Trener Marcin Kaczmarek: Marzy nam się być na święta na szczycie tabeli drugiej ligi

(bart)
Trener Marcin Kaczmarek myśli tylko o awansie do pierwszej ligi
Trener Marcin Kaczmarek myśli tylko o awansie do pierwszej ligi krzysztof szymczak
W meczu piłkarskiej drugiej ligi Widzew pokonał w Łodzi Gryfa Wejherowo 4:0. Nie może więc dziwić, że szkoleniowcy obu zespołów byli w zupełnie innych humorach.

Marcin Kaczmarek (trener Widzewa): - Przed meczem dużą uwagę poświęcaliśmy przekonaniu zawodników, aby utrzymać koncentrację i od początku narzucić warunki gry. W pierwszej połowie tej koncentracji brakowało. Pomogła nam rozmowa w przerwie w szatni. Była normalna, męska. Merytoryczna. Po przerwie zaczęliśmy grać odważniej, co zaowocowało bramkami. Zawsze gra nam się łatwiej, gdy prowadzimy. Cieszy to, że zespół w drugiej połowie cały czas parł do przodu. Marzy nam się być na święta na czele tabeli.

Łukasz Kowalski (trener Gryfa): - Dopóki mogliśmy przeciwstawić się rywalom, to to robiliśmy. Nie będę komentować decyzji sędziowskich, bo czasami można to z ławki źle ocenić. Ale emocje były. W drugiej połowie gospodarze strzelili dwie bramki i było już praktycznie po meczu. Daliśmy z siebie wszystko. Nie wykorzystaliśmy swoich szans, zabrakło skuteczności oraz umiejętności. Mała liczba goli jest naszym problemem.

FLESZ: Nowe dyscypliny na igrzyskach w Tokio

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.