Trener Mroczkowski: Powinno być więcej goli

b
Radosław Mroczkowski
Radosław Mroczkowski Maciej Stanik
Piłkarze Widzewa pokonali 1:0 w sparingowym spotkaniu Olimpię Grudziądz. Oto co po grze kontrolnej powiedział szkoleniowiec łodzian.

Radosław Mroczkowski: - Szkoda okazji, jakie zespół stworzył sobie w pierwszej połowie. Przed przerwą mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Skończyło się jednak tylko na jednym golu Sebastiana Dudka, który ostatecznie dał nam zwycięstwo. Daliśmy pograć dużej liczbie zawodników. Fajnie, że piłkarze, którzy weszli po przerwie, nie zawiedli, i utrzymali korzystny rezultat.