Udane starty młodych pływaków

Oliwia Król z trenerem MKS Trójka Łódź Maciejem Młynarczykiem.
Oliwia Król z trenerem MKS Trójka Łódź Maciejem Młynarczykiem. Trójka Łódź
W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się drużynowe mistrzostwa młodzików 13-letnich. Nie zawiedki łodzianie, którzy niemal w każdej konkurencji stawali na podium.

Klasyfikację najlepszych zawodniczekzdecydowanie wygrała Paulina Piechota z UKS 190 Łódź, a trzecie miejsce zajęła jej klubowa koleżanka Wiktoria Nieszporek. W punktacji najlepszych zawodników zwyciężył natomiast Michał Cukanow z Olimpijczyka Aleksandrów Łódzki, a drugie miejsce zajął Marcel Wągrowski (Start Łódż).
Oprócz wymienionych medale zdobywali też: Oliwia Król (1. miejsce na 100 m st. mot.) i Sandra Redner (2. miejsce na 100 m st. grzb.) z MKS Trójka Łódź, Kamil Kazimierczak (Start, 2. miejsce na 100 m st. grzb. i 3. miejsce na 200 m st. grzb.), Dominik Garbacz (UKS SP 149 Łódż (1. miejsce na 200 m st. ), klas.), Mateusz Turkowski (UKS SP 149 Łódż, 2. miejsce na 200 m st. klas. i na 100 m st. klas.).

Trenerami medalistów są: Daria Fijałkowska (Start), Danuta Jagiełło (UKS 149), Agnieszka Matysiak (Olimpijczyk), Marcin Młynarczyk (UKS 190), Marcin Sarna i Artur Zakrzewski (Nawa) oraz Maciej Młynarczyk (MKS Trójka).