Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Trenerzy o meczu Widzewa. Ruch był bardziej konkretny

h
Piłkarze Widzewa przegrali 1:2 spotkanie ekstraklasy z Ruchem Chorzów. Oto co po meczu powiedzieli trenerzy obydwu zespołów.

Artur Skowronek (trener Widzewa): - Ruch był w piątej bardziej konkretny i nas wypunktował. Chorzowianie ustawili sobie mecz najpierw rzutem karnym, potem golem na początku drugiej połowy. Nie załamało nas to, do końca wierzyliśmy w siebie. Za mało wypracowaliśmy konkretnych sytuacji. Przegraliśmy, ale się nie poddajemy i do ostatniego momentu będziemy walczyć by utrzymać w Łodzi ekstraklasę.

Jan Kocian (trener Ruchu): - Już wcześniej mówiłem piłkarzom, że to będzie ciężki mecz, a z pozycji obu drużyn w tabeli nie można wyciągać wniosków. Mieliśmy w pierwszej połowie dwie bardzo dobre sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Najlepsze w naszym wykonaniu było pierwsze 20 minut po przerwie. Strzeliliśmy pięknego gola na 2:0 i graliśmy tak, jak to miało wyglądać. Trochę pokrzyżowała nam szyki czerwona kartka Jakuba Kowalskiego i stracony gol. Do końca piłkarze denerwowali się na boisku, a my na ławce rezerwowych o to, czy zdobędziemy trzy punkty.