Urząd Skarbowy w Brzezinach ma nową naczelnik

Karolina Brózda
Karolina Brózda
Nową naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzezinach została Lidia Kolasińska-Tomczak. Na stanowisko powołał ją nadinspektor Piotr Walczak, szef Krajowej Administracji Skarbowej i sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów. Przez ostatnie 3,5 roku na stanowisku naczelnika Urzędu Skarbowego w Brzezinach pracowała Wioleta Meszka.

Lidia Kolasińska-Tomczak ukończyła studia magisterskie na Wydziale Socjologiczno-historycznymi Uniwersytetu Łódzkiego, a później studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Łodzi. Pracę zawodową rozpoczęła w Wojewódzkim Urzędzie Statystycznym w Skierniewicach z siedzibą w Brzezinach, a następnie krótko pracowała w Urzędzie Pracy w Koluszkach. W grudniu 1992 roku rozpoczęła pracę w Urzędzie Skarbowym w Brzezinach. Mieszka w Gałkowie Dużym, ma męża i dwie dorosłe córki.

Lidia Kolasińska-Tomczak jest pierwszym w historii Urzędu Skarbowego w Brzezinach naczelnikiem, który wcześniej był jego pracownikiem, i to z tak długim stażem pracy.
– Przeszłam wszystkie szczeble kariery, zaczynając od najniższego stanowiska w urzędzie, a przełożeni, doceniając moją pracę i wysiłek, zaufali mi – mówi.

W związku z coraz większymi możliwościami załatwiania spraw przez podatników elektronicznie i przekazaniem pracownikom bezpośrednio obsługujących podatników innych zadań, od 7 stycznia br. obsługa podatników na sali obsługi klienta odbywa się w poniedziałki od godz. 8 do 18 i od wtorku do piątku w godz. 8 – 15.

FLESZ: Wybory Prezydenckie 2020 już w maju - to musisz wiedzieć.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie