Trener Widzewa Enkeleid Dobi. Pokazaliśmy się z najlepszej strony

-
Po trzech meczach bez zwycięstwa wreszcie jest sukces Widzewa, który pokonał Resovię 3:0.

Co o tym wydarzeniu mówią trenerzy i piłkarze?

Enkeleid Dobi (Widzew): Cieszy, że znowu zagraliśmy na zero z tyłu, a do tego mieliśmy sporo okazji do strzelenia gola. Zasłużyliśmy na to zwycięstwo, chociaż na pewno więcej tych okazji powinno zakończyć się bramkami. Najważniejsze są trzy punkty. Po tym, co przeszliśmy w ostatnich tygodniach, drużyna pokazała się z najlepszej strony.
Szymon Grabowski (Resovia): W drugiej połowie popełniliśmy kuriozalne błędy, które zdarzają nam się w całym sezonie, a które kończą się golami i rzutują na wynik. Pierwsza bramka zabiła mecz, przez co wracamy do Rzeszowa z porażką
Marcin Robak: W tym spotkaniu, jak i w poprzednich było widać, że trochę brakowało nam pewności siebie pod bramką przeciwnika. Mieliśmy swoje szanse, lecz nie potrafiliśmy zachować spokoju i ich wykorzystać. Nie pomagało nam to, że ciągle remisowaliśmy. Fajnie, że w końcu się przełamaliśmy i wygraliśmy na własnym stadionie.
Patryk Mucha: To nie jest łatwy okres dla wszystkich, najpierw ta przerwa i izolacja, brak treningów, przez co wypadliśmy z tego rytmu, jaki mieliśmy wcześniej. Każdy mecz jest inny. Niby dominujemy, niby stwarzamy sobie okazje, ale ich nie wykańczamy. Dlatego potrzebowaliśmy takiego zwycięstwa jak z Resovią