Trener ŁKS Kazimierz Moskal: Biorąc pod uwagę okoliczności, powinniśmy się cieszyć z tego punktu

Kazimierz Moskal wraca z Krakowa z punktem
Kazimierz Moskal wraca z Krakowa z punktem grzegorz gałasiński
W meczu piłkarskiej pierwszej ligi Wisła Kraków zremisowała z ŁKS 2:2. Oto co po tym spotkaniu powiedział szkoleniowiec łodzian Kazimierz Moskal.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): - Myślę, że za nami dobre pierwszoligowe spotkanie. Obejrzeliśmy przecież cztery gole, kilka ciekawych akcji. Wisła prowadziła 2:0, ale zdołaliśmy ją dogonić. Biorąc pod uwagę okoliczności, powinniśmy się cieszyć z tego punktu. Co innego, gdy zespół prowadzi w meczu i na koniec traci punkty, a tutaj na trudnym terenie udana pogoń musi cieszyć.
Z pewnością w dużym stopniu zawdzięczamy ten remis Olkowi Bobkowi. Te trzy interwencje po przerwie na pewno były kluczowe, chociaż nie było tak, że tylko Wisła stwarzała sytuacje.

Radosław Sobolewski (trener Wisły): - Na pewno jestem zadowolony z pierwszej połowy tego spotkaniai w tym kierunku należy iść. Pozostał niedosyt, bo nie wygraliśmy meczu. Widać było, że oba zespoły chciały zdobyć komplet punktów. Zabrakło nam skuteczności.