UCHO PREZESA NOWY SEZON NA YOUTUBE. 1 ODCINEK DRUGIEGO SEZONU NA YOUTUBE

(ww)
SHOWMAX TWARZE MASKI MORDY UCHO PREZESA UCHO PREZESA
UCHO PREZESA NOWY SEZON NA YOUTUBE. 1 ODCINEK NOWEGO SEZONU NA YOUTUBE Premiera drugiego sezonu „Ucha prezesa” 7 września. Widzów czeka wiele niespodzianek - zobaczą m.in. nowe postaci, w które wcielą się znakomici aktorzy. W obsadzie znalazł się m.in. Andrzej Seweryn. Jego udział w rozmowie z „Rzeczpospolitą” potwierdził Robert Górski i zdradził, że zagra on Jarosława Gowina. Kiedy pierwszy odcinek nowego sezonu będzie można obejrzeć za darmo na youtube? Podpowiadamy...

UCHO PREZESA 1 ODCINEK NOWEGO SEZONU

1 ODCINEK NOWEGO SEZONU NA KANALE YT POJAWI SIĘ 14 WRZEŚNIA. OD 7 WRZEŚNIA MOGĄ GO OBEJRZEĆ UZYTKOWNICY SHOWMAX.

- Mamy wiele zgłoszeń od aktorów - wprost i bardziej zakamuflowanych. Jednak tak wybitnych aktorów, jak Andrzej Seweryn, na razie nie będzie na planie. Zazwyczaj unikamy zresztą rozpoznawalnych twarzy, by nie odciągały uwagi od specyfiki granej postaci - powiedział satyryk.

UCHO PREZESA YOUTUBE

Górski zapewnił, że w miniserialu zajdzie sporo zmian - podaje Onet. Nie mógł pozostać obojętny na ostatnie wydarzenia i fakt, że podczas protestów przeciwko zmianom w sądownictwie tłumy skandowały „Adrian, Adrian”, próbując pobudzić prezydenta do działania. Satyryk przyznał, że to, co działo się na scenie politycznej, znajdzie odzwierciedlenie w serialu. Zaznaczył jednak, że nie spodziewał się, z jak wielkim odzewem spotka się jego produkcja i że zabawny komentarz, którym miał być, miał taki wpływ na politykę.

Premierowy odcinek drugiego sezonu nosi tytuł „Twarze, maski, mordy”.

UCHO PREZESA TWARZE, MASKI MORDY,

Drugi sezon „Ucha prezesa” ma mieć trochę mniej odcinków niż pierwszy, bo 12. Każdy ma trwać 15 minut. Oprócz tego nastąpi pewna istotna zmiana związana z miejscem. Akcja przeniesie się też poza gabinet prezesa.

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ ROK SZKOLNY 2017/2018 [KALENDARZ DNI WOLNYCH]
Synoptycy ostrzegają: powrót burz, nawałnice, grad!
MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI
NOWY WNIOSEK 500 + [DOKUMENTY] 500 PLUS ZMIANY, CO SIĘ ZMIENI
KIEDY NA GRZYBY? GDZIE NA GRZYBY? UWAŻAJ NA GRZYBY
[ZOBACZ POGODĘ NA DZIŚ FILM

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ POGODĘ NA DZIŚ FILM