Utrudnienia w ruchu 8.12.2022 w woj. łódzkim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Informacje o utrudnieniach drogowych w łódzkim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.
Informacje o utrudnieniach drogowych w łódzkim uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Karol Rycio
Gdzie w województwie łódzkim należy spodziewać się dzisiaj (8.12.2022) utrudnień? Roboty drogowe: droga A2, w. Łowicz - w. Skierniewice (394. km) naprawa dylatacji, zajęty pas wolny + awaryjny. Ruch odbywa się pasem szybkim.

Utrudnienia drogowe w woj. łódzkim 8.12.2022

Jeśli chcemy uniknąć stania w korku czy nadkładania kilometrów warto wiedzieć, gdzie w danej chwili mogą być prowadzone prace drogowe. Sprawdź, na których drogach w województwie łódzkim zaplanowane są na dzisiaj (8.12.2022) roboty drogowe i uniknij utrudnień w ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Może Ci się przydać

kup najtaniej

Osram

Osram H7 Night Breaker Laser + 150% DuoBox

132,36 zł79,00 zł-40%

kup najtaniej

Trw

KLOCKI HAMULCOWE TRW GDB1847

196,96 zł122,27 zł-38%

kup najtaniej

Alpinestars

Alpinestars Sealed Sport Pack Czarny Os

699,70 zł479,00 zł-32%

kup najtaniej

Magneti Marelli

Magneti Marelli Pompa Paliwa Elektryczna Magneti Mam00004 Opel, ...

106,00 zł72,99 zł-31%

kup najtaniej

Fast

Fast Poduszka Chłodnicy Ft55802

87,54 zł60,97 zł-30%

kup najtaniej

Fulda

Fulda EcoControl HP2 205/55R16 91H

336,00 zł246,00 zł-27%

kup najtaniej

Fulda

Fulda Kristall Montero 185/65R15 88T

329,00 zł243,00 zł-26%

kup najtaniej

Goodride

Goodride Z-401 225/55R17 101W XL 3PMSF TL

386,00 zł284,74 zł-26%

kup najtaniej

Bilstein

FEBI BILSTEIN Korek spustowy oleju, miska olejowa 06630

43,00 zł34,00 zł-21%

kup najtaniej

Ashika

Ashika Mieszek Klimatyzacja MaAs073

549,02 zł432,82 zł-21%

kup najtaniej

Nrf

Nrf Chłodnica Oleju, Olej Silnikowy 31315

494,00 zł403,06 zł-18%

kup najtaniej

Valeo

SKODA KODIAQ NS7 2017- LAMPY TYLNE TYŁ LED KOMPLET 047143

757,00 zł627,82 zł-17%

kup najtaniej

Autofren

Zestaw naprawczy, pompa sprzęgła AUTOFREN SEINSA D1161

12,77 zł10,55 zł-17%

kup najtaniej

BM Catalysts

Filtr sadzy / filtr cząstek stałych, układ wydechowy BM11106 BM ...

1 240,00 zł1 038,54 zł-16%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Roboty drogowe: droga A2, w. Łowicz - w. Skierniewice (394. km)

  • Od: 8.12.2022 08:36
  • Do: 8.12.2022 16:00
    naprawa dylatacji, zajęty pas wolny + awaryjny. Ruch odbywa się pasem szybkim

Roboty drogowe: droga 48, m. Brudzewice (31. km na odc. 0,8 km)

  • Od: 8.12.2022 07:00
  • Do: 8.12.2022 16:00
    Remont poboczy, ruch wahadłowy kierowany sygnalizacją świetlną, zakaz wyprzedzania. Czas oczekiwania ok 10 min.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ruch wahadłowy
  • ruchem steruje sygnalizacja świetlna

Roboty drogowe: droga 12, Kruszów (333. km na odc. 1 km)

  • Od: 8.12.2022 06:20
  • Do: 8.12.2022 16:00
    zjęty lewy pas jezdni prawej, kierunek Piotrków. Ścinka poboczy (pas rozdziału)

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga 72, Człopy - Złotniki (48. km na odc. 30 km)

  • Od: 5.12.2022 08:00
  • Do: 10.12.2022 14:00
    Prace związane z remontem nawierzchni. W obrębie robót zwężenie jezdni, ograniczenie prędkosci do 60 km/h (poza obszarem zabudowanym), w razie potrzeb ruch kierowany ręcznie.

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • ograniczenie prędkości do 60 km/h

Roboty drogowe: droga A2, węzeł Emilia (343. km)

  • Od: 10.10.2022 06:00
  • Do: 10.12.2022 07:00
    Budowa zachodniej obwodnicy Łodzi, Zamknięty węzeł Emilia.

Roboty drogowe: droga 91c, Radomsko ul. Krakowska (62. km na odc. 2 km)

  • Od: 31.08.2022 06:00
  • Do: 15.12.2022 15:00
    Objazd w Radomsku ulicami : .Piastowską , Jagiellońską , Starowiejską ,Jagodową i Owocową

Dodatkowe informacje o utrudnieniu:

  • droga zamknięta dla ruchu

Skąd wiemy o utrudnieniach na drogach w województwie łódzkim?

Informacje o utrudnieniach uzyskujemy od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. GDDKiA zbiera informacje o trwających robotach drogowych, dzięki czemu możemy uprzedzać kierowców o utrudnieniach, które mogą spotkać na trasie. Jeśli często podróżujesz,dodaj naszą stronę do ulubionych i odwiedzaj ją regularnie, a już nigdy nie zaskoczy Cię żadne wahadełko czy zamknięta trasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jak unikać informacyjnego przeładowania? Zobacz program 3 sposoby NA

Materiał oryginalny: Utrudnienia w ruchu 8.12.2022 w woj. łódzkim. Gdzie są dzisiaj prowadzone roboty drogowe? - Dziennik Łódzki

Komentarze 3

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

W
Witold Duch
28 grudnia 2021, 15:53, do rodziny:

Rodzinę rowerzysty lub kogoś kto go zna proszę o kontakt priv lub e-mail: [email protected]

Po co ci to, rodziną jesteś, czy hieną ?!

d
do rodziny
Rodzinę rowerzysty lub kogoś kto go zna proszę o kontakt priv lub e-mail: [email protected]
I
IMPET
Dobrze ze istnieja takie serwisy jak ten dzieki informacją transport drogowy może się sprawniej odbywać!
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie