hof
Zawodnicy łódzkiego klubu
Zawodnicy łódzkiego klubu Paweł Łacheta
Przed dziesięciu laty powstałą w Łodzi Uczniowski Klub Sportowy Nabtur 51 (zajmował się szkoleniem adeptów pięściarstwa), którego kontynuatorem jest Bok-Tur.

W czasie dekady zawodnicy klubu wywalczyli 34 medale mistrzostw Polski. Złote krążki zdobyli: Maciej Falkowski, Marta Leszner (wywalczyła też brązowy medal mistrzostw Europy), Sebastian Włodzikowski, Patryk Brózio, Wojciech Błaszczyk, Karolina Owcarz, Norbert Opaliński i Mateusz Nowak.
W niedzielę w hali przy ul. Siewnej 15 z okazji jubileuszu odbędą się zawody bokserskie. Początek rywalizacji o godz. 11.
W eliminacjach do finału Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Skorpiona w Szczecinie wystąpiło sześcioro reprezentantów Boks-Tur. Najlepiej spisał sie Mateusz Nowak zmuszając do poddania już w I rundzie reprezentanta gospodarzy, Olimpu Szczecin - Szelewskiego. Pewne zwycięstwa odnieśli także:Norbert Opaliński nad B. Jaraczem z Chojnic (19:5) i najmłodszy zawodnik turnieju Mateusz Chojnack).