Udany turniej tenisa

Udał się turniej zorganizowany przez towarzystwo ludzi bezdomnych
Udał się turniej zorganizowany przez towarzystwo ludzi bezdomnych archiwum
Udał się turniej tenisa stołowego o puchar sołtysa Wąchocka zorganizowany przez Towarzystwo Kultury i Sportu Ludzi Bezdomnych Sakrum.

Zwyciężył UKS Meteor Wąchock I, a zespół Łodzi zajął drugie miejsce. Łodzianie przegrali ze zwycięzcami po zaciętej walce 18:21, pokonali Wąchock II 28:11 i Wąchock III 31:8 oraz zespół LKS Mirzec 25:14. Pomoc w organizacji wyjazdu udzieliła naszej ekipe Szkoła Mistrzostwa Sportowego.
W niedzielę od godz. 10 w sali Wydziału Filologicznego UŁ przy al. Kościuszki dziesięć drużyn walczyć będzie w tenisowym turnieju o puchar prezydenta Łodzi.