Trener Widzewa Radosław Mroczkowski: Niektórzy moi zawodnicy są powtarzalnie nieodpowiedzialni

(bart)
Radosław Mroczkowski nie mógł być zadowolony
Radosław Mroczkowski nie mógł być zadowolony łukasz kasprzak
Drugoligowi piłkarze Widzew zremisowali w Rybniku z ROW 1964 2:2. Oto, co po tym spotkaniu powiedzieli szkoleniowcy obu zespołów.

Roland Buchała (trener ROW): - Postanowiliśmy ustawić się nisko, oddać pole rywalowi i czekać na szanse. Te były, zarówno w postaci strzałów z dystansu, jak i karnego. Początek drugiej połowy był dobry, ale straciliśmy Marka Krotofila, który naciągnął mięsień.

Radosław Mroczkowski (trener Widzewa): - Trudno mi zebrać myśli po tak chaotycznym meczu. Mój zespół w pierwszej połowie był zmuszony do gry w ataku pozycyjnym. Później pojawił się karny, nie wiem czy się należał, ale sędzia go podyktował. Nie dyskutuję z tym, choć to był karny na własne życzenie. Graliśmy za wolno. W drugiej połowie zrobiliśmy zmiany, udało się odrobić wynik, ale u moich zawodników pojawiła się nieodpowiedzialność. Niektórzy są powtarzalnie nieodpowiedzialni. To może być coś nie do przeskoczenia i mówię to z pełną odpowiedzialnością. Pewne rzeczy trudno wyegzekwować.