Trener ŁKS - Kazimierz Moskal: - Nie pozwolę nikomu odfrunąć

pasZaktualizowano 
ŁKS pokonał w pierwszym sparingu Wisłę Płock 4:0

Po meczu trener ŁKS - Kazimierz Moskal nie krył zadowolenia, choć nie wpadał w euforię: - Wynik budzi respekt u kolejnych rywali, ale ja nie pozwolę na to, żeby ktoś po tym meczu odfrunął. Na pewno wymagania w lidze będą dużo większe. Nie zmienia to faktu, że każdy mecz, w tym sparing chcemy wygrać i strzelić jak najwięcej bramek. Na pewno dziś nie ma co wybrzydzać. Moi zawodnicy chcą czerpać przyjemność z tego co robią i to jest klucz do co się stało w spotkaniu z Wisłą. Fajne jest, że to ich bawi i że pracę, którą wykonujemy w tygodniu przekładają na to, co dzieje się w meczu. Tylko trzeba się cieszyć. Odrabianie pańszczyzny nie ma sensu.

Były pytanie, czy Dani Ramirez może być gwiazdą ekstraklasy. No cóż ma wszystko, żeby tak właśnie było. Pojawiło się pięciu nowych graczy. Pozytywnie trzeba ocenić nie tylko nowych, ale wszystkich piłkarz, którzy pojawili się na boisku. Będę miał rywalizację w zespole. Duży ból głowy, ale to jest właśnie sposób, żeby podnieść jakość grania. Kto sią boi rywalizacji, to oznacza, że czuje się słabo. Musimy mieć zespół, który jest gotowy na rywalizację. Wydaje mi sią, że będzie wielki problem z wyborem osiemnastki na ligowy mecz, a co dopiero podstawowej jedenastki. Na pewno chcemy tak grać jak w meczu z Wisłą.
29 czerwca o godz. 19.08 ŁKS przy al. Unii zagra z Radomiakiem.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 35

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

s
sr✡ts2015
2019-06-24T14:57:45 02:00, :ASD:

Śmiać mi się chce jak czytam niektóre komentarze różowych.

W Łodzi tylko ŁKS!

2019-06-26T16:58:51 02:00, Ł✡S:

haha napisal cos cwel al.chujni i zdechl

odpisała rózowa kórwa przepleciona cwelizna

s
sr✡ts2015
2019-06-24T09:06:34 02:00, Gość:

Drodzy przyjaciele kibice ŁKS

Nie piszcie na temat Żydzewa i nie odpisujcie na ich zaczepki bo to nie ma sensu. Oni leżą i kwiczą

Dlatego bredzą o karnetach tylko to im zostało

Przed nami piękne czasy

Przez następne kilka dekad nikt w centralnej Polsce nie ma szans. A Żydzew to poziom Aleksandrowa więc szkoda prądu

2019-06-24T09:21:03 02:00, ŁKS Niciarka!:

Zgadzam Się w 100%.

Nie ma po co rozmawiać z kimś do kogo nie trafiają argumenty na każdej płaszczyźnie.

Jest takie mądre przysłowie :

Z glupimi się wygrasz - jest ich zbyt wielu, najpierw sprowadza ciebie do swojego poziomu rozumowania a ponziej pokonają doświadczeniem(dla nierozumnych z fidzefu wytłumacze - nie chodzi o ilość sprzedanych karnetów i kibicow na meczu - choć statystycznie my zawsze mamy komplet w tamtej rundzie czyli 100% ale jesteście zbyt ograniczeni aby to pojąć)

2019-06-26T17:03:35 02:00, Ł✡S:

Kundlu niedawno zebrales od WIDZEWA zeby dac kase na jakiegos chorego bachora juz ci przeszlo?moze spotkamy sie na niciarce ty kutasie chowany w kanalach bo niciarke to widzisz jak wlaz odtworzysz

owsiku byczyński, ja nic nie "odtwarzam", ty lumpie z grembachu odtwarzasz własne zycie, odtwarzasz prawdziwy Widzew. chuj ci w ryj nurku w oparach denaturatu.

Ł
Ł✡S
2019-06-24T09:06:34 02:00, Gość:

Drodzy przyjaciele kibice ŁKS

Nie piszcie na temat Żydzewa i nie odpisujcie na ich zaczepki bo to nie ma sensu. Oni leżą i kwiczą

Dlatego bredzą o karnetach tylko to im zostało

Przed nami piękne czasy

Przez następne kilka dekad nikt w centralnej Polsce nie ma szans. A Żydzew to poziom Aleksandrowa więc szkoda prądu

2019-06-24T09:21:03 02:00, ŁKS Niciarka!:

Zgadzam Się w 100%.

Nie ma po co rozmawiać z kimś do kogo nie trafiają argumenty na każdej płaszczyźnie.

Jest takie mądre przysłowie :

Z glupimi się wygrasz - jest ich zbyt wielu, najpierw sprowadza ciebie do swojego poziomu rozumowania a ponziej pokonają doświadczeniem(dla nierozumnych z fidzefu wytłumacze - nie chodzi o ilość sprzedanych karnetów i kibicow na meczu - choć statystycznie my zawsze mamy komplet w tamtej rundzie czyli 100% ale jesteście zbyt ograniczeni aby to pojąć)

Kundlu niedawno zebrales od WIDZEWA zeby dac kase na jakiegos chorego bachora juz ci przeszlo?moze spotkamy sie na niciarce ty kutasie chowany w kanalach bo niciarke to widzisz jak wlaz odtworzysz

Ł
Ł✡S
2019-06-24T14:57:45 02:00, :ASD:

Śmiać mi się chce jak czytam niektóre komentarze różowych.

W Łodzi tylko ŁKS!

haha napisal cos cwel al.chujni i zdechl

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-24T14:57:45 02:00, :ASD:

Śmiać mi się chce jak czytam niektóre komentarze różowych.

W Łodzi tylko ŁKS!

No bo to jest Widzew! Takie śmieszne typy i megalomani! ;)

:ASD

Śmiać mi się chce jak czytam niektóre komentarze różowych.

W Łodzi tylko ŁKS!

Ł
Łodzianin*
2019-06-23T17:32:15 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Drobna różnica między nami a sąsiadami:

My cieszymy się wspaniałą atmosferą wokół klubu i wynikami sportowymi, natomiast sąsiadów cieszy sprzedaż karnetów, bo tylko to im zostało!

2019-06-23T18:45:29 02:00, Gość:

I dla tego jak tych wyników i sukcesów nie ma to wy też znikacie i jesteście jak widmo, my natomiast jesteśmy z klubem na dobre i na złe, pamiętaj lamusie.

2019-06-23T19:14:43 02:00, Gość:

na dobre i na złe baranie?

za króla cacka jak wjebaliście się we własne sraki to żadnego cwela nie było widać a EI zawsze że 4k na kurwniku...

2019-06-23T19:33:26 02:00, Gość:

Ty psi wytrysku za cacka był oficjalny bojkot a i tak przychodziło nas więcej niż was, zdaję się że to na glerjance padł rekord 400kindziorów na meczu ligowym, u nas ostatniej kolejce już po spadku doszło do pospolitego ruszenia i był komplet . , trzy sezony z rzędu jest 18tysięcy ludzi, liczba nie osiągalna dla większości klubów z ekstraklasy a dla was ?? nierealna, się obudzili fanatycy z dworca kaliskiego jak realnym stał się awans do ekstraklasy. Więc chujku nas nie porównuj do was miernoty , hanka wybuduje wam koloseum, będziecie galaktikos ektraklasy a i tak pies z kulawą nogą was nie ojszczy, gdzie są ci sponsorzy?? A co powiesz o wyjazdach?? Nic bo jesteście szczurki z karolewa i poleskich bram.

2019-06-23T22:07:29 02:00, www:

wpis kretyna nie warty komentowania,ale.Bojkot cycka ?,"galerjance"-debil-analfabeta,kiedy był KOMPLET na wstydzewie ?,"nie osiągalna"-do szkoły nieuku,gdzie sa sponsorzy ?,na pewno nie sponsorują zagranicznego obozu innego klubu ( Wisła K.),gdy własny wysyłaja do Uniejowa,my byliśmy w Turcji,.......,na widok tych bram puszczaja ci zwieracze ze strachu.Tyle .Idź oporządzać inwentarz.......

2019-06-23T22:12:58 02:00, www:

"niewarty"......

2019-06-24T11:51:49 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Oto kilka przykładów dlaczego Widzew to stan umysłu:

1. Cieszyć się z bicia rekordu karnetów który reszta kibicowskiej Polski ma w głębokim poważaniu

2. Oglądać degrengoladę w wykonaniu swoich kopaczy i widzieć ich w Lidze Mistrzów

3. Dostać po ryju od całej kibicowskiej Polski za krzywe akcje na reprezentacji i ględzić coś o łamaniu zasad

4. Stracić flagę na rzecz lokalnego rywala i ogłosić zwycięstwo gdyż tamta była tylko repliką

5. Szczycić się frekwencją gdy ma się czterokrotnie większą pojemność stadionu niż lokalny rywal

6. W dniu przyjmowania ofert na rozbudowę stadionu łykają jak młody pelikan wpis z tweetera na temat faktury za awans

7. Gdy budowa na al. Unii 2 zostaje oficjalnie przyklepana Widzew pisze donosy i listy otwarte

8. Wysuwanie jakiś bezsensownych roszczeń w UMŁ o przejęcie terenów Startu i pieniędzy które rzekomo stracili podczas MŚ U-20

9. Gdy roszczenia są racjonalnie odrzucane, wmawiają wszystkim że to ŁKS ma lepiej i jest lepiej traktowany

10. Mówienie że Widzew jest mimo wszystko lepszy pod każdym względem, a ŁKS w Łodzi nie istnieje. Skoro tak, to kto ich ciągle bije i poniża pod każdym względem, zarówno kibicowskim, piłkarskim i organizacyjnym?

Macie coś jeszcze do powiedzenia widzewiacy?

Wasz strach i nienawiść oraz to jak ŁKS wam odjeżdża pod każdym względem jest po prostu nie do opisania. Są sytuacje takie jak ta,na które brakuje słów!

Nic dodać, nic ująć, pojechałeś po całości ale taka jest prawda. Zapomniałeś jeszcze wspomnieć, że tak naprawdę to oryginał czyli Robotnicze Towarzystwo Sportowe Widzew Łódź od dawna nie istnieje a to coś co gra w amatorskiej II lidze to żałosna podróba, nędzny falsyfikat, który próbuje udawać oryginał. Powstał właśnie po to, żeby wciskać ciemnotę podmiejskim frajerom i naciągać ich na karnety. To jedyne co im zostało, podniecajcie się dalej a obudzicie się nie tylko z ręką w nocniku ale i też w III a może nawet IV lidze hahahaha

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-06-23T17:32:15 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Drobna różnica między nami a sąsiadami:

My cieszymy się wspaniałą atmosferą wokół klubu i wynikami sportowymi, natomiast sąsiadów cieszy sprzedaż karnetów, bo tylko to im zostało!

2019-06-23T18:45:29 02:00, Gość:

I dla tego jak tych wyników i sukcesów nie ma to wy też znikacie i jesteście jak widmo, my natomiast jesteśmy z klubem na dobre i na złe, pamiętaj lamusie.

2019-06-23T19:14:43 02:00, Gość:

na dobre i na złe baranie?

za króla cacka jak wjebaliście się we własne sraki to żadnego cwela nie było widać a EI zawsze że 4k na kurwniku...

2019-06-23T19:33:26 02:00, Gość:

Ty psi wytrysku za cacka był oficjalny bojkot a i tak przychodziło nas więcej niż was, zdaję się że to na glerjance padł rekord 400kindziorów na meczu ligowym, u nas ostatniej kolejce już po spadku doszło do pospolitego ruszenia i był komplet . , trzy sezony z rzędu jest 18tysięcy ludzi, liczba nie osiągalna dla większości klubów z ekstraklasy a dla was ?? nierealna, się obudzili fanatycy z dworca kaliskiego jak realnym stał się awans do ekstraklasy. Więc chujku nas nie porównuj do was miernoty , hanka wybuduje wam koloseum, będziecie galaktikos ektraklasy a i tak pies z kulawą nogą was nie ojszczy, gdzie są ci sponsorzy?? A co powiesz o wyjazdach?? Nic bo jesteście szczurki z karolewa i poleskich bram.

2019-06-23T22:07:29 02:00, www:

wpis kretyna nie warty komentowania,ale.Bojkot cycka ?,"galerjance"-debil-analfabeta,kiedy był KOMPLET na wstydzewie ?,"nie osiągalna"-do szkoły nieuku,gdzie sa sponsorzy ?,na pewno nie sponsorują zagranicznego obozu innego klubu ( Wisła K.),gdy własny wysyłaja do Uniejowa,my byliśmy w Turcji,.......,na widok tych bram puszczaja ci zwieracze ze strachu.Tyle .Idź oporządzać inwentarz.......

2019-06-23T22:12:58 02:00, www:

"niewarty"......

Oto kilka przykładów dlaczego Widzew to stan umysłu:

1. Cieszyć się z bicia rekordu karnetów który reszta kibicowskiej Polski ma w głębokim poważaniu

2. Oglądać degrengoladę w wykonaniu swoich kopaczy i widzieć ich w Lidze Mistrzów

3. Dostać po ryju od całej kibicowskiej Polski za krzywe akcje na reprezentacji i ględzić coś o łamaniu zasad

4. Stracić flagę na rzecz lokalnego rywala i ogłosić zwycięstwo gdyż tamta była tylko repliką

5. Szczycić się frekwencją gdy ma się czterokrotnie większą pojemność stadionu niż lokalny rywal

6. W dniu przyjmowania ofert na rozbudowę stadionu łykają jak młody pelikan wpis z tweetera na temat faktury za awans

7. Gdy budowa na al. Unii 2 zostaje oficjalnie przyklepana Widzew pisze donosy i listy otwarte

8. Wysuwanie jakiś bezsensownych roszczeń w UMŁ o przejęcie terenów Startu i pieniędzy które rzekomo stracili podczas MŚ U-20

9. Gdy roszczenia są racjonalnie odrzucane, wmawiają wszystkim że to ŁKS ma lepiej i jest lepiej traktowany

10. Mówienie że Widzew jest mimo wszystko lepszy pod każdym względem, a ŁKS w Łodzi nie istnieje. Skoro tak, to kto ich ciągle bije i poniża pod każdym względem, zarówno kibicowskim, piłkarskim i organizacyjnym?

Macie coś jeszcze do powiedzenia widzewiacy?

Wasz strach i nienawiść oraz to jak ŁKS wam odjeżdża pod każdym względem jest po prostu nie do opisania. Są sytuacje takie jak ta,na które brakuje słów!

T
Ted
2019-06-23T20:07:49 02:00, Teodor:

Byłem ze swoim 65 letnim tatą na sparingu z Wisłą.Tata nie był na meczu 16 lat i wiecie co ? Jutro jedziemy po karnety, tak mu się podoba gra ŁKS u :)

Ja też zabrałem kolegę, i dziś lecimy po karnety.Piękne bramki, super gra, warto kupić, nie to co na widzewie :)

Ł
ŁKS Niciarka!
2019-06-24T09:06:34 02:00, Gość:

Drodzy przyjaciele kibice ŁKS

Nie piszcie na temat Żydzewa i nie odpisujcie na ich zaczepki bo to nie ma sensu. Oni leżą i kwiczą

Dlatego bredzą o karnetach tylko to im zostało

Przed nami piękne czasy

Przez następne kilka dekad nikt w centralnej Polsce nie ma szans. A Żydzew to poziom Aleksandrowa więc szkoda prądu

Zgadzam Się w 100%.

Nie ma po co rozmawiać z kimś do kogo nie trafiają argumenty na każdej płaszczyźnie.

Jest takie mądre przysłowie :

Z glupimi się wygrasz - jest ich zbyt wielu, najpierw sprowadza ciebie do swojego poziomu rozumowania a ponziej pokonają doświadczeniem(dla nierozumnych z fidzefu wytłumacze - nie chodzi o ilość sprzedanych karnetów i kibicow na meczu - choć statystycznie my zawsze mamy komplet w tamtej rundzie czyli 100% ale jesteście zbyt ograniczeni aby to pojąć)

G
Gość

Drodzy przyjaciele kibice ŁKS

Nie piszcie na temat Żydzewa i nie odpisujcie na ich zaczepki bo to nie ma sensu. Oni leżą i kwiczą

Dlatego bredzą o karnetach tylko to im zostało

Przed nami piękne czasy

Przez następne kilka dekad nikt w centralnej Polsce nie ma szans. A Żydzew to poziom Aleksandrowa więc szkoda prądu

K
KurakLolek

Widzew to parodia klubu. Na dobre i na złe było 600 osób na Milionowej. Za cacka jak był bojkot to jedyny mecz gdzie was było naprawdę więcej od nas to był mecz pożegnalny kurnika bo przyszło te 7 tyś. Jeszcze 2 lata takiego gówna jakie Widzew reprezentuje i zaczną się ludzie budzić. Zostaliście oszukani przez marketing klubu. Wmuwiono wam bajkę, że ta 3 liga to stan przejściowy bo już teraz możecie wygrać z takim Lechem i td. Nic bardziej mylnego. Zostaną wam wiochy i i tak 10 tyś karnetów wyciągniecie. Już widzę po niektórych piknikowych znajomych, że stają się pro ŁKS chociaż wcześniej byli za Widzewem. Co za czasy...

w
www
2019-06-23T17:32:15 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Drobna różnica między nami a sąsiadami:

My cieszymy się wspaniałą atmosferą wokół klubu i wynikami sportowymi, natomiast sąsiadów cieszy sprzedaż karnetów, bo tylko to im zostało!

2019-06-23T18:45:29 02:00, Gość:

I dla tego jak tych wyników i sukcesów nie ma to wy też znikacie i jesteście jak widmo, my natomiast jesteśmy z klubem na dobre i na złe, pamiętaj lamusie.

2019-06-23T19:14:43 02:00, Gość:

na dobre i na złe baranie?

za króla cacka jak wjebaliście się we własne sraki to żadnego cwela nie było widać a EI zawsze że 4k na kurwniku...

2019-06-23T19:33:26 02:00, Gość:

Ty psi wytrysku za cacka był oficjalny bojkot a i tak przychodziło nas więcej niż was, zdaję się że to na glerjance padł rekord 400kindziorów na meczu ligowym, u nas ostatniej kolejce już po spadku doszło do pospolitego ruszenia i był komplet . , trzy sezony z rzędu jest 18tysięcy ludzi, liczba nie osiągalna dla większości klubów z ekstraklasy a dla was ?? nierealna, się obudzili fanatycy z dworca kaliskiego jak realnym stał się awans do ekstraklasy. Więc chujku nas nie porównuj do was miernoty , hanka wybuduje wam koloseum, będziecie galaktikos ektraklasy a i tak pies z kulawą nogą was nie ojszczy, gdzie są ci sponsorzy?? A co powiesz o wyjazdach?? Nic bo jesteście szczurki z karolewa i poleskich bram.

2019-06-23T22:07:29 02:00, www:

wpis kretyna nie warty komentowania,ale.Bojkot cycka ?,"galerjance"-debil-analfabeta,kiedy był KOMPLET na wstydzewie ?,"nie osiągalna"-do szkoły nieuku,gdzie sa sponsorzy ?,na pewno nie sponsorują zagranicznego obozu innego klubu ( Wisła K.),gdy własny wysyłaja do Uniejowa,my byliśmy w Turcji,.......,na widok tych bram puszczaja ci zwieracze ze strachu.Tyle .Idź oporządzać inwentarz.......

"niewarty"......

w
www
2019-06-23T17:32:15 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Drobna różnica między nami a sąsiadami:

My cieszymy się wspaniałą atmosferą wokół klubu i wynikami sportowymi, natomiast sąsiadów cieszy sprzedaż karnetów, bo tylko to im zostało!

2019-06-23T18:45:29 02:00, Gość:

I dla tego jak tych wyników i sukcesów nie ma to wy też znikacie i jesteście jak widmo, my natomiast jesteśmy z klubem na dobre i na złe, pamiętaj lamusie.

2019-06-23T19:14:43 02:00, Gość:

na dobre i na złe baranie?

za króla cacka jak wjebaliście się we własne sraki to żadnego cwela nie było widać a EI zawsze że 4k na kurwniku...

2019-06-23T19:33:26 02:00, Gość:

Ty psi wytrysku za cacka był oficjalny bojkot a i tak przychodziło nas więcej niż was, zdaję się że to na glerjance padł rekord 400kindziorów na meczu ligowym, u nas ostatniej kolejce już po spadku doszło do pospolitego ruszenia i był komplet . , trzy sezony z rzędu jest 18tysięcy ludzi, liczba nie osiągalna dla większości klubów z ekstraklasy a dla was ?? nierealna, się obudzili fanatycy z dworca kaliskiego jak realnym stał się awans do ekstraklasy. Więc chujku nas nie porównuj do was miernoty , hanka wybuduje wam koloseum, będziecie galaktikos ektraklasy a i tak pies z kulawą nogą was nie ojszczy, gdzie są ci sponsorzy?? A co powiesz o wyjazdach?? Nic bo jesteście szczurki z karolewa i poleskich bram.

wpis kretyna nie warty komentowania,ale.Bojkot cycka ?,"galerjance"-debil-analfabeta,kiedy był KOMPLET na wstydzewie ?,"nie osiągalna"-do szkoły nieuku,gdzie sa sponsorzy ?,na pewno nie sponsorują zagranicznego obozu innego klubu ( Wisła K.),gdy własny wysyłaja do Uniejowa,my byliśmy w Turcji,.......,na widok tych bram puszczaja ci zwieracze ze strachu.Tyle .Idź oporządzać inwentarz.......

B
Białe Śródmieście
2019-06-23T17:32:15 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Drobna różnica między nami a sąsiadami:

My cieszymy się wspaniałą atmosferą wokół klubu i wynikami sportowymi, natomiast sąsiadów cieszy sprzedaż karnetów, bo tylko to im zostało!

2019-06-23T18:45:29 02:00, Gość:

I dla tego jak tych wyników i sukcesów nie ma to wy też znikacie i jesteście jak widmo, my natomiast jesteśmy z klubem na dobre i na złe, pamiętaj lamusie.

2019-06-23T19:14:43 02:00, Gość:

na dobre i na złe baranie?

za króla cacka jak wjebaliście się we własne sraki to żadnego cwela nie było widać a EI zawsze że 4k na kurwniku...

2019-06-23T19:33:26 02:00, Gość:

Ty psi wytrysku za cacka był oficjalny bojkot a i tak przychodziło nas więcej niż was, zdaję się że to na glerjance padł rekord 400kindziorów na meczu ligowym, u nas ostatniej kolejce już po spadku doszło do pospolitego ruszenia i był komplet . , trzy sezony z rzędu jest 18tysięcy ludzi, liczba nie osiągalna dla większości klubów z ekstraklasy a dla was ?? nierealna, się obudzili fanatycy z dworca kaliskiego jak realnym stał się awans do ekstraklasy. Więc chujku nas nie porównuj do was miernoty , hanka wybuduje wam koloseum, będziecie galaktikos ektraklasy a i tak pies z kulawą nogą was nie ojszczy, gdzie są ci sponsorzy?? A co powiesz o wyjazdach?? Nic bo jesteście szczurki z karolewa i poleskich bram.

Owsiku, odkapsluj harnasia, weź braweran, i na wtm, tam cie wysłuchają.

Dodaj ogłoszenie