Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 05min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Ustalono tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w grudniu za garażem przy ul. Przędzalnianej

Lila Sayed
Lila Sayed
Wyniki badań DNA dały odpowiedź na pytanie, kim jest mężczyzna, którego ciało odnaleziono za blaszanym garażem przy ul. Przędzalnianej. Zwłoki zakleszczone były między tylną ścianą blaszaka a murem. Odkryto je przypadkowo 14 grudnia 2019 roku. Do kogo należą? Kliknij dalej Lila Sayed
Wyniki badań DNA dały odpowiedź na pytanie, kim jest mężczyzna, którego ciało odnaleziono za blaszanym garażem przy ul. Przędzalnianej. Zwłoki zakleszczone były między tylną ścianą blaszaka a murem. Odkryto je przypadkowo 14 grudnia 2019 roku.

Jak twierdzi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi, potwierdziła się hipoteza, że ciało należało do mieszkającego w okolicy 60-latka. Mężczyzna zaginął w listopadzie - na policję zgłosiła się zaniepokojona zniknięciem córka.

Makabryczne odkrycie przy ul. Przędzalnianej. Zwłoki mężczyz...

60-latek prawdopodobnie wykonywał prace na blaszanym daszku i spadł. Miał na sobie domowy strój i kapcie, w których łatwo jest się poślizgnąć. Być może wzywał pomocy, ale silniki parkujących samochodów zagłuszyły jego wołanie.

Makabrycznego odkrycia dokonał mężczyzna, który w czwartek wieczorem wszedł na daszek blaszaka, żeby podłączyć kabel do sieci energetycznej. Wezwał pomoc.

Na miejsce przyjechali policjanci i strażacy, bez których nie udałoby się dostać do ciała. Ratownicy bowiem wystawili przedmioty znajdujące się w garażu i zdemontowali tylną ścianę blaszaka.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie