UCHO PREZESA 29 ZA DARMO NA YOUTUBE ODCINEK SPECJALNY DRUGIEGO SEZONU UCHO PREZESA 29 [15.02.18]

(LS)
UCHO PREZESA 29 ZA DARMO NA YOUTUBE ODCINEK SPECJALNY DRUGIEGO SEZONU UCHO PREZESA 29 [23.01.18] youtube
Łącznie ma powstać 30 odcinków w drugim sezonie "Ucha prezesa". Co się jednak dzieje z 29. odcinkiem serialu? Dlaczego jeszcze go nie ma na płatnej platformie showmax? Przypominamy, że dotychczas kolejne odcinki trafiały poniedziałki na platformę showmax, a w czwartek były dostępne na youtube. Okazuje się, że przed Uchem prezesa 29 twórcy zrobili sobie tygodniową przerwę. Co więcej Ucho prezesa 29 będzie odcinkiem specjalnym, a to oznacza, że dostępny będzie tylko odpłatnie. Ucho prezesa 29 nie pojawi się na youtube.

UCHO PREZESA 29 ZA DARMO NA YOUTUBE [15.02.18]

-Po krótkiej przerwie, w dniach 21 i 28 grudnia na showmax.com pojawią się odcinki specjalne, dostępne tylko dla użytkowników serwisu, na które również bardzo serdecznie zapraszamy!- czytamy na profilu facebookowym Ucha prezesa.

ODCINEK SPECJALNY DRUGIEGO SEZONU UCHO PREZESA 29

UCHO PREZESA 29 ZA DARMO NA YOUTUBE

Święta to czas pojednania... Czy na pewno?
Czy jest szansa, żeby pogodzić zwaśnione rody i być razem, czy niechęć jest zakorzeniona znacznie głębiej?- tak brzmi zapowiedż poprzedniego odcinka Ucha prezesa

ODCINEK SPECJALNY DRUGIEGO SEZONU UCHO PREZESA 29 [15.02.18]

Jak się okazuje, darmowe odcinki Ucha prezesa w drugim sezonie już się skończyły. 28. odcinek był ostatnim dostępnym na youtube za darmo. Ucho prezesa 29 i ucho prezesa 30 nie będą dostępne za darmo na youtube. Tylko użytkownicy showmax.com będą mieli okazję je obejrzeć. Dla pozostałych osób odcinki będą niedostępne. Poza tym Ucho prezesa 29 pojawi się odpłatnie tydzień później niż zwykle. Będzie dostepny dopiero 21 grudnia. 28 grudnia na showmax pojawi się Ucho prezesa 30.

UCHO PREZESA 29 ZA DARMO NA YOUTUBE

Ucho prezesa to kilkuminutowa farsa polityczna, która od stycznia serwowana jest widzom przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Każdy odcinek trwa kilka, kilkanaście minut. Głównym bohaterem jest tytułowy prezes, którego pierwowzorem jest Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości. Idea serialu zakłada, że do gabinetu prezesa w każdym kolejnym odcinku puka inny gość, a wydarzenia nawiązują do spraw, które dzieją się w Polsce. U prezesa gościli: Antoni Macierewicz, Beata Szydło, Jacek Kurski, Tadeusz Rydzyk, a nawet Angela Merkel. Wśród bohaterów można było także zobaczyć przedstawicieli opozycji: Grzegorza Schetynę oraz Donalda Tuska. Na wizytę do prezesa wybrał się też Andrzej Dudą ze swoją żoną.

ODCINEK SPECJALNY DRUGIEGO SEZONU UCHO PREZESA 29

W styczniu minie rok od premiery serialu. Co tydzień Kabaret Moralnego Niepokoju serwował widzom kolejną porcję satyry politycznej. Nie brakowało im pomysłów, bo scenariusz pisany jest na podstawie wydarzeń politycznym z kraju.

UCHO PREZESA 29 ZA DARMO NA YOUTUBE [15.02.18]

ODCINEK SPECJALNY DRUGIEGO SEZONU UCHO PREZESA 29

-Moim zdaniem aktorzy są źle dobrani do ról. Krzysztof Łapiński i Borys Budka to niskie kurduple, a ich role grają wysocy aktorzy. Z kolei Tomasz Sapryk odwrotnie, jest zbyt niski do roli Schetyny. Aktorzy którzy grają Joachima Brudzińskiego i Mateusza Morawieckiego w ogóle nie są do nich podobni, ani z wyglądu ani z zachowania- uważa pan Wojtek, który śledzi kolejne odcinki Ucha prezesa.

-Druga seria jednak dość przeciętna ale Tomasz Sapryk i schetynowe zęby niezmiennie mistrzostwo kreacji - to z kolei opinia pana Bartka.

-Zróbcie odcinek z przyszłości ...jak prezes zasypia przy biurku i mu się marze jaka będzie polska po wyjściu z unii i jak rozliczy przed sądami wszystkich tych z którymi przegrał lub się skłócił - może być fajny i długi temat ...a może go na jasnej górze na wiedzi wizja - podpowiada inny z internautów, który ogląda Ucho prezesa.

UCHO PREZESA 29 ZA DARMO NA YOUTUBE [15.02.18]

[ZOBACZ FILM z ewakuacji

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM z ewakuacji