadzieję, że przyjście Franciszka Smudy zmieni obraz gry. Widać, że jest potencjał, ale do tego trzeba trenera z prawdziwego zdarzenia.

95' Rzut wolny dla łodzian. Zagranie parodia, wprost do zawodnika gospodarzy.
92' Mamy rzut rożny. Centra ale wybita piłka i Widzewiacy muszą zacząć konstruować akcję od swojej bramki.
91' Doliczone 5 minut.
89' Kozłowski wspaniale przebiegł z piłką pół boiska, zagrał do Niedzieli a ten zmarnował piłkę, uderzył bardzo niecelnie. Kozłowski obok Wolańskiego najlepszy zawodnik na boisku, widać że to Widzewiak z krwi i kości, walczy do końca.
88' Widzew gra to samo co w zeszłym sezonie. Przede wszystkim górne piłki. Nie ma pomysłu. Nie wygląda to dobrze.
86' Sylwestrzak schodzi, wchodzi Kamiński.
85' Kwiek zagrywa niespodziewanie po ziemi przed pole karne do Michalskiego, ten strzela ale bramkarz gospodarzy na posterunku.
84' Kozłowski faulowany! Będziemy mieli rzut wolny z prawej strony pola karnego.
82' Gospodarze teraz rządzą na boisku. Widzew nie może odzyskać piłki. Piłkarze Victorii mają dużo swobody.
79' Powinno być już 3:1. Piłka przeszła tuż obok linii bramkowej, Obrona Widzewa gra tragicznie. Jednak z przodu Widzew też wygląda źle, nie ma środka. Nie wygląda to dobrze.
76' Daniel Mąka schodzi wchodzi Niedziela.

73' BRAMKA DLA GOSPODARZY!

Obrona Widzewa to kabaret. Proste błędy i mamy 2 bramkę dla Victorii. Ładny strzał w długi róg w okienko i przegrywamy. Widzew wciąż bez pomysłu.

72' GOL GOL GOL GOOOOOL KOZŁOWSKI!!!!!!

Znakomite uderzenie Kozłowskiego zza pola karnego i mamy remis!

71' GOL DLA GOSPODARZY!

Ogromne zamieszanie i Widzew przegrywa 1:0. Tragedia. Strzelcem Odunka.
68' Widzew w natarciu.
66' I teraz żywiołowo gestykulował Bartłomiej Rakowski i otrzymał żółtą kartkę. Tragedia.
64'Radwański za dyskusje otrzymuje drugą żółtą kartkę! Czerwona kartka i gramy w dziesiątkę. Głupota Radwańskiego może wpłynąć na wynik meczu. .
64' Dopiero co wszedł Kwiek i już znakomite prostopadłe podanie do Michalskiego, ten wbiegł w pole karne ale jego strzał został zablokowany.
63' Zmiana we Widzewie. Kwiek za Świderskiego
61' Teraz ładne wrzucenie w pole karne do Millera, ten odegrał do tyłu do Mąki, Mąka strzela ale wprost w ręcę bramkarza Victorii.
60' Dośrodkowanie ale asekuruje Wolański, bez wątpienia gwiazda Widzewa. Ten zawodnik widać że jest o wiele klas wyżej.
59' Błyskawiczna akcja gospodarzy i teraz od rzutu rożnego Victoria.
58' Strzał Mąki z woleja , piłka odbija się od obrońcy i rzut rożny.
56' Widzew gra zbyt wolno, piłkarze wolno wychodzą z własnej połowy, brakuje przyspieszenia, błysku.
54' Prawą stroną Michalski z Radwański na jeden kontakt, łodzianie dośrodkowali ale niecelnie. Brakuje ostatniego podania.
53' Od kilku minut gospodarze grają w dziada. Widzewiacy biegają od zawodnika do zawodnika. Zostawiają zbyt dużo miejsca.
50'Kazimierowicz traci piłkę w środku pola i było groźnie, podanie wzdłuż pola karnego ale nikt do tej piłki nie doszedł. Za dużo strat ma Kazimierowicz w środku pola. Gospodarze potrafią szybko wyjść z kontratakiem.
49' Widzew agresywnie wyszedł, piłkarze z Łodzi ustawieni wysoko. Brawo
47' Ależ akcja dla Widzewa! Michalski wpadł w pole karne Victorii, uderzył w krótki róg i słupek! Szkoda. To powinna być bramka
46' ZACZYNAMY II POŁOWĘ

KONIEC I POŁOWY
47' Teraz było bardzo niebezpiecznie, wrzutka z autu w pole karne Widzewa i obrońcy z Łodzi zaspali, piłka szczęśliwie wpadła w ręce Wolańskiego. Nasz bramkarz teraz ostro krytykuje kolegów z zespołu.
46 MAMY DOLICZONE 3 MINUTY'
45' Szybka kontra Victorii, podanie do Odunki i zawodnik Victorii wyszedł sam na sam, ale Wolański broni! BRAWO PATRYK.
44' Znakomita szybka akcja Widzewa, Świderski do Millera na skrzydło, ten zagrał na 4 metr i w ostatniej chwili wybija obrońca gospodarzy.
42' Przerwa w grze. Rzut wolny dla gospodarzy. Na trybunach miejscowi krzyczą "LEGIA WARSZAWA..."
39' Ładna akcja Widzewa, Świderski w pole karne do Mąki, próba strzału ale zablokowana. Mamy rzut rożny. Szybkie wybicie ale faulował piłkarz Widzewa.
37' Wrzutka Kazimierowicza do aktywnego Millera ale ten drugi nie doszedł do piłki.
36' Słabszy fragment meczu, trwa walka w środku pola.
33' Z lewej strony pola karnego Widzewa faul. Gospodarze przed szansą. Piłka wybita przed pola karne a tam z 17 metrów strzał pomocnika Victorii ale piłka obok bramki.
31' Rzut rożny dla Victorii. Ale nic z tego. Od bramki Wolański.
30' Widzew już chyba złapał rytm gry. Jesteśmy częściej przy piłce. Gospodarze poruszają się już wolniej.
27' Rzut wolny dla Widzewa. Wrzutka Mąki ale wprost w ręce bramkarza Victorii.
26' Ładne prostopadłe podanie w pole karne Widzewa ale Wolański klasa, znakomicie uprzedza napastnika i łapie piłkę.
25' Idiotyczne zachowanie Radwańskiego, po gwizdku odrzucił daleko piłkę i obejrzał kartonik.
23' Znakomite podanie w pole karne, wspaniale Miler obrócił się z piłką, wpadł w pole karne , podał ale nikt nie zamykał akcji. To powinna być bramka.
22' Widzew wyszedł z kontrą ale Kazimierowicz marnuje szansę, zagrał bardzo czytelnie i do tego niecelnie. Szkoda.
21' Koszmarny błąd Kazimierowicza w prostej akcji i było groźnie, na szczęście Zieleniecki ratuje sytuację. Kazimierowicz tragicznie się zachował.
20' Widzew teraz przejmuje inicjatywę. Gramy piłką nareszcie.
19' Miekka centra Radwańskiego ale niecelnie. Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego gospodarzy.
16' Strzał piłkarza Victorii na szczęście niecelnie.
14' Rzut wolny dla Victorii - beznadziejne wykonanie. Wciąż jednak gospodarze przy piłce i rzut rożny. Widzew bez pomysłu na grę.
13' Poszła kontra prawą stroną, gospodarze zaatakowali, widać że Rakowski nie radzi sobie dziś zbyt dobrze ale Kozłowski został faulowany.
11' Ostry faul na Radwańskim. Widzew ma rzut wolny na swojej połowie.
9' Znakomita akcja Widzewa, ładnie Miller zagrał w pole karne ale Świderski nie zdążył. Teraz rzut rożny dla gospodarzy.
8' Kozłowski dziś ma dużo pracy na swojej stronie ale jest bezbłędny.
7' Wrzutka i strzał zza pola karnego ale Panu Bogu w okno.
6' Rzut rożny dla Victorii. Początek nerwowy.
4' Bardzo niebezpieczna sytuacja, Rakowski nie trafia w piłkę i strzał piłkarza gospodarzy ponad poprzeczką. Było groźnie.
4' Niesympatyczny doping kibiców Sulejówka. Teraz piłka na połowie Widzewa.
3' Teraz Widzew na połowie gospodarzy na wysokości pola karnego Victorii.
2' Widzew rozpoczął, widać że gospodarze będą agresywnie grać. Faul na połowie Widzewa. Łodzianie od rzutu wolnego.
1' ZACZYNAMY!
Narada piłkarzy Widzewa, okrzyk i jedziemy! Na trybunach nerwowo. Kibice Widzewa za ogrodzeniem. Kibice gospodarzy niezbyt przyjaźni.
Piłkarze już na boisku. ZA CHWILĘ ZACZYNAMY
Za ogrodzeniem zebrała się spora grupa kibiców Widzewa. Widzew ma kibiców wszędzie. Spora grupa sympatyków Widzewa własnie dotarła

Piłkarze obu drużyn już w szatni. Za osiem minut rozpocznie się spotkanie.

Trwa rozgrzewka Widzewa. Za chwilę pierwsza jedenastka zejdzie do szatni.

SKŁAD WIDZEWA: Wolański – Kozłowski, Zieleniecki, Sylwestrzak, Rakowski – Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Mąka – Świderski, Miller
Rezerwowi: Humerski – Tlaga, Olczak, Pigiel, Ostaszewski, Kwiek, Niedziela

Dzisiaj o godzinie 19 Piłkarze Widzewa rozpoczną batalię o awans do II ligi. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

VICTORIA - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

Przynajmniej kilka meczów w inauguracyjnej kolejce grupy pierwszej III ligi zapowiada się niezwykle ciekawie.

W Tomaszowie Mazowieckim prowadzona przez trenera Bogdana Jóźwiaka Lechia będzie chciała udowodnić, że na własnym stadionie nie boi się nikogo, nawet rezerw Legii Warszawa. Naszym zdaniem, gospodarzy z całą pewnością stać na to, żeby zepsuć humory zapleczu mistrza Polski.

VICTORIA - WIDZEW LIVE

Sokół Aleksandrów Łódzki czeka wyjazd do Bielska Podlaskiego na mecz z Turem. Liczymy, że zespół Piotra Kupki powalczy o zwycięstwo.