UCHO PREZESA 14. UCHO PREZESA 14 YOUTUBE IMIENINY PREZESA OSTATNI ODCINEK 1 SEZONU

(ls)
UCHO PREZESA 14 NA YOUTUBE IMIENINY PREZESA
UCHO PREZESA 14 NA YOUTUBE IMIENINY PREZESA youtube
W 14. odcinku serialu Ucho prezesa główny bohater obchodzi imieniny. Twórcy serialu udostępnili zwiastun 14 odcinka Ucha prezesa na youtube. Wiadomo też, że jest to ostatni darmowy odcinek w tym sezonie. O czym będzie 14 odcinek Ucha prezesa? W gabinecie znajduje się mnóstwo bukietów nadesłanych od wielbicieli prezesa. Z okazji imienin na ul. Nowogrodzkiej zjawia się także Jacek Kurski,,, z gitarą. Instrument jest prezentem imieninowym od Zenka Martyniuka, lidera zespołu Akcent. Co jeszcze wydarzy się w 14. odcinku Ucha Prezesa? Kto oprócz Kurskiego zapuka do gabinetu głównego bohatera? Odpowiedzi na te pytania od najbliższego poniedziałku (1 maja) na youtube.

UCHO PREZESA 14 NA YOUTUBE IMIENINY PREZESA OSTATNI ODCINEK 1 SEZONU

- Kolejny świetny odcinek! Jajeczna Broszka i salutujący obatel najlepsi. Końcówka dająca do myślenia, szczególnie solenizantowi. Szkoda tylko, że pani rzecznik przyszła bez swojej upiornej drugiej połowy - pisze na profilu facebookowym pan Adrian.

-O matko,czy Pan Adrian w końcu ośmieli się wejść? Co za emocje! Jak jak wytrzymam do do 11 maja???- pyta inny internauta.-Nie mam słów na to jak Ucho jest dosłowne mega- pisze pani Agnieszka na profilu Ucha prezesa.

UCHO PREZESA 14 NA YOUTUBE IMIENINY PREZESA OSTATNI ODCINEK 1 SEZONU

-Panie prezesie prezent... od Zenka. On też Pana pozdrawia i już mnie nie ma, nie przeszkadzam. Narzeczona czeka, więc nie ma co się długo rozwodzić...- mówi Jacek Kurski po wejściu do gabinetu prezesa.
-Jak ja przetrwam te imieniny?- pyta prezesa.

UCHO PREZESA 14 NA YOUTUBE IMIENINY PREZESA OSTATNI ODCINEK 1 SEZONU

Jak zapowiedzieli twórcy, 14. odcinek jest ostatnim w tym sezonie darmowym odcinkiem Ucha prezesa. W tej serii pojawią się jeszcze dwa odcinki, ale będą one wyłącznie dostępne na płatnej platformie. Robert Górki obiecał, że niebawem pojawi się drugi sezon serialu Ucho prezesa.

UCHO PREZESA ODCINEK 14 NA YOUTUBE IMIENINY PREZESA

Ucho prezesa to kilkuminutowy serial stworzony przez członków Kabaretu Moralnego Niepokoju. Głową przedsięwzięcia jest Robert Górski. Pierwszy odcinek ukazał się w styczniu tego roku i od razu stał się hitem. Głównym bohaterem Ucha prezesa jest tytułowy prezes (pierwowzór- Jarosław Kaczyński, prezes PiS). Jego prawą ręką jest Mariusz (pierwowzór- Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji). Akcja serialu toczy się w gabinecie prezesa przy ul. Nowogrodzkiej. Tam prezes stacjonuje ze swoim kotem, a do jego gabinetu pukają kolejni goście.

TEN gabinet, o którym wszyscy mówią, jest miejscem najważniejszych spotkań w państwie. TEN prezes jest najważniejszą osobą, do której ucha każdy pragnie dotrzeć- opisują fabułę serialu Ucho prezesa jego twórcy.

14 ODCINEK UCHA PREZESA ZA DARMO YOUTUBE

Do 5 odcinka serial Ucho prezesa dostępny był za darmo na youtube co poniedziałek. Jednak w 5. odsłonie farsy nastąpiła zmiana. Serial trafił na płatną platformę, gdzie nowe odcinki ukazywały się w każdy czwartek. Dopiero po kilku dniach umieszczane były na youtube. 14. odcinek Ucha prezesa dostępny jest na showmax od czwartku (27 kwietnia). Na youtube pojawi się 1 maja, w poniedziałek.

UCHO PREZESA I JEGO GOŚCIE. KTO ODWIEDZIŁ PREZESA?

Do tej pory GABINET prezesa odwiedzili: Anna Zalewska (minister edukacji), Antoni Macierewicz (minister obrony), Witold Waszczykowski (minister spraw zagranicznych), Beata Szydło (premier RP), Beata Kempa, Tadeusz Rydzyk, a nawet Angela Merkel. Prezesa odwiedziła też pierwsza dama, ale jej mąż ciągle czeka przed gabinetem na wygospodarowaną przez prezesa chwilę. W poprzednim (13) odcinku do gabinetu prezesa przychodzi opozycja.

UCHO PREZESA 14 U PREZESA KURSKI Z GITARĄ

Poprzedni odcinek Ucha prezesa, w którym pojawiła się opozycja rządu, zebrał rekordową liczbę odsłon. Odcinek został ogłoszony hitem.

UCHO PREZESA 14 IMIENINY PREZESA [OPINIE]

-Odcinek odcinkiem, a ja się ośmielam domagać piosenki Pana Zenka "przez Twe oczy zielone" w wykonaniu Szanownego M. Czerneckiego (znaczy się prezesa Kurskiego) w pełnej wersji- pisze na profilu Ucha prezesa pani Gosia.

- Odcinek 13 tak podniósł poziom, że ten odcinek jest słaby. Sam PIS nie daje tylu pomysłów na żarty wiec są często niskich lotów. Parodia całej sceny politycznej to był strzał w 10- to zdanie pana Marcina, internauty.

-Zakończenie 14. odcinka to prawdziwy thriller. Nic nie napiszę, ale ... o mało mi serce nie wyszło...!!!- przeżywa finał 14. odcinka pan Damian.

ZOBACZ POZOSTAŁE ODCINKI

13. ODCINEK UCHA PREZESA "HISTERIA TOTALNEJ OPOZYCJI"

UCHO PREZESA 12. 27:1

UCHO PREZESA 11 PO KOLĘDZIE

W 11. odcinku serialu Ucho prezesa, do gabinetu wchodzi ksiądz Rydzyk...

UCHO PREZESA 10 LUDZKIE PANY

W 10. odcinku prezesa odwiedza minister ochrony środowiska, Szyszko.

UCHO PREZESA 9 PRÓBA OGNIA

W 9. odcinku do gabinetu prezesa wkracza Beata Szydło...

UCHO PREZESA 8 A KIEDY W DRZWI ZAŁOMOCĄ

W 8 odcinku serialu Ucho prezesa, tytułowy bohater gości u siebie Angelę Merkel.

- W każdym odcinku Ucha Prezesa jest mnóstwo humoru, aktorzy dobierani są znakomicie - uważa Andrzej Jaśkiewicz.

UCHO PREZESA 7 SIEMANDERO

- Ucho prezesa znakomicie oddaje realia tego, co dzieje się w kraju - mówi Joanna Kowalska, emerytowana nauczycielka z Łodzi. - Mnie się bardzo podoba.

UCHO PREZESA 6 ŻEBY BYŁO, JAK BYŁO

- Rewelacyjny humor - uważa pani Kamila. - Dawno się tak nie ubawiłam. Ucho prezesa jak za starych czasów PRL.

UCHO PREZESA 5 ODWRACANIE KOTA

UCHO PREZESA 4 NA CZYM STOIMY

UCHO PREZESA 14. UCHO PREZESA 14 YOUTUBE IMIENINY PREZESA OSTATNI ODCINEK 1 SEZONU

UCHO PREZESA 3 COŚ WISI W POWIETRZU

UCHO PREZESA 2 ZARZĄDZANIE PRZEZ KRYZYS

- Świetny odcinek, jeden z lepszych - uważa Adam Tarnowski, łódzki taksówkarz.

UCHO PREZESA 1 NOWY GABINET[/sc

Zobacz też: Bitwa wodna przed kościołem przy ul. Rzgowskiej
[ZOBACZ FILM

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM