UWAGA! Od piątku utrudnienia na ul. Narutowicza!

Anna Odrowska
Od weekendu ul. Narutowicza będzie można przejechać tylko w stronę ul. Kopcińskiego.
Łodzianie mogą szykować się na kolejne korki i utrudnienia, gdyż w nocy z piątku na sobotę rozpocznie się remont skrzyżowania ul. Narutowicza i ul. Tramwajowej. W związku z tym ul. Narutowicza od ul. Lindleya do ul. Wierzbowej będzie drogą jednokierunkową. Kierowcy jadący od ul. Kopcińskiego będą musieli skręcać w prawo w ul. Wierzbową, a następnie w lewo w ul. Jaracza. Nie będzie także wjazdu w ul. Tramwajową. Mieszkańcy posesji znajdujących się przy ul. Tramwajowej będą musieli korzystać z objazdu ul. Lindleya i ul. Węglową.

* W nocy z piątku na sobotę ul. Narutowicza stanie się drogą jednokierunkową od ul. Lindleya do ul. Wierzbowej
* Tym odcinkiem do 31 sierpnia nie będą jeździć tramwaje.

Największe utrudnienia czekają jednak osoby poruszające się komunikacją miejską. Ze względu na remont samego skrzyżowania między ul. Lindleya a ul. Wierzbową do końca sierpnia nie będą jeździć tramwaje. W kierunku ul. Kopcińskiego uruchomione zostaną autobusy zastępcze Z12 kursujące od ul. Zielonej/ul. Żeligowskiego, ulicami: Zieloną, Narutowicza, Konstytucyjną, Pomorską, Matejki do zajezdni przy ul. Telefonicznej, a w drugą stronę z zajezdni ulicami: Tamka, Pomorską, Konstytucyjną, Narutowicza, Wierzbową, Jaracza, Uniwersytecką, Narutowiczą, Zieloną, Żeromskiego, Więckowskiego, Żeligowskiego do ul. Zielonej/Żeligowskiego. Autobusy jadące w stronę pl. Dąbrowskiego, tak jak samochody, skręcać będą w ul. Wierzbową oraz ul.
Jaracza.

Linie tramwajowe 9 i 9A z pętli Augustów pojadą al. Piłsudskiego, al. Kościuszki, ul Zieloną i dalej właściwą trasą. Tramwaj nr 12 na Stoki pojedzie objazdem przez ul. Legionów, pl. Wolności i ul. Pomorską, a „12A” z Retkini ulicami: Legionów, Zachodnią, Ogrodową do pętli przy ul. Północnej. Zmieni się także trasa linii 13 jadącej z Teofilowa, która z ul. Narutowicza skręci w lewo w ul. Kilińskiego, pojedzie ul. Pomorską, a następnie zawróci na pl. Wolności. Będzie także tramwajowa linia zastępcza Z13, która z ul. Śląskiej pojedzie ulicami: Niższą, Rydza-Śmigłego, Kopcińskiego, Narutowicza, Konstytucyjną, Pomorską do pętli przy ul. Telefonicznej. Remont potrwa do 31 sierpnia.

EURO 2016: KIEDY I Z KIM ZAGRAJĄ POLACY? O KTÓREJ MECZE POLSKIEJ KADRY [TERMINARZ]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Justin Bieber został ojcem! (autor x.news/Cover Video)