Trzecia porażka widzewianek

hof
W spotkaniu trzeciej kolejki ekstraklasy koszykarek Widzew przegrał ze ze Ślęzą Wrocław 40:67. To trzecie porażka łódzkiej drużyny.

Już po kilku minutach gry wiadomo było, że łodzianki nie mają najmniejszy szans w starciu z mistrzem Polski. Podopieczne trenera Dariusza Raczyńskiego w pierwszej kwarcie zdołały zdobyć tylko dziewięć punktów. Po czternastu minutach gry przyjezdna drużyna prowadziła 24:10, a na przerwę schodziła przy wyniku 32:22, choć tę kwartę łodzianki wygrały 13:1. W tym okresie najskuteczniejsza w łódzkiej drużynie była Klaudia Gertchen, która zdobyły sześć punków.
Później jednak wszystko wróciło do normy. Mistrzynie dominowały i pewnie wygrały.

Widzew - Ślęza Wrocław 40:67 (9:21, 13:11, 8:21, 10:14)

Widzew: Julia Drop 6, Klaudia Gertchen 10, Brandi Harvey-Carr 9, Roksana Schmidt 4, Darya Zavidna 9, Wiktoria Zapart 2, Adriana Kopciuch, Anna Kudelska, Wiktoria Stępień