Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 16godz.
  • 36min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Urodziła w samochodzie na... przystanku!

AIP
W samochodzie, który zatrzymał się na przystanku w Poznaniu, urodził się chłopiec - jego rodzice nie zdążyli dojechać do szpitala.

- Była 5.45 - opisuje wydarzenie administrator facebookowego profilu MPK Poznań. - (...) dyspozytorka wiodąca w zajezdni tramwajowej na Fortecznej wchodziła do budynku ekspedycji. Kątem oka dostrzegła czarne combi na przystanku wjazdowym linii 65 i… mocno się zaniepokoiła. Z auta dobywały się jakieś krzyki. Jego tylne drzwi były otwarte. Stał w nich pochylony mężczyzna, nerwowo przeszukujący kieszenie spodni.

Kobieta wpadła do ekspedycji rzucając od drzwi, by Dorota - jedna z dyżurujących motorniczych pobiegła i spytała, czy ta kobieta rodzi? Czy nie potrzeba pomocy? Motornicza na miejscu przekonała się, że faktycznie na przystanku trwa poród. Dziecko - chłopiec o imieniu Fabian - urodziło się zdrowe i trafiło z mamą pod opiekę lekarzy. - Dopiero po przyjęciu porodu (Dorota) zdradziła, że jest nie tylko motorniczą i kierowcą autobusu. Dorota to z wykształcenia położna - kończy opowieść administrator fanpage’a MPK.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie