Trener ŁKS Wojciech Robaszek: Druga połowa znacznie lepsza od pierwszej

(bart)
Trener łodzian Wojciech Robaszek
Trener łodzian Wojciech Robaszek krzysztof szymczak
Po meczu z Jutrzenką Wartą, wygranym 3:0, nie może dziwić, że szkoleniowiec czwartoligowych piłkarzy ŁKS Wojciech Robaszek był zadowolony.

Wojciech Robaszek (trener ŁKS): – Nie ukrywam, że końcowy wynik tego meczu mnie zadowala. Mam na myśli zarówno rezultat, jak i trzy zdobyte gole. Pierwsza połowa spotkania bardzo nerwowa, zwłaszcza w wykonaniu naszej defensywy, popełniliśmy zbyt dużo błędów taktycznych. Ale udało nam się schodzić na przerwę, prowadząc, a później było już znacznie lepiej. Chciałbym szczególnie wyróżnić Adriana Kasztelana, który miał udział przy wszystkich bramkach. Inny nowy gracz, Paweł Hajduczek, też spełnił moje oczekiwania. Z tego co widziałem, właściwie każda nasza akcja ofensywna ,,przechodziła’’ właśnie przez niego.

Bartosz Grabowski (trener Jutrzenki Warty): – Nie ukrywam, że zupełnie inaczej sobie wyobrażaliśmy to spotkanie. Uważam, że mieliśmy swoje szanse. Przede wszystkim myślę o karnym oraz sytuacji sam na sam. Gdybyśmy doprowadzili do wyrównania, być może wszystko potoczyłoby się inaczej i wracalibyśmy do domów w dobrych humorach. Szkoda, że straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, mimo iż szczególnie uczulałem na to moich piłkarzy.