Trener Widzewa Marcin Kaczmarek: Musimy wyeliminować nasze „szkolne” błędy

(bart)Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Przed drugoligowymi piłkarzami Widzewa piątkowy mecz w Łodzi z Błękitnymi Stargard (19.10). Trener gospodarzy Marcin Kaczmarek nie traci wiary w drużynę.

Szkoleniowiec spotkał się z mediami i przekonywał, że bardzo dokładnie przeanalizował przegrane 1:2 spotkanie z Bytovią w Bytowie.

- Przed wszystkim musimy wyeliminować „szkolne” błędy, które przydarzyły się nam przy straconych bramkach. Prawda jest taka, że przeciwnicy specjalnie nam nie zagrozili, natomiast zdobywali gole właśnie po naszych, tak kosztownych, pomyłkach. Nie zmie niam zdania. Widzew stać na to, by z każdym meczem prezentować się lepiej. Rewolucji kadrowej nie przewiduję, ale pewne korekty nastąpią - powiedział Kaczmarek.

W środę widzewiacy mieli okazję ćwiczyć na głównym boisku przy al. Piłsudskiego. Specjalnie podkreślamy ten fakt, bo to jedna z nielicznych okazji, kiedy jest im to dane. Ten, kto powie więc, że w tym aspekcie gospodarze nie mają właściwie żadnej przewagi nad gości, będzie miał rację (rzecz jasna, nie mamy na myśli wspaniale dopingujących kibiców).

W gronie trenujących pojawił się wreszcie środkowy pomocnik Marcel Gąsior. Jednak na razie pracował indywidualnie i w najbliższej perspektywie czasowej Kaczmarek z pewnością nie weźmie go pod uwagę przy ustalaniu wyjściowego składu.

Na czwartek zaplanowano jeden popołudniowy trening (na Łodziance).

Około półtora tysiąca karnetów zakupionych przez kibiców Widzewa nadal czeka na odbiór w kasie stadionu przy al. Piłsudskiego 138. Działacze ponownie apelują więc o odbiór swojej wejściówki wcześniej. W trakcie piątkowego spotkania obiekt powinien niemal wypełniony po brzegi, ponieważ klub sprzedał aż 16377 karnetów na nowy sezon, a z oddanych do sprzedaży we wtorek 700 biletów zostało już około 140 (stan na środowy wieczór).Istnieją jednak obawy, że w dniu meczu sporo kibiców może „utknąć” pod kasami. Dlatego w czwartek karnety można odebrać w kasie nr 1 przy stadionie w godz. od 10 do aż 20.

Umowę z Widzewem rozwiązał 19-letni bramkarz Grzegorz Gibki. Będzie teraz reprezentował barwy trzecioligowej Unii Skierniewice. I dobrze, bo w Łodzi nie miałby żadnych szans na grę

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
ANTYsrts-srałtełes
2019-08-08T08:35:51 02:00, Gość:

W związku z tym, iż w mediach ogólnopolskich pisze i mówi się o ekstraklasie w tym o meczu ŁKS Piast redaktorek EI czuje wielką potrzebę płynącą z głębi jego ducha i serca aby na podwórku łódzkim wyrównać nieci szanse i pisać w nieskończoność o fantastycznym i emocjonującym jego zdaniem pojedynku dwóch niezwykle silnych piłkarsko ekip w 2 lidze Żydzewa i Błękitnych. Chce zrobić wrażenie choćby na idiotach, że tym meczem żyje cała Polska.

2019-08-09T08:08:54 02:00, Anty ap eł-kałes:

Tym żydzie żyje Łódź. A twoim ap eł-kałes Izrael. Wyj dalej żydzie. Pozwalam ci.

Tym żyje stado byczynskich debili, a Polska żyje meczem Łódzkiego Klubu Sportowego.

P
Pażdzioch
2019-08-08T08:51:43 02:00, 1982:

Jako kibic Widzewa nie mam problemu z tym iż ŁKS ma fajną drużyne. Ciekawe czy ta flugająca dzieciarnia ma jakieś kompleksy, skoro ciągle poci się z tymi miernymi komentarzami. Wyjdzie trochę na powietrze, pograjcie w piłkę bo pop prostu szkoda życia na głupoty.

ŁKS ma drużynę o dwie klasy lepszą od Widzewa tam nie ma chaosu w grze .I tam też grają młodzi piłkarze.

A
Anty ap eł-kałes
2019-08-08T08:35:51 02:00, Gość:

W związku z tym, iż w mediach ogólnopolskich pisze i mówi się o ekstraklasie w tym o meczu ŁKS Piast redaktorek EI czuje wielką potrzebę płynącą z głębi jego ducha i serca aby na podwórku łódzkim wyrównać nieci szanse i pisać w nieskończoność o fantastycznym i emocjonującym jego zdaniem pojedynku dwóch niezwykle silnych piłkarsko ekip w 2 lidze Żydzewa i Błękitnych. Chce zrobić wrażenie choćby na idiotach, że tym meczem żyje cała Polska.

Tym żydzie żyje Łódź. A twoim ap eł-kałes Izrael. Wyj dalej żydzie. Pozwalam ci.

A
Artur z fabrycznego
2019-08-08T17:00:34 02:00, Rodowity Łodzianin:

A gdyby tak

19.08

I

19.10

zrobić Bieg Kibica ulicą Piotrkowska? Przecież możemy upamiętnić takie daty w sposób kulturalny.

Mam nadzieję, że nie byłaby to ustawka tylko fajna rywalizacja kibiców.

Czy ktoś dorosły po drugiej stronie podejmie temat?

Warto by porozmawiać z normalnymi kibicami o takiej inicjatywie.z tego co widywałem to była grupa biegających w biegu ul Piotrkowska w koszulkach Widzewa .bo ŁKS ma team biegaczy

G
Gość

w piątek mecz widzewiaków z błękitnymi następne widzew gra z błękitnymi następne redaktor oszalał kopiując temat!!!!!

G
Gość

kto nie maluje sprayem samochodów ten z widzewa - hej hej

G
Gość
2019-08-08T17:00:34 02:00, Rodowity Łodzianin:

A gdyby tak

19.08

I

19.10

zrobić Bieg Kibica ulicą Piotrkowska? Przecież możemy upamiętnić takie daty w sposób kulturalny.

Mam nadzieję, że nie byłaby to ustawka tylko fajna rywalizacja kibiców.

Czy ktoś dorosły po drugiej stronie podejmie temat?

Dobry pomysł ale ciężki byłby w realizacji... Chyba jedyny myślący wypowiedział się w tym szambie komentarzy z dna rowu mariańskiego.

R
Rodowity Łodzianin

A gdyby tak

19.08

I

19.10

zrobić Bieg Kibica ulicą Piotrkowska? Przecież możemy upamiętnić takie daty w sposób kulturalny.

Mam nadzieję, że nie byłaby to ustawka tylko fajna rywalizacja kibiców.

Czy ktoś dorosły po drugiej stronie podejmie temat?

R
Rodowity Łodzianin
2019-08-08T08:51:43 02:00, 1982:

Jako kibic Widzewa nie mam problemu z tym iż ŁKS ma fajną drużyne. Ciekawe czy ta flugająca dzieciarnia ma jakieś kompleksy, skoro ciągle poci się z tymi miernymi komentarzami. Wyjdzie trochę na powietrze, pograjcie w piłkę bo pop prostu szkoda życia na głupoty.

2019-08-08T09:00:42 02:00, kibic ŁKS:

Popieram.

2019-08-08T11:43:35 02:00, Kibic:

Jestem za.dzieciarnia na podwórko jak najdalej od internetu.

W pełni się zgadzam. Uważam że powinniście się wstydzić za róg róg róg i jako dorośli dawać przykład że tak nie powinniście wtedy dopingować. Więcej ruchu na powietrzu życzę wszystkim iw pełni się z Tobą zgadzam

K
Kibic
2019-08-08T08:51:43 02:00, 1982:

Jako kibic Widzewa nie mam problemu z tym iż ŁKS ma fajną drużyne. Ciekawe czy ta flugająca dzieciarnia ma jakieś kompleksy, skoro ciągle poci się z tymi miernymi komentarzami. Wyjdzie trochę na powietrze, pograjcie w piłkę bo pop prostu szkoda życia na głupoty.

2019-08-08T09:00:42 02:00, kibic ŁKS:

Popieram.

Jestem za.dzieciarnia na podwórko jak najdalej od internetu.

T
Tylko Widzew tak na 50%

Błękitni mocna firma. Widzew może dostać kolejny łomot :( Dlaczego jestem z Koluszek i mój tata kazał mi chodzić na Widzew... ja bym chciaĺ być za ŁKSem !!

D
Dom Brata Alberta 100%srts

Koniecznie musimy punktować na wyjazdach bo inaczej trudno będzie utrzymać 2 ligę !

G
Gość

drapanie sie po glowie to oznaka niepewności

W
Wiesiek rts

Mnie tylko interesuje czy jak przegramy z Błękitnymi to Robak będzie musiał oddać koszulkę. Oooooooooooooooo robak ole ole ole robak ole

k
kibic ŁKS
2019-08-08T08:51:43 02:00, 1982:

Jako kibic Widzewa nie mam problemu z tym iż ŁKS ma fajną drużyne. Ciekawe czy ta flugająca dzieciarnia ma jakieś kompleksy, skoro ciągle poci się z tymi miernymi komentarzami. Wyjdzie trochę na powietrze, pograjcie w piłkę bo pop prostu szkoda życia na głupoty.

Popieram.

Dodaj ogłoszenie