Trener Widzewa Skowronek bardzo się wstydzi

h
Piłkarze Widzewa przegrali 0:3 z Podbeskidziem Bielsko-Biała i spadli z ekstraklasy. Oto co po meczu powiedzieli szkoleniowcy

Leszek Ojrzyński (trener Podbeskidzia Bielsko-Biała): - Można powiedzieć: uff! Powietrze zeszło. Mecz był o ogromną stawkę, bo chcieliśmy już dziś zapewnić sobie ligowy byt. Pierwsza połowa bardzo słaba. Całe szczęście, że mieliśmy podstawy do rzutu karnego i go wykorzystaliśmy. W drugiej połowie akcji było więcej i lepsze. Do gry można się przyczepić, ale chodziło o trzy punkty. Mamy jeszcze dwa spotkania i będziemy chcieli zaprezentować się jak najlepiej”.

Artur Skowronek (trener Widzewa Łódź): - Spadliśmy z ligi, czego bardzo się wstydzę. Ciężko mi jest i zespołowi to przyjąć. Wydawało się, że w pierwszej połowie możemy coś zdziałać, ale po drugiej bramce już nas nie było. Sposób w jaki traciliśmy gole jest najlepszym podsumowaniem całego sezonu. Mamy jeszcze dwa mecze i chcemy opuścić ligę z honorem; zrobić wszystko, by nie zakończyć jej na ostatnim miejscu”.