Trener Widzewa Marcin Broniszewski: Wiadomo, jaki mamy cel i musimy go zrealizować

(bart)
Sztab trenerski Widzewa może być zadowolony
Sztab trenerski Widzewa może być zadowolony łukasz kasprzak
Piłkarze Widzewa wygrali z Polonią Warszawa 2:0. Nic więc dziwnego, że szkoleniowcy obu zespołów byli w diametralnie różnych nastrojach.

Marcin Broniszewski (drugi trener Widzewa): - Miło usłyszeć komplementy od trenera drużyny Polonii Warszawa. Doskonale wiemy, że nie wszystko układało się w grze, tak jak zakładaliśmy. Najważniejsze to, że zdobyliśmy trzy punkty. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Dobre nastawienie i determinacja chłopaków plus realizacja założeń doprowadziła do tego, że zgarniamy pełną pulę. Zostało nam kilka meczów ,dlatego nie wpadamy w żaden wielki optymizm. Wiadomo jaki mamy cel i musimy go zrealizować.

Krzysztof Chrobak (trener Polonii): - Na początku podziękuje zawodnikom za duże serce i zaangażowanie w dzisiejszym meczu. Chce pogratulować Widzewowi zasłużonego zwycięstwa. Widzew dzisiaj pokazał, że jest faworytem numer 1 do awansu. Mieliśmy już to szczęście zagrać z wszystkimi zespołami z góry tabeli. W mojej ocenie, Widzew zaprezentował się najlepiej na tle tych drużyn. Mieliśmy bardzo kiepski początek meczu. Widzew zdominował nas przez pierwsze 15-20 minut. Dobrze grały skrzydła i wykorzystali stały fragment gry, czego się obawialiśmy. Szkoda, że nie wykorzystaliśmy jedynej znakomitej okazji, kiedy Marcin Bochenek nie trafił do pustej bramki. Druga połowa bardziej wyrównana. Optycznie momentami więcej naszej przewagi, lecz było to bezproduktywne. Gospodarze w zimny sposób wykorzystali swoją kontrę. Mecz zdecydowanie dla Widzewa, który udowodnił swój prymat w tej grupie trzeciej ligi.

Materiał oryginalny: Trener Widzewa Marcin Broniszewski: Wiadomo, jaki mamy cel i musimy go zrealizować - Express Ilustrowany