Trener Widzewa Radosław Mroczkowski: - Mam wrażenie, że ktoś podmienił mi w nocy drużynę

(bart)
Radosław Mroczkowski ma o czym myśleć
Radosław Mroczkowski ma o czym myśleć łukasz kasprzak
Trudno się dziwić, że po meczu drugoligowych piłkarzy Widzewa w Boguchwale ze Stalą Stalowa Wola, zakończonym wstydliwą porażką 0:3, szkoleniowiec łodzian Radosław Mroczkowski nie miał zbyt wesołej miny.

Radosław Mroczkowski (trener Widzewa): - To zasłużone zwycięstwo gospodarzy, nie ma o czym dyskutować. Spodziewaliśmy się, że będzie to bardzo trudne spotkanie, ale nie myślałem, że tak łatwo oddamy ten mecz. Do przerwy wiele nam się nie udawało, ale był remis. W przerwie przekazałem drużynie swoje uwagi, ale ta nie potrafiła ich zrealizować. Oddaliśmy gospodarzom zbyt wiele miejsca, doszły błędy indywidualne. To sprawiło, że wynik się podwyższył. Natomiast rywalom wysokie prowadzenie dodawało pewności siebie. Szukaliśmy zmian, i w ustawieniu, i personalnie, ale nie przynosiło to efektu. Mam wrażenie, że ktoś podmienił mi drużynę w nocy. Ale takie są boiskowe realia. Jest nam przykro po wysokiej porażce, ale takie przegrane też uczą i wierzę, że mój zespół wyciągnie z tego lekcję już w najbliższym meczu - powiedział Mroczkowski, cytowany przez portal widzewtomy.pl

Krzysztof Łętocha (trener Stali): - Zastosowanie tego, co nakreśliliśmy sobie na Widzew, dało rezultat. Wiedzieliśmy, że z łodzianami trzeba grać ostrożnie i spokojnie. To sobie zakładaliśmy. W przekroju całego spotkania wyglądało to dobrze. Cieszę się, że zespół coraz lepiej ze sobą współpracuje, rozumie się z nowymi zawodnikami. Nie mieliśmy wiele czasu, a trzeba było dokonać przeglądu kadr. Udało się to zrobić w środę i dzięki temu mogłem pozwolić sobie na zmiany personalne. Cieszę się z takiego dopingu kibiców. Fajnie, jak dwa zespoły się wzajemnie szanują. Taka atmosfera, jak dzisiaj, to rzadkość na tym kameralnym stadionie.