BARTZaktualizowano
Szkoleniowiec widzewiaków Jacek Paszulewicz
Nic dziwnego, że po meczu piłkarzy Widzewa z Pogonią Siedlce (1:1) w znacznie lepszym nastroju był szkoleniowiec zespołu gości.

Jacek Paszulewicz (trener Widzewa): - Naprawdę liczyliśmy na przełamanie serii remisów. Odbiór tego punktu jest diametralnie inny, niż tego w Elblągu. W pierwszej połowie wymienialiśmy dużo podań, kreowaliśmy sytuacje. W drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę rywalowi. Zdajemy sobie sprawę ze swoich słabości. Mamy nadzieję, że w najbliższym tygodniu wyeliminujemy nasze błędy. Nie wykorzystaliśmy szansy sięgnięcia po trzy punkty, ale cały czas jesteśmy w grze. Liczę, że przełamanie nadejdzie już w najbliższym meczu. Sporym uproszczeniem byłoby sądzić, że słabsza gra w drugiej połowie tego spotkania spowodowana była kiepskim przygotowaniem kondycyjnym. Nie chcę również oceniać na gorąco, czy oceny sędziego przy potencjalnych rzutach karnych były słuszne.

Marcin Prasoł (trener Pogoni): - To sprawiedliwy remis. W pierwszej połowie Widzew miał przewagę. Druga połowa należała jednak już do nas, przejęliśmy inicjatywę. Końcówka była ciężka. Widzew miał dwie sytuacje, a Adam Mójta dostał czerwoną kartkę. Cieszymy się z tak wywalczonego punktu.

polecane: Dawid Godziek - Moimi igrzyskami są X Games. W nich zdobyłem złoty medal

Materiał oryginalny: Trener piłkarzy Widzewa Jacek Paszulewicz: Liczę na przełamanie już w najbliższym meczu - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.