Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Tu nie będzie prądu w Łódzkiem 30.03.2023 Informacja o wyłączeniu energii elektrycznej w łódzkim. Informacje PGE 30.03.2023

OPRAC.:
Dariusz Matyjaszczyk
Dariusz Matyjaszczyk
27 marca 2023PiaskiŁasieczniki28 marca 2023Brzezinyul. Tulipanowaul. Zawilcowaul. Sasanekul. Różanaul. Przedwiośnieul. Ogrodowaul. Konwaliowaul. Klonowaul. Irysowaul. Daliowaul. Chryzantemul. Bartosza Głowackiegoul. Polnaul. Henryka Sienkiewicza29 marca 2023Płaskocin30 marca 2023 i 31 marca 2023Reczyce
27 marca 2023PiaskiŁasieczniki28 marca 2023Brzezinyul. Tulipanowaul. Zawilcowaul. Sasanekul. Różanaul. Przedwiośnieul. Ogrodowaul. Konwaliowaul. Klonowaul. Irysowaul. Daliowaul. Chryzantemul. Bartosza Głowackiegoul. Polnaul. Henryka Sienkiewicza29 marca 2023Płaskocin30 marca 2023 i 31 marca 2023Reczyce pixabay.com
Tu nie będzie prądu województwie łódzkim 29 marca 2023. Informacja PGE o miejscach i terminach wyłączenia energii elektrycznej w Łódzkiem. Przygotuj się na brak prądu. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ, SPRAWDŹ SWOJE MIASTO.

GDZIE NIE BĘDZIE PRĄDU W ŁÓDZKIEM? 29 MARCA 2023 WYKAZ MIEJSCOWOŚCI, ULIC I TERMINY

Sprawdź miejsca, w których planowane są przez PGE wyłączenia prądu. Warto przygotować się na wyłączenie prądu i naładować urządzenia. Przerwy w dostawie energii elektrycznej najczęściej są związane z koniecznymi naprawami bieżącymi oraz rozbudową sieci, przyłączaniem kolejnych odbiorców itp.

Mieszkańcy miast i powiatów w województwie łódzkim nie będą mieli prądu dzisiaj 29 marca, oraz kolejnych w najbliższych dniach. Podajemy informacje o wyłączeniach energii elektrycznej w Łódzkiem. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym.

Brak energii elektrycznej wystąpi m.in. w Bełchatowie, Łodzi, Łowiczu, Pabianicach, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Zgierzu. A jak w pozostałych miastach i powiatach? Wyłączenia prądu są planowane w powiatach: bełchatowskim, brzezińskim, kutnowskim, łaskim, łęczyckim, łódzkim wschodnim, łowickim, opoczyńskim, pabianickim, pajęczańskim, piotrkowskim, poddębickim, radomszczańskim, rawskim, sieradzkim, skierniewickim, tomaszowskim, wieluńskim, wieruszowskim, zduńskowolskim, zgierskim.

Podajemy planowane wyłączenia prądu w woj. łódzkim na najbliższe dni. Na liście znajdują się nie tylko najważniejsze miasta. Znajdziecie tu konkretne adresy z miejsc w powiatach województwa łódzkiego, gdzie nie będzie prądu. Tauron Dystrybucja podaje planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej na 5 dni do przodu.

ADRESY I TERMINY WYŁĄCZEŃ PRĄDU W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM

Sprawdź adresy i terminy planowanych wyłączeń prądu w Łódzkiem od 27 marca do 1 kwietnia 2023 roku. Wiadomo, jak potrafi zdenerwować brak prądu, więc lepiej być przygotowanym. Podajemy godziny odcięcia prądu i konkretne adresy, których dotyczy.

PGE przypomina, że w razie zagrożenia lub poważnej awarii należy zadzwonić na numer alarmowy 991 pomocy technicznej lub na numer 42 675 10 00.

TU nie będzie prądu w Łódzkiem 27 marca i w najbliższych dniach. ZOBACZ LISTĘ

Skąd wiadomo, czy to awaria, czy planowane wyłączenie?

Gdy brak prądu występuje w twoim mieszkaniu, domu, sprawdź bezpieczniki – najpewniej tu tkwi problem. Gdy nie ma prądu w całym bloku, na klatce schodowej, trzeba się skontaktować z właścicielem budynku, administratorem. Gdy nie ma prądu na całej ulicy, w okolicy, to najprawdopodobniej planowane wyłączenie lub awaria.

27 marca 2023PiaskiŁasieczniki28 marca 2023Brzezinyul. Tulipanowaul. Zawilcowaul. Sasanekul. Różanaul. Przedwiośnieul. Ogrodowaul. Konwaliowaul. Klonowaul. Irysowaul. Daliowaul. Chryzantemul. Bartosza Głowackiegoul. Polnaul. Henryka Sienkiewicza29 marca 2023Płaskocin30 marca 2023 i 31 marca 2023Reczyce

Tu nie będzie prądu w Łódzkiem 30.03.2023 Informacja o wyłąc...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dziennik Zachodni / Reportaż Śląski Związek Rolników Strajk

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany