Urugwaj Francja wynik meczu 6.07.18 Dziś ćwierćfinały! Francja pokonuje Urugwaj. Zobacz wynik meczu

(ww)
Francja dziś pewnie pokonała Urugwaj 2:0.

Francja Urugwaj mecz na żywo, śledź wynik meczu na żywo, relacja live, stream online

odśwież (wciśnij F5)

URUGWAJ

0

FRANCJA

2

Koniec Meczu! Francja w najlepszej czwórce! Francja - Urugwaj 2:0

90' Doliczone aż pięć minut!
87' Szykowana kolejna zmiana we Francji. Na boisku pojawia się Dembele, a schodzi Mbappe.
84' Ładna akcja Urugwaju ale znakomicie obrońcy trójkolorowych. Dziś defensywa Francji gra bezbłędnie.
80' Nzonzi na boisku, zmiana we Francji. Coraz mniej czasu dla Urugwaju.
74' Urugwaj próbuje ale mądrze bronią się Francuzi.
69' Gra się zaostrza, przed chwilą przepychanki zakończone żółtymi kartkami dla Rodrigueza i Mbappe.
64' Bomba Rodrigueza ale piłka minimalnie obok słupka bramki francuskiej.

61' GOOOOOOOOOOOL!!! Strzela Griezmann i Muslera wpuszcza szmatę! Tragedia bramkarza Urugwaju.

60' Francuzi już zaczynają się pokładać na murawie, kradną cenne minuty.
59' Zmiana w Urugwaju. Gomez za Stuaniego i Rodriguez za Bentancura.
56' Ładny strzał pomocnika Urugwaju ale minimalnie obok słupka. Urugwaj teraz lepszy.
53' Pavard uderza ale wysoko nad bramką.
52' Rzut rożny wywalczył Mbappe.
51' Wrzutka w pole karne Urugwaju, Muslera wybija. Pogba i Caserez z taranowani przez bramkarza.
47' Rzut wolny dla Francji. Griezmann wrzuca ale Muslera łapie. Od bramki Urugwaj.
46' Rozpoczynamy! Francja przy piłce.

Koniec pierwszej połowy. Urugwaj - Francja 0:1

45' Sędzia dolicza 2 minuty.
44' Caceres uderza i z trudem bramkarz Francji łapie, jeszcze dobitka ale niecelna.
42' Strzał na bramkę Francji ale bramkarz łapie.

40' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA FRANCJI!!!! VARANE GŁOWĄ PO DOŚRODKOWANIU

38' Faul i Betancour dostaje żółty kartonik. Będzie szansa dla Francji.
36' Odpowiedź Urugwaju mi strzał Suareza zza pola karnego. Łapie bramkarz.
35' MBappe dośrodkowuje w pole karne ale nikt nie zamknął, imponująca szybkość skrzydłowego trójkolorowych.
26' Rzut rożny dla Francji. Znów piłka na uwolnienie. Francja wciąż w natarciu.
23' Dośrodkowanie ale Urugwajczycy wybijają.
22' Rzut rożny dla Francji.
20' Obie drużyny grają solidnie w obronie.
15' Teraz MBappe zmarnował 100 proc. sytuację. Został bez opieki i zamiast przyjąć i uderzyć pospieszył się i uderzył głową nad bramką.
14' Rzut rożny, ładna wrzutka w pole karne Francji, uderzenie głową ale bramkarz na posterunku. Pierwsza ładna akcja Urugwaju.
11' Strzał niecelny. Francuzi w ostatnich pięciu minutach częściej na połowie Urugwaju.
10' Brutalny faul Nandeza i rzut wolny dla Francji.
8' Francuzi teraz mają przewagę. Aktywny na skrzydle MBappe.
5' Od początku obie drużyny ofensywnie, akcja za akcję.
1' Mecz Urugwaj Argentyna rozpoczęty!

15:52 Obie jedenastki już na płycie stadionu. Czas na hymny.

15:50 - Piłkarze Francji i Urugwaju już w tunelu. Za chwilę zaczynamy mecz! Zapraszamy na relację NA ŻYWO.

15:40 - Kibice trójkolorowych wierzą w swoich piłkarzy. Początek meczu Urugwaj Argentyna o godz. 16.

15:30 - Trener Urugwaju ma 71 lat. Od 2006 roku Óscar Tabárez wrócił do kraju i z małymi przerwami jest selekcjonerem reprezentacji Urugwaju.

Godz. 15:20 - Urugwaj w historii mistrzostw świata nigdy nie przegrał z reprezentacją Francji.

Godz. 15:05 - Niestety Edinson Cavani po urazie jakiego nabawił się w ostatnim meczu rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.